Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Toruń, Mostowa, Stara Babcia (zamknięte)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kardynal_biggles
    Junior
    • 11-2005
    • 29

    Toruń, Mostowa, Stara Babcia (zamknięte)

    irlandzki pub na ulicy mostowej. nie da się przegapić, nad wejściem wisi wielka flaga. co prawda jakiś czas tam nie byłem więc może coś się zmieniło, ale był tam guinness z pipy za 8pln. także okocim z kija, różne piwa butelkowe.
    beware of the chicken!
  • jay1
    Junior
    • 05-2005
    • 1

    #2
    Lokal już nie żyje, wczoraj w tym samym miejscu otwarto nowy "Stara babcia" (!!!); nie byłem więc się dalej nie wypowiadam

    Comment

    • pirackamuza
      Senior
      • 12-2004
      • 1903

      #3
      Stara Babcia też wykorkowała.
      W zeszły czwartek był wielki pożar (kilkadziesiąt jednostek SP) nad lokalem i całe wnętrze się zawaliło. Przy okazji - to najstarsza kamienica w Toruniu, gotyk! A akcja trwała dobre pół dnia.
      Chyba właściciel, który ma jeszcze inny lokal w Toruniu i trzy w Brzydgoszczy, komuś się naraził. Jakiś czas temu telefonicznie ostrzegano o bombach w każdym z nich...
      Toruń przeprasza za Radio Maryja
      www.bobofruty.pl

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎