Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

gęstwę 1084 wymienię na 2007 lub 2278

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • przemar
    Member
    • 09-2005
    • 74

    gęstwę 1084 wymienię na 2007 lub 2278

    Witam
    mam gestwę 1084 dziś zabezpieczoną w słoiku po burzliwej ze stouta, gdyby ktoś miał na zbyciu lagerka 2007 lub 2278 chętnie się nimi zaopiekuje. W zamian mogę zaproponować jedynie w/w jako że jestem dopiero na początku piwnej drogi, a następną wareczkę lagera chciałbym zrobic dla porównania na "wypasionych" drożdżykach. Jeśli ktoś byłby skłonny się podzielić to było by super.
    pozdrawiam
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #2
    Ja się domyślam, że chodzi o drożdże Wyeast, ale wartałoby pisać przejrzyściej. W końcu nie wszyscy muszą wiedzieć, jakie są numeracje i nazwy amerykańskich drożdży.

    Comment

    • przemar
      Member
      • 09-2005
      • 74

      #3
      No tak, jakoś mi to uciekło, chodzi oczywiście o drożdże Wyeast.

      Comment

      • karlik
        Junior
        • 09-2005
        • 23

        #4
        Nie mam tego akurat tego co napisałeś, ale mam świeżą gęstwę po Wyeast 2000 Budvar Lager.Jeżeli reflektujesz to chętnie się wymienię.
        Tylko jak ja mieszkam w Opolu a Ty we Wieliczce?

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23793

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karlik
          Nie mam tego akurat tego co napisałeś, ale mam świeżą gęstwę po Wyeast 2000 Budvar Lager.Jeżeli reflektujesz to chętnie się wymienię.
          Tylko jak ja mieszkam w Opolu a Ty we Wieliczce?
          A ja mam pytanie do Karlika - może użyczyłbyś mi nieco tej gęstwy? Nie wiem cóż mógłbym zaproponować w zamian?
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • karlik
            Junior
            • 09-2005
            • 23

            #6
            nie widzę problemu.
            Chciałbym zrobić sobie w glicerynie małą kolekcję drożdży,może masz jakieś ciekawe gęstwy do zaproponowania.

            Comment

            • darko
              Senior
              • 06-2003
              • 2078

              #7
              A może założyć oddzielny temat, w którym każdy, kto jest chętny na wymianę/obdarowanie, napisałby jakie szczepy aktualnie posiada?

              Comment

              • karlik
                Junior
                • 09-2005
                • 23

                #8
                o,co za niespodzianka dopiero teraz zauważyłem,że jesteś z Opola.
                to już wogóle nie widzę problemu.

                Comment

                • karlik
                  Junior
                  • 09-2005
                  • 23

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darco112
                  A może założyć oddzielny temat, w którym każdy, kto jest chętny na wymianę/obdarowanie, napisałby jakie szczepy aktualnie posiada?
                  świetny pomysł, browamator pójdzie z torbami

                  Comment

                  • przemar
                    Member
                    • 09-2005
                    • 74

                    #10
                    My z Karlikiem w poniedziałek wysyłamy paczuszki.
                    Idąc dalej tym tropem, a że jeszcze coś niecoś mi zostało chętnie oddam w zamian za drożdżyki do pszenicznego.
                    Jak najbardziej jestem za ciągłą wymianą czy obdarowaniem, bo przeca lepiej komuś użyczyć ku chwale piwowarstwa domowego, niż wysłać je Wisłą do morza.
                    Pozdrawiam

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23793

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karlik
                      o,co za niespodzianka dopiero teraz zauważyłem,że jesteś z Opola.
                      to już wogóle nie widzę problemu.
                      mam w tym momencie gęstwę po Schneider Weisse ale nie wiem czy jeszcze w dobrej kondycji. Ok, co do reszty zgłaszam się na PW.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika karlik
                        świetny pomysł, browamator pójdzie z torbami
                        Już wszyscy się ucieszyli. A nie pomyślałeś o przechowywaniu drożdży w wazelinie? Może niewiele będą umieć, ale za to przetrwają każdą władzę.
                        Last edited by Krzysiu; 06-11-2005, 23:10.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23793

                          #13
                          Krzysiu, zdecydowanie wolałem gdy Twoje posty nie były zabarwiane takim jakże lekkim, teutońskim żartem.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            #14
                            Wiesz, paru osób nie lubię, ale uważam, że tego typu komentarze na forum to prędzej tobie mogą zaszkodzić, niż mnie.

                            Comment

                            • przemar
                              Member
                              • 09-2005
                              • 74

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                              Wiesz, paru osób nie lubię, ale uważam, że tego typu komentarze na forum to prędzej tobie mogą zaszkodzić, niż mnie.
                              Krzyś czasami dajesz głos w sposób jakis taki bardzo zgorzkniały, jawiąc się jako jedyne słuszne podejście do badanego problemu. Myslę że możesz nabrac do tego większego dystansu, tym bardziej, że Twoje posty dotyczące browarnictwa jako takiego są cenne myślę nie tylko dla nas początkujących.
                              A doprawdy nie wiem co może Art stracić na takim czy innym stwierdzeniu padającym na liście. To że browamator ma czasami lekko przesadzone ceny to i Ty pewnie przyznasz.
                              Czy widzisz coś złego w tym, żeby zamienić się czymś niepotrzebnym, na coś co może się przydać?
                              Więcej luzu dla wszystkich a będzie się żyło choć trochę przyjemniej. A wreszcie zaglądamy tu bo robimy coś co nas cieszy, daje odskocznie od codziennych problemów i przyjemność w rozmowach z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, więc po co wprowadzać element niezdrowej uszczypliwości?
                              dla Wszystkich

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎