Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Spotkanie piwowarów domowych i giełda w Rzeszowie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baran
    Junior
    • 10-2002
    • 3

    Spotkanie piwowarów domowych i giełda w Rzeszowie

    Witam.
    Chcę się zorientować ile osób byłoby chętnych przyjechać do Rzeszowa na powyższą imprezę dnia 22.04. lub 29.04.2006 r. Jestem po rozmowie z gościem z Urzędu Miasta z Wydziału Promocji i takie spotkanie mogłoby się odbyć w Hali Widowiskowo-Sportowej "Podpromie" w Rzeszowie.
    Ponadto rozmawiałem ze znajomym z Trade-u żywieckiego, który dostarczyłby piwo Leżajsk i ewentualne drobne upominki, a dodatkowo kumpel - właściciel zakładów mięsnych - odpali grilla za jakąś symboliczną opłatą. Jeżeli będzie spory odzew na Tak to będę szukał kolejnych ewentualnych sponsorów.
    Pozdrawiam Baran
    27
    TAK
    85,19%
    23
    NIE
    3,70%
    1
    NIE WIEM
    3,70%
    1
    TO GŁUPI POMYSŁ
    7,41%
    2
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    #2
    Nawet jeżeli w Rzeszowie nie masz wielu forumowiczów lub kolekcjonerów, to jest to sposób na propagowanie kultury piwnej. Obok tej hali, o której piszesz mieszka moja kuzynka, więc ja lokum mam zapewnione
    Zaproś Van Pura do współpracy w pierwszej kolejności bo Leżajsk go coraz bardziej w Rzeszowie z rynku wypiera.

    P.S.
    Napisz coś o sobie w profilu bo inaczej chętnych tutaj do pomocy wielu nie znajdziesz i traktować Cię nikt poważnie nie będzie
    Last edited by Shlangbaum; 10-12-2005, 12:02.

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #3
      Bardzo chętnie wybrałbym się wreszcie na jakąś giełdę, ale niestety do Rzeszowa mam fatalny dojazd publiczny, więc odpada

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
        Bardzo chętnie wybrałbym się wreszcie na jakąś giełdę, ale niestety do Rzeszowa mam fatalny dojazd publiczny, więc odpada
        Ale masz dobry do Krakowa a stamtąd wezmę Cię autem, więc sie zastanów jeszcze

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
          Ale masz dobry do Krakowa a stamtąd wezmę Cię autem, więc sie zastanów jeszcze
          A to jest zasadniczo słuszna koncepcja Dzięki! W takim razie wchodzę w tę giełdę na 70%.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19165

            #6
            kwiecień daleko, Bóg raczy wiedzieć co człowiekowi przyniesie nowy rok, ale wstępnie pomysł aprobuję, tym bardziej, że z Warsztatów Piwowarskich w Krakowie na razie nici...

            Comment

            • cororo
              • 04-2003
              • 766

              #7
              Jak najbardziej za tym by giełda odbyła sie w Rzeszowie cokolwiek by sie działo Rzeszów trzeba odwiedzić o ile dojdzie do skutku!

              Comment

              • Piecia
                Senior
                • 02-2002
                • 3307

                #8
                pomysł dobry - tylko proszę mieć na uwadze, iż w podobnym terminie jest inna giełda na wschodzie - Biała Podlaska - fajnie byłoby, gdyby terminy się nie pokrywały
                Koniec i bomba,
                Kto nie pije ten trąba !!!
                __________________________
                piję bo lubię!

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia
                  pomysł dobry - tylko proszę mieć na uwadze, iż w podobnym terminie jest inna giełda na wschodzie - Biała Podlaska - fajnie byłoby, gdyby terminy się nie pokrywały
                  Właśnie i od tego należałoby zacząć, z powodu przepełnienia tego typu imprezami w zasadzie dobry termin jest najważniejszy. Nie ma sensu zaczynać z giełdą na dzień dobry konkurując z juz istniejacymi, choćby był to zupełnie inny rejon Polski
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19165

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                    Właśnie i od tego należałoby zacząć, z powodu przepełnienia tego typu imprezami w zasadzie dobry termin jest najważniejszy. Nie ma sensu zaczynać z giełdą na dzień dobry konkurując z juz istniejacymi, choćby był to zupełnie inny rejon Polski
                    nie zgadzam się! ja do Białej czy do Lublina nie dojadę, a na wschód od Krakowa nie ma za wiele giełd na które bym się wybrał.

                    Comment

                    • may
                      Senior
                      • 01-2002
                      • 1508

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                      nie zgadzam się! ja do Białej czy do Lublina nie dojadę, a na wschód od Krakowa nie ma za wiele giełd na które bym się wybrał.
                      Jeszczę nikt nikogo do przyjazdu na giełdę nie przymusił, ale... właśnie istnieje swego rodzaju cicha umowa pomiedzy organizatorami istniejących kalendarzowo imprez "co by w sobie w paradę nie wchodzić". Dlatego też Bractwo z Białej nie organizuje giełdy np. w połowie maja bo wiadomo, że w tym terminie umiejscowione są warsztaty we Wrocławiu. Nikt nie dyskutuje nad tym czy do Wrocławia ma daleko czy nie! Nie mam nic przeciwko nowej imprezie, ale proszę nie róbcie bałaganu.

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        #12
                        Mi to w sumie powinno być i obojętne gdyż na większość giełd nie jeżdżę więc i ta rzeszowska też byłaby dla mnie jedynie lokalną czyli mniejszą giełdą.
                        Z jednej strony dobrze, bo im więcej takich giełd tym większe propagowanie nie tylko kolekcjonerstwa birofili ale i okolicznych tematów, tym bardziej że na podkarpaciu byłaby to jedyna giełda, z drugiej strony źle bo może to być kolejne spotkanie na którym pojawi się 20-30 kolekcjonerów (wraz z browamatorami), a reszta to zwykli ciekawscy.
                        Termin jak już widać będzie w terminie podobnym do Białej i tu rodzi się pytanie czy kolejna w tym samym miesiącu ma sens.
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • Shlangbaum
                          Senior
                          • 03-2005
                          • 5828

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                          na podkarpaciu byłaby to jedyna giełda, z drugiej strony źle bo może to być kolejne spotkanie na którym pojawi się 20-30 kolekcjonerów (wraz z browamatorami), a reszta to zwykli ciekawscy.
                          Termin jak już widać będzie w terminie podobnym do Białej i tu rodzi się pytanie czy kolejna w tym samym miesiącu ma sens.
                          Jeżeli to jedyna giełda na Podkarpaciu, to musi sie odbyć. Tam, piwo też piją w końcu
                          Zwykli ciekawscy są ważni, bo to z nich rekrutują się późniejsi kolekcjonerzy i forumowicze.
                          Termin faktycznie trzeba zmienić, bo co za dużo, to niezdrowo. Ze starymi kolekcjonerami trzeba się liczyć. To jest tak jak robić sympozjum kardiologiczne i nie zaprosić profesora Religi

                          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                          Comment

                          • solfernus
                            Senior
                            • 08-2004
                            • 1025

                            #14
                            Hura, jestem jak najbardziej za tą giełdą.
                            I postanawiam się na niej zjawić
                            No kurcze, właśnie żona przypomniała, że mamy dwoje małych dzieci i w dodatku jej nie pytałem o zdanie
                            Ale myślę, że się zgodzi.
                            Oczekuję więcej informacji.
                            Pozdrawiam
                            Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika may
                              np. w połowie maja bo wiadomo, że w tym terminie umiejscowione są warsztaty we Wrocławiu...
                              A to potęga, wiadomo, że giełda w Tychach to przy warsztatach pikuś.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎