Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Klasyczne kufle z lat '80 - tych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tilikum
    Junior
    • 09-2005
    • 23

    Klasyczne kufle z lat '80 - tych

    Przy okazji porządkowania piwnicy odnalazło się troche różnych ciekawostek. Między innymi mam spory zapas nowych, nigdy nieużywanych kufli. Kufle te to klasyki z lat 70 - tych i 80 - tych poprzedniego wieku, porządne grube szkło.
    Może ktoś chciałby mieć w swoim Browarze Domowym kilka takich kufelków.
    Cena promocyjna dla forumowiczów to 3 zł/szt. koszt przesyłki według cennika poczty lub kuriera lub odbiór osobisty (Pisz ewentualnie Olsztyn).

    Życzę wszystkim miłego
    Attached Files
  • tilikum
    Junior
    • 09-2005
    • 23

    #2
    Szczegóły dotyczące wysyłki Pocztą
    Ponieważ waga jednego kufla wynosi około 0,8 kg więc koszty przesyłki to mniej więcej:
    1 szt - 0,8 - 5,00 zł
    2 szt - 1,6 - 6,50 zł
    3 szt - 6 szt - 2,4 do 4,8 - 8,00 zł
    7 szt - 12 szt - 14,00 zł
    Jeżeli ma być priorytetem to dodatkowo 1 zł

    Rok produkcji kufelków 1974 ale ząb czasu ich nie nadgryzł zanadto (co szkło to szkło)
    Jest tylko jeden wzór (ten który na fotce powyżej). Niektóre maja swoiste "myszki" w postaci zatopionych bąbelków powietrza (taka kiedyś była jakość wykonania).

    Możliwe jest zamówienie nawet większych ilości bo naprawde mam tego sporo.

    Po'zdrówko'
    Tilikum

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #3
      W nowej knajpie na Zwierzynieckiej w Krakowie leją piwo do takich kufli.

      ...Szkoda że Żywca...

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        #4
        Ja bym zakupił 2 sztuki. Wysłałem PW. Przypominają mi stare czasy i wiejskie knajpy
        MM961
        4:-)

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #5
          W wiadomym lokalu w Chojnowie podają w takich (i innych stylowych) Braxa. Ekipa chciała dla mnie ukraść kilka sztuk, ale w trosce o dobre układy z kierownictwem kategorycznie zabroniłem. W nagrodę dostałem od właścicielki dwa.

          Comment

          • kentaki
            Senior
            • 10-2002
            • 452

            #6
            Kufle są spoko, ciężkie jak za starych, dobrych czasów, widać, że nówki bo jeszcze mają ostre brzegi. Ucho małe, na dwa palce (bywały wersje z większymi), szkło prawie przeźroczyste, lekko opalizujace, niektóre wpadają w zieleń, trafiają się pęcherzyki powietrza. Ogólnie fajne, ciekawe jak się będzie z nich spożywać (ile to już lat ??, zapomniałem), dzisiaj testy. Szkoda tylko, że 2 się stłukły w transporcie.

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kentaki
              (...)Szkoda tylko, że 2 się stłukły w transporcie.
              Niedobrze. Ja zamówiłem tylko dwa - ciekawe czy coś z nich pozostanie po transporcie
              MM961
              4:-)

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎