Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gwarki 2005 w wykonaniu nafciarzy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • skandal
    Senior
    • 05-2002
    • 1439

    Gwarki 2005 w wykonaniu nafciarzy

    Wydobycie ropy naftowej zalicza się również do górnictwa więc nafciarze z jedynej polskiej firmy zajmującej się tym również obchodzą Barbórke i mają Gwarki. Co to za firma nie będe pisał, każdy może się domyśleć. Imprez fajna, dla pracowników, jeszcze niedawno. W tym roku zaczeła się parodia od kupna kufli. Połowa rozpadła się na długo przed biesiadą Odpadały już w kartonach dna, ucha i klapki zrobione z drewna. Kufle były ceramiczne. Mam kufel ceramiczny z tej imprezy z 2004r., i bałbym się nim stuknąć z kimś. Powiedzieć że ma cienkie sćianki to za mało. Ale wiemy że szefostwo oszczędza... (na nowe Volvo) Ale najlepsze jest to że pracownik musi wpłacić 40zł jeżeli chce uczestniczyć w obchodach swojego święta. Lecz oto na impreze zaproszonych jest ponad 100... hmm ciśnie mi się na usta słowo darmozjad. Oni nie muszą płacić a założe się że z gotówką problemu nie mają. I tak odbyły się obchody. Jakiś komentarz jest zbędny. Co lali nie wiem dokładnie-podobno miał być Żywiec lub Amber.
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #2
    Rozumiem, że cała ta impreza jest po to byś nie zapomniał w jakim kraju żyjesz

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
      Rozumiem, że cała ta impreza jest po to byś nie zapomniał w jakim kraju żyjesz
      w pięknym, mimo wszystko
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎