Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Banks DIH Ltd, Banks Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    Banks DIH Ltd, Banks Beer

    Piwko z Gujany kupione na Trynidadzie.Wygląda na oryginalną produkcję,nie na licencję co zaznaczam bo jest już opisany "Banks" z Barbadosu.
    Butelka 275 ml,alkohol 4,5%.
    Pianka niewielka i nietrwała.Sporo bąbelków na ściance.Barwa słomkowa.
    Zapach dość surowy,niezachęcający.
    Smakuje jakby właśnie zamierzało skwaśnieć ale jeszcze nie zdążyło.Właściwie pozbawione szlachetnej,chmielowej goryczki ale ma w sobie jakąś kwaskową gorzkawość przypominającą nieświeżego grejfruta.
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Swoja drogą wielka szkoda, zę opisując tak egzotyczne piwa nie możesz zamieścic skanu etykiety, kapsla bądź nawet sfotografowanej butelki, lub chociazby jak wyglądają te rzeczy nie wspominając o przybliżonej cenie etc.
    Inna sprawa, że jesli jesteś w takich miejscach fajnie było poczytać jakiś króciutki raport co jest głównie na miejscu, po ile, gdzie i takie tam inne duperelki.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • beny
      Senior
      • 03-2001
      • 984

      #3
      mysle tak samo
      Z piwnym pozdrowieniem
      Radosław Kwiecień

      http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

      Comment

      • yendras
        Senior
        • 12-2001
        • 2052

        #4
        To ja też przyłączę się do apelu Becika

        Comment

        • sibarh
          PremiumUżytkownik
          • 01-2005
          • 10384

          #5
          Ja oczywiście też !
          2800 nowe piwa opisałem na forum
          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

          Comment

          • kloss
            Senior
            • 03-2003
            • 2526

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
            Swoja drogą wielka szkoda, zę opisując tak egzotyczne piwa nie możesz zamieścic skanu etykiety, kapsla bądź nawet sfotografowanej butelki, lub chociazby jak wyglądają te rzeczy nie wspominając o przybliżonej cenie etc.
            Inna sprawa, że jesli jesteś w takich miejscach fajnie było poczytać jakiś króciutki raport co jest głównie na miejscu, po ile, gdzie i takie tam inne duperelki.
            Zdjęcie butelki nawet próbowałem zamieścić ale plik ma za dużą pojemność/1,6 mb/ a nie mam pojęcia jak to zmienić.
            Co do pozostałych zarzutów to chyba opiszę wyjazd jako patrol piwny.Nie robiłem tego bo myślałem,że mało kogo interesuje co i za ile można nabyć na drugim końcu świata.

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss
              Zdjęcie butelki nawet próbowałem zamieścić ale plik ma za dużą pojemność/1,6 mb/ a nie mam pojęcia jak to zmienić.
              Co do pozostałych zarzutów to chyba opiszę wyjazd jako patrol piwny.Nie robiłem tego bo myślałem,że mało kogo interesuje co i za ile można nabyć na drugim końcu świata.
              Kloss, nikt Ci nie robi wyrzutów, jest to po prostu moja ciekawość, prawdopodobnie innych też.
              Jak np ja wyjeżdżam gdzieś zagranicę szczególnie bliższą czy dalszą egzotykę to wstawiam informację piwną z danego kraju,nie tylko ja ale jak zauważysz Yendras czy wiele innych osób.
              Kraje z których opisujesz piwa są totalną egzotyką więc niedziw się, że nie tylko mnie interesuje cóż tam słychać, a już zdjęcia jakieś to byłyby mistrzostwo świata.


              Co do zdjęcia to zeskanuj np w rozdzielczości 75dpi i będzie już gotowe do wklejenia lub wyślij na email do mnie (becik@browar.biz) a ja je zmniejszę

              No i czekamy na patrole piwne (najlepiej jeden kraj, jeden patrol)
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • beny
                Senior
                • 03-2001
                • 984

                #8
                żadne wyrzuty - po prostu jako maniaklany okaz kolekcjonera etykiet egzotycznych miło było by popatrzeć na etykiete z Gujany (i inne!) sprawdzić czy ma sie taką w kolekcji i najprawdopodobniej dodać do poszukiwanych :-(
                Z piwnym pozdrowieniem
                Radosław Kwiecień

                http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #9
                  skan Klossa, niestety ale plik mił ponad 6 Mb i po zmniejszeniu stracił trochę na ostrości
                  Attached Files
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • Andi
                    Senior
                    • 07-2001
                    • 1915

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                    skan Klossa, niestety ale plik mił ponad 6 Mb i po zmniejszeniu stracił trochę na ostrości
                    To trzabylo polowe tego zdjecia wyciac i pozostawic tylko Butelke i Puchar-Tlo z Boköw jest malo interesujace
                    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                    http://www.andreas-kronkorken.de

                    Comment

                    • beny
                      Senior
                      • 03-2001
                      • 984

                      #11
                      no tak dodałem obrazek do poszukiwanych, takiego wzoru nie mam może kiedyś uda się go zodbyć do kolekcji przez jakiś cufal ale szanse są małe :-(
                      Z piwnym pozdrowieniem
                      Radosław Kwiecień

                      http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                      Comment

                      • yendras
                        Senior
                        • 12-2001
                        • 2052

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi
                        To trzabylo polowe tego zdjecia wyciac i pozostawic tylko Butelke i Puchar-Tlo z Boköw jest malo interesujace
                        Jak ktoś nie lubi babrać się w photoshopie to polecam jakąś starszą wersję ACDSee, np w.32. Lekki, intuicyjny, idealny do zmniejszania, kadrowania, podciągania ostrości itp drobiazgów.

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          #13
                          Widzę, że nie ucinając zdjęcia wywołałem dyskusję odbiegającą od tematu głównego (może by ktoś wydzielił te wątki w osobny temat). Sprawa wygląda tak, załapałem wirusa, dzięki któremu musiałem mieć czyszczony cały dysk C, musiałem mieć wgrywane wszystkie programy od początku, z racji tego, że ten który miałem wcześniej być już nieco zdeaktualizowany to wgrano mi wszystko w nowych wersjach, łacznie z programami których wcześniej nie miałem i których obsługi jeszcze nie do końca poznałem. Jak się z nimi zaprzyjażnię wtedy obiecuję, że w podobnych sytuacjach nie tylko pięknie wykadruję skan ale nawet powstawiam motylki.
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • kloss
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 2526

                            #14
                            Smak piwa nadal raczej podły. Kwaśno-skisły, w stylu fermentujacych cytrusów, z metalicznym posmakiem.
                            Attached Files

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎