Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Yanjing, Yanjing 12º Extra

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Viktor
    Senior
    • 04-2002
    • 617

    Yanjing, Yanjing 12º Extra

    Zakupione w supermarkcie "Piotr i Paweł " za 4,39 zł. Alk. 4,3 %, e.v -12 st., złocisty kolor, znaczne gazowanie, piana dość szybko znika, dodatek ryżu zmienia smak klasycznego pilsa - wydaje się ostrzejsze w smaku , chociaż goryczka jest mała.
    Do kolekcji etykiety i kapsel. Wypada spróbować egzotyki dostępnej na naszym rynku.
  • swerd
    Member
    • 04-2003
    • 39

    #2
    mój yanjing nosił nazwę extra yanjing beer, the official state beer of china
    butelka przezroczysta , ładna srebrna krawatka i srebrna etykieta, cena 1,50$
    kolor słomkowy, zapach leciutki pilsowy
    piana znika od razu, a bąbelków wiele nie widać
    smak cieńki jak zapach, przypomina mi korone

    ogólnie warte do jednarozowego spróbowania piwo z chin
    tsingtao mi bardziej smakowało
    z importowanych piw najchętniej TYSKIE

    Comment

    • KubaCh
      Junior
      • 02-2006
      • 16

      #3
      Klasyczny lager o złotym kolorze, delikatnej i mało trwałej pianie oraz dziwnym zapachu. Ten ostatni wynika zapewne z faktu, że piwo w swoim składzie ma ryż - nie jest to często spotykany składnik w europejskich browarach. Co do smaku - orzeźwiający, delikatny, bez goryczki. Zapewne zawartość ryżu sprawia, że przypomina on japońskie piwo Kirin Ichiban. W sumie, po odpowiednim schłodzeniu - piwo idealne na upały. Zawartość alkoholu też przyzwoita - 4,3%, więc nawet po wypiciu kilku piw jest szansa, że dotrzemy do domu o własnych siłach.

      Comment

      • Sven
        Senior
        • 09-2003
        • 1211

        #4
        Piwo mocy 4,5%

        The beer of high official manifestations.

        Barwa jasnozlocista, gazu niezbyt wiele, w zapachu lekki chmielek. Smak lekki, pasuje idealnie do skarbow kulinarnych panstwa srodka. Dobre.
        Celia, cerevisia et conventus.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎