Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Katowice, Chorzowska 107, Cafe Arco (Silesia City Center)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kogra
    Senior
    • 03-2005
    • 139

    Katowice, Chorzowska 107, Cafe Arco (Silesia City Center)

    W otwartym wczoraj centrum handlowym w pasażu na placu muzycznym ( czy jakoś tak)
    znajduje się kawiarenka w której można napić się Tuchera z beczki. W ofercie weizen : 6,20 - 0,5l i ciemne-ale niestety nie wiem jakie bo obsługa nie miała pojęcia co leje.
    Poza tym tucher w butelkach.
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    #2
    No proszę,przyjechać z Łodzi na otwarcie sklepu
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      Bez zbędnych komentarzy - trzeba pomyśleć o wybraniu się tam.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • iommi
        Senior
        • 07-2003
        • 1522

        #4
        Byłem w sobotę i Tuchera piłem. Cennik - pils duży 7 zł, mały 4,5 zł. Pszenica odpowiednio 8 i 5 zł.
        Co do miejsca - Arco to nie knajpa, tylko fragment pasażu z ustawionymi stoliczkami. Nieprzyjemnie tak siedzieć, kiedy ludzie z torbami biegają dookoła. Nawet jeśli piwo jest smaczne, a takowy jest Tucher Weizen. Na dodatek obsługa stara się "łyżeczkować" pianę, więc lepiej mieć oko na barmankę i na czas reagować.
        Dużym plusem jest firmowe szkło, podstawki i bibułki na pokale. W sumie - zatrzymać się na moment w szaleństwie zakupów warto, ale żeby się tu spotykać? Nie bardzo...
        *****************************

        Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

        *****************************

        Comment

        • ZIOMEK2
          Gość
          • 09-2004
          • 2523

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi
          Byłem w sobotę i Tuchera piłem. Cennik - pils duży 7 zł, mały 4,5 zł. Pszenica odpowiednio 8 i 5 zł.
          Nie wiem czy leją tam jeszcze to piwo bo szukałem tej knajpy i znalazłem, lecz tego piwa nie ?!
          Ostatnio lali tam chyba Carlsberga ale mój szwagier tam był pół roku temu i jeszcze lali Tuchera na 1o2, i nawet wafel dostałem !
          SCC - Największe centrum handlowe na Śląsku - rozrywka, moda, market, puby, restauracje, butiki.

          ( " Cafe Arco " )
          Last edited by ZIOMEK2; 21-09-2006, 10:46.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎