Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grafika wszelaka do etykiet piw domowych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Hodyr
    Junior
    • 12-2005
    • 10

    Grafika wszelaka do etykiet piw domowych

    witam,

    zeby nie zanudzac specjalnie jako wstep slowno-muzyczny:
    zabralem sie za domowy wyrob szlachetnego trunku piwem zwanego, pierwsza warka juz czeka na "obciag w browarze" (dokladniej pod blatem w kuchni), etykieta juz prawie gotowa. No wlasnie... "prawie"

    Poszukuje grafik wszelakich zwiazanych z browarnictwem, ktore moglbym dalej wykorzystac przy tworzeniu radosnym etykiet. Motywy typu szyszka chmielu, klosy jeczmienia etc. - moze znacie jakies 'zrodla', linki w internecie? ew. biblioteki znanych programow np. typu corel?

    bede bardzo wdzieczny i nie omieszkam sie odwdzieczyc etykieta w wersji papierowej.

    Przy okazji - co myslicie o wykorzystywaniu na potrzeby browarnictwa domowego stylistyki etykiet przedwojennych? jako ze nie jestem specjalnie utalentowany plastycznie, jako "artysta wtorny" pozwolilem sobie "wyjsc" od etykiety piwa ze Stargard. Szcz. "Schaffel - Brau." etykieta docelowo, zeby nadac jej zlekka "patynowy" charakter drukowana na... papierze pakowym, dodatkowo domowym sposobem nablyszczanym itd. itd. Mysle, ze w przyszlym tygodniu moglbym przedstawic probke zainteresowanym (jezeli takowi sie znajda) a z czasem podzielic sie kilkoma egzemplarzami z kolekcjonerami



    pozdrawiam,
    Piotr
  • Hodyr
    Junior
    • 12-2005
    • 10

    #2
    Grafika wszelaka c.d.

    podczepilem sie troche pod ten watek, bo jakos nie znalazlem konkretnej dyskusji dotyczacej produkcji wlasnych etykiet. jezeli uwazacie, ze gdzies byloby lepsze miejsce dla tego postu - dajcie znac.


    a kto pyta ten wielbłądzi!

    Piotr

    Comment

    • Przemodar
      Member
      • 07-2004
      • 30

      #3
      Naprawdę nie jest wielkim problemem wpisanie w pana Googlewicza, w zakładce "Grafika" np. "beer clipart". Wyskakują dziesiątki grafik kufli, szyszek, ikon i podobnych piwnych tematów, które można implementować we własne wzory, pomysły i etykiety.
      "Powiedziałem i ukoiłem sumienie..."

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎