Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Anheuser-Busch, Bud Light

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • swerd
    Member
    • 04-2003
    • 39

    Anheuser-Busch, Bud Light

    nie miałem dzisiaj czasu na wędrówki po knajpach, więc udałem sie do mojego ulubionego sklepu i postanowiłem dac szanse browarom molochom
    budweisera już opisywano. pora na BUD LIGHT
    puszka 710 ml, cena 1.25. tańszy tylko BUSCH i COLT. strach pomysleć co w nich jest

    kolor bardzo jasny. jakby z jednej torebki herbaty zaparzyc 4 szklanki
    piana spora na początku, pozostaje do końca, choć coraz mniejsza.
    nasycenie średnie, ale jak na amerykańskie warunki duże. sprawia wrażenie wody sodowej z piwem
    zapach piwa jest, ale tak mało wyrazisty ze mozna by się pomylić
    smak nie jest zły(czy woda ma zły smak?), nie jest też dobry. takie po prostu bezpiwne piwo alkoholowe. że jest alkohol to czuć po wypiciu 2 710 ml puszek, że piło się piwo wiadomo tylko z etykiety.



    Click image for larger version

Name:	DSCN6041.JPG
Views:	1
Size:	32,8 KB
ID:	2076543
    z importowanych piw najchętniej TYSKIE
  • dzieciak
    Junior
    • 07-2006
    • 2

    #2
    Mam pytanie. Gdzie można kupić to piwo w Polsce?? poszukuję go już od jakiegoś czasu i dorwać go nie mogę. Jeżeli ktoś wie to niech da znać. Bardzo proszę!

    Comment

    • scoroop
      Member
      • 08-2006
      • 54

      #3
      zdarzylo mi sie to pic przez przypadek jak jzu nie bylo innego piwka w lodowce . no wiec hmmm... twoj opis bardoz celny. zastanawiales sie co ejst e buschu i colcie... otoz dokladnie to samo. trudno rozroznic zawartosc. po prostu woda.
      wiele jest dobrych piw na tym świecie... czy starczy życia by ich wszystkich spróbować???

      Comment

      • dyczkin
        Serce w kolorze blaugrana
        • 05-2011
        • 3657

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzieciak Wyświetlenie odpowiedzi
        Mam pytanie. Gdzie można kupić to piwo w Polsce?? poszukuję go już od jakiegoś czasu i dorwać go nie mogę. Jeżeli ktoś wie to niech da znać. Bardzo proszę!
        Ciekawe czy dzieciak czuwa?
        Aktualnie dostępne w Żabce.
        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

        Moje warzenie // Piwny Wojownik

        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎