Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grupo Empresarial Bavaria, Brava 6,5°

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • boku
    Senior
    • 09-2002
    • 444

    Grupo Empresarial Bavaria, Brava 6,5°

    W drugi dzień świąt spróbowałem piwa kolumbijskiego. Dostałem od syna pod choinkę. Wie czym ucieszyć tatę. Puszka ma objętość 350 ml. Z polskich piw trochę przypomina starego Fratra. Gdybym tam pojechał nie uschnąłbym z braku piwa. Jest całkiem smaczne i większości nie będzie przeszkadzać.
    Jedyny minus to całkowity brak piany.
    Zawartość alkoholu 6,5 %. Zalecana temperatura spożycia to 8 - 10 stopni Celsjusza ( 45 - 50 F).
    Termin przydatności do spożycia 5 marca 2006 r, ale nie czekałem do końca tego terminu.
    Attached Files
  • Regent
    Senior
    • 10-2002
    • 512

    #2
    Przydałoby się zdjęcie frontu puszki, chyba że te 6,5% alkoholu zadziałało i trudno było utrzymać aparat w ręku
    Mniej alkoholu w piwach !!!
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • boku
      Senior
      • 09-2002
      • 444

      #3
      moc

      Dziękuję za zainteresowanie. Na froncie jest czarny byk na czerwonym tle. Miałem rozterkę czy robić front czy jeden lub drugi bok. Gdybym tu umieścił 3 fotki to już wiem KTO by zareagował. Mogę pstryknąć parę razy i posłać fotki zainteresowanym na prywatne maile. Zainteresowani muszą najpierw podać mi swój adres mailowy. Przytoczę hiszpański napis, który jest na wszystkich puszkach "EL EXCESO DE ALKOHOL ES PERJUDICIAL PARA SALUD". Nie znam tego języka, ale myślę, że to coś w rodzaju "Za występki pod wpływem alkoholu odpowiada się przed sądem".

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        Po prostu zrób fotkę frontu puszki. Niech każdy będzie mógł zobaczyć!
        Last edited by sibarh; 27-12-2005, 15:18.
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika boku
          Przytoczę hiszpański napis, który jest na wszystkich puszkach "EL EXCESO DE ALKOHOL ES PERJUDICIAL PARA SALUD". Nie znam tego języka, ale myślę, że to coś w rodzaju "Za występki pod wpływem alkoholu odpowiada się przed sądem".
          Widać że nie znasz, bo nazmyślałeś okrutnie. Napis znaczy: "Nadużywanie alkoholu jest szkodliwe dla zdrowia"...

          Comment

          • boku
            Senior
            • 09-2002
            • 444

            #6
            hiszpanski

            Nie przypuszczałem, że ktokolwiek zna język hiszpański, z oglądających ten serwis. Cieszę się, że Twilight_Alehouse pokusił się o przetłumaczenie. Nawiasem mówiąc jest to jeden z najbardziej rozpowszechnionych języków w świecie. Chyba czwarty, ale znowu podkreślam, ze nie sprawdzam, a podaję tylko orientacyjną wielkość. Dzisiaj pochmurno więc fotka z fleszem. Ja preferuję naturalne oświetlenie.
            Attached Files

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎