Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brooklyn, Monster Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • swerd
    Member
    • 04-2003
    • 39

    Brooklyn, Monster Ale

    kolejna próba wyrobu Brooklyńskiego browaru
    sezonowe bardzo mocne piwo 10,8% alkoholu(!), ekstrakt 23
    kolor ciemny bursztyn, piana pojawia się mała i szybko znika, babelków średnia zawartość
    smak mocno lagerowy, troche jakby przypalany. czuć duża zawartość alkoholu
    raczej za mocna jak na mój gust.
    zapach wyraźny, chmielowy, lekko słodkawy, ale już po zapachu czuć że to nie jest zwykłe lagerowe piwko
    ogólnie bardzo fajne jak na zimę. na pewno nie na co dzień, na pewno nie do obiadu i na pewno nie w większych ilosciach
    po jednym czuje że piłem piwo. zazwyczaj mi sie to nie zdarza
    cena 2$+ kaucja 5c
    z importowanych piw najchętniej TYSKIE
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #2
    Zdjęcia umieszczaj raczej przy opisywanych piwach, niż w galerii. Tam je trudniej odnaleźć, a tu jest jedno przy drugim.
    Link do fotki tutaj.

    Comment

    • Kolesław
      Senior
      • 03-2004
      • 1130

      #3
      Zapach trochę jak w mocnym Belgu, trochę jak ice bock. Jest tu winność i mocny alkohol. Mimo tego orzeźwiający.
      Piana nawet jest i po opadnięciu warstewka utrzymuje się na powierzchni całkiem długo; beżowa. Gazu mało i zdziwiłbym się gdyby było więcej.
      Kolor rdzawo-ciemnobursztynowy.
      Smak tak jak i zapach słodko-gorzki. Owocowy słód i ostra chmielowa goryczka. Nie ma się co dziwić, że rozgrzewa. Trochę jak lekko przypalone wino. W posmaku mniej więcej to samo, tylko intensywniej. Długo... fajnie. Ma swoja wagę, jak na tę moc dobrze wchodzi, ale buteleczka 0,355 l na raz wystarczy.
      Attached Files

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎