Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sarmat, Micne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lacriferno
    Senior
    • 07-2005
    • 783

    Sarmat, Micne

    Piwo jasne mocne. Niepasteryzowane.
    Ekstrakt: 17%
    alk.: 7,5%

    Kolor ciemnozłoty, klarowne.
    Zapach chmielowy, lekko owocowy.
    Smak intensywny, mocno goryczkowy. Niestety, dość wyraźnie zalatuje alkoholem. Nie jest słodkawe, jak na mocne piwo.
    Piana biała, drozbnoziarnista, zbita. Utrzymuje się nawet długo.
    Nagazowanie w sam raz.
    Opakowanie 1 litrowy PET (dostępna też butelka i puszka 0,5l.). Na etykiecie dużo informacji typu żywe piwo, produkt najwyższej jakości itd.

    Smaczne piwko zasługujące na powtórkę.

    A etykieta wygląda tak:
    Attached Files
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    U mnie alkoholu 7,2%:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Moja wersja to PET 1 litr, na etykiecie nazwa po ukraińsku - Micne i po drugiej stronie po rosyjsku - Krepkoje. Dodatkowo opisy w języku rumuńskim.
      Alkohol 7,2%
      W smaku dominuje nieznośna mocna alkoholowa słodycz. W trakcie picia to samo + niepokojąca, czernobylska goryczka.... Nie wypiję, nie ma szans.
      Poza tym wygląd ładny, ciemnozłocisty kolor, gęsta piana osadzająca się lekko na szkle.
      Zakupione na bazarze w Medyce od baby za 3 zł.
      Attached Files
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎