Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.01.28 - Warszawa, Giełda Birofiliów w Bierhalle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysztof
    Senior
    • 04-2001
    • 1689

    2006.01.28 - Warszawa, Giełda Birofiliów w Bierhalle

    Chciałbym poinformować o organizowanej w dniu 2006.01.28 w Centrum Handlowym "Arkadia" w Browarze restauracyjnym "Bierhalle" giełdzie birofiliów.
    Centrum Handlowym "Arkadia" miescie się przy Al. Jana Pawła II 82 obok Ronda zgrupowania "Radosław" - dawniej Rondo "Babka".
    Zapraszamy w godzinach: 8 - 13.

    Atrakcje:
    1) Spotkanie Kolekcjonerów
    2) Pokaz warzenia piwa w naszej szklanej warzelni
    3) Bary pełne piwa
    4) Możliwość zakupu szkła reklamowego

    Będzie otwarta kuchnia w zwiazku z czym nie będziecie głodni...

    Dołożymy wszelkich starań żeby miejsca nie zabrakło. Jednak proszę Was wszystkich o rozsądne gospodarowanie miejscem na stołach.

    Uwaga: Cena biletu wstępu wyniesie około 5 PLN. Za wykupiony bilet właściciel otrzyma jedno piwo gratis.
    Ze względów bezpieczeństwa piwo nie będzie podawane w szklanych kuflach.

    Czynione są starania żeby pozyskać zniżki kolejowe dla Was. Załatwianiem formalności i dystrybucją zajmie się Sławka za co dziękuję. Proszę się z Nią kontaktować w tej sprawie.
    Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
    www.twojmalybrowar.pl
  • kibi
    Senior
    • 07-2004
    • 1875

    #2
    Zdaje się, że mogę wypowiedzieć się jako pierwszy: super! Już się na to cieszę:

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Dzięki Krzysztofie za giełdę od GODZ 8.00.....wreszcie jakaś normalna pora
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        #4
        SUPER. Mam prośbę - wyjaśnijcie mi dlaczego w lokalu w którym na codzieńpodaje sie piwo w szkle nagle mozna tylko w plastiku? Czy związane jest to z jakąś ustawą o zgromadzeniach czy czymś takim?
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #5
          dla miejscowych oczywiście
          zythum, przy takiej liczbie osób szkło tłukło się będzie częściej niż zwykle... zawsze możesz wziąść ze sobą kufelek zrobiony przez żą.
          Last edited by e-prezes; 14-12-2005, 15:57.

          Comment

          • zythum
            Kot Makawity
            • 08-2001
            • 8305

            #6
            Dla mnie to nie jest jakiś problem. Po prostu chciałbym wiedzieć z czego to wynika - z woli organizatorów czy wymogów prawa?
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • Twilight_Alehouse
              Chmielowisko.pl
              • 06-2004
              • 6310

              #7
              Zamierzam się zjawić.

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                #8
                [QUOTE=Krzysztof](...)
                Zapraszamy w godzinach: 8 - 13.
                (...)[QUOTE]

                Krzysztofie chciałbym tobie podziękować za zorganizowanie giełdy w tym czasie. Nareszcie będzie można dotrzeć na spokojnie na giełdę. Ogólnie ten dzień będzie obfitował w piwne wydarzenia .
                Ps. Nie musze oddawać, że mam zamiar pojawić się w tym czasie w stolicy. Szkoda, że Bierhalle nie zamierza wydać w najbliższym czasie ręczników barmańskich .
                Last edited by abernacka; 14-12-2005, 16:14.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • Krzysztof
                  Senior
                  • 04-2001
                  • 1689

                  #9
                  [QUOTE=abernacka][QUOTE=Krzysztof](...)
                  Zapraszamy w godzinach: 8 - 13.
                  (...)

                  Krzysztofie chciałbym tobie podziękować za zorganizowanie giełdy w tym czasie. Nareszcie będzie można dotrzeć na spokojnie na giełdę. Ogólnie ten dzień będzie obfitował w piwne wydarzenia .
                  Ps. Nie musze oddawać, że mam zamiar pojawić się w tym czasie w stolicy. Szkoda, że Bierhalle nie zamierza wydać w najbliższym czasie ręczników barmańskich .

                  Niestety nie planujemy tego. Gdy się takowe pojawią spowoduję zatrzymanie jednego dla Ciebie.
                  Last edited by Krzysztof; 14-12-2005, 16:40.
                  Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                  www.twojmalybrowar.pl

                  Comment

                  • Krzysztof
                    Senior
                    • 04-2001
                    • 1689

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                    SUPER. Mam prośbę - wyjaśnijcie mi dlaczego w lokalu w którym na codzieńpodaje sie piwo w szkle nagle mozna tylko w plastiku? Czy związane jest to z jakąś ustawą o zgromadzeniach czy czymś takim?

                    Chodzi mi Tylko o bezpieczeństwo osób przebywających w Bierhalle podczas giełdy. Nic więcej.
                    Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                    www.twojmalybrowar.pl

                    Comment

                    • may
                      Senior
                      • 01-2002
                      • 1508

                      #11
                      Wniosek taki, że nie będzie zimowej giełdy na Oczki?

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        #12
                        Według mnie to jednak zbytek ostrożności. Większość forumowiczów pije na giełdach z kupionego przed chwilą szkła i nic złego się nie dzieje. Szkło wystawiane na stolikach też jakoś nikomu krzywdy nie robi.

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof
                          Chodzi mi Tylko o bezpieczeństwo osób przebywających w Bierhalle podczas giełdy. Nic więcej.
                          Ja oczywiście przybywam!!!

                          Ale:

                          Proszę o przemyślenie zacytowanego aspektu. Na wszystkich giełdach ludzie piją z czego chcą i jakoś nic się nie dzieje. Moim zwyczajem jest zakupowanie sobie na giełdzie naczynia, z którego później spożywam piwo. Ostatnio jest to jedyny zakup robiony przeze mnie na giełdzie Nie wyobrażam sobie spożywania piwek z Bierhalle w plastiku!!!!

                          Po za tym: czy na giełdzie oprócz piw Bierhalle będzie można spożywać inne piwa? Czy poza piwem na bilet ceny jedzenia i piw będą takie jak zwykle, czy może przewidujecie jakiś zestaw o obniżonej cenie? Wydaje mi się, że praktyczne byłoby dla lokalu wykonać jakąś np. zupę grochową, żurek albo cokolwiek innego w jakiejś przystępnej cenie, bo jak ludzie zaczną brać z karty, to kuchnia może kociokwiku dostać
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • Wujcio_Shaggy
                            Senior
                            • 01-2004
                            • 4628

                            #14
                            Ja oczywiście przyjdę (o ile nie będę musiał odbierać porodu... ) i nawet jest z 99% szans, że nie zaśpię . Oczywiście kwestia możliwości spożywania niebierhallowego (w domyśle: domowego) piwa też mnie interesuje: trochę ostatnio nawarzyliśmy z Wilkiem, więc możnaby jakąś demonstrację urządzić...
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                            Comment

                            • iron
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 6703

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
                              Ja oczywiście przyjdę (o ile nie będę musiał odbierać porodu... ) i nawet jest z 99% szans, że nie zaśpię . (...)
                              Śmiem wątpić

                              I podejrzewam, że ze spożywaniem piw "niebierhallowych" może być problem...
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎