PDA

Wersja pełna: : strona kolekcjonera puszek

arcy82
06-01-2006, 14:16
http://www.polskiepuszki.republika.pl/ zapraszam na moja strone www. jestem kolekcjonerem puszek wiec strona oczywiscie o nich.licze na opinie:)

BIROFIL
06-01-2006, 20:56
Strona pierwsza klasa:) ,bardzo ciekawe zbiory

sopista
06-01-2006, 21:23
Nie bardzo widzę związek z moją stroną na której znajdują się tylko polskie etykiety. Naprawdę nie jest trudno założyć nowy temat.

arcy82
06-01-2006, 21:33
przeciez to jest watek o stronach www.pozatym nie ma co zasmiecac glownego:)jesli jestes zly to skasuje te wiadomosci.albo masz miejscowki wykupione:)

sopista
06-01-2006, 21:41
TO NIE JEST WĄTEK O STRONACH WWW. To wątek o jednej stronie. Zacznij czytać od postu 1.

BIROFIL
07-01-2006, 16:20
Człowiek pisze ze fajna i bardzo ciekawa strona a tu zaraz dostaje po głowie,może to przez to że nie zbieram etykiet .

Twilight_Alehouse
07-01-2006, 16:57
Człowiek pisze ze fajna i bardzo ciekawa strona a tu zaraz dostaje po głowie,może to przez to że nie zbieram etykiet .
Dostaje po głowie, bo ten temat poświęcony jest jednej, konkretnej stronie Sopisty.

BIROFIL
07-01-2006, 17:50
Strona pierwsza klasa:) ,bardzo ciekawe zbiory,taki był mój pierwszy post napisany w tym temacie,chyba nic obraziliwego tu nie napisałem,pochwaliłem,tylko stronke jak inni użytkownici wczesniej,no chyba że jako tak zwany kot nie jestem upoważniony do wypowiadania sie w tym temacie :)

biermann
07-01-2006, 17:54
Strona pierwsza klasa:) ,bardzo ciekawe zbiory,taki był mój pierwszy post napisany w tym temacie,chyba nic obraziliwego tu nie napisałem,pochwaliłem,tylko stronke jak inni użytkownici wczesniej,no chyba że jako tak zwany kot nie jestem upoważniony do wypowiadania sie w tym temacie :)
Wydaje mi się, że Sopista nie miał na myśli Twojego posta tylko ten wcześniejszy Arcego82, który władował się w temat tak ni z gruchy, ni z pietruchy.

sopista
07-01-2006, 18:06
Wydaje mi się, że Sopista nie miał na myśli Twojego posta tylko ten wcześniejszy Arcego82, który władował się w temat tak ni z gruchy, ni z pietruchy.
Tak właśnie było. Powinienem zacytować Arcego82. Przeprzszam za nieporozumienie.

BIROFIL
07-01-2006, 18:17
Tak właśnie było. Powinienem zacytować Arcego82. Przeprzszam za nieporozumienie.
Nic sie nie stało :)-no to jednak nie jestem kotem

michioso
10-01-2006, 15:00
Ciekawa stronka, gratuluje pomysłu na stronke:)
Życzę dalszych sukcesów w kolekcjonowaniu puszeczek :D

arcy82
24-01-2006, 20:04
zapraszam wszystkich kolekcjonerow chetnych do wymiany: puszki za puszki ma sie rozumiec:), puszki za etykiety czy puszki za kapsle.(oferuje miedzy innymi rybnickie,gorskie,strzelec i kilka ukazujacych sie piw w rybniku)jako ze obecnie na mojej stronie liczba puszek przekroczyla 500 wiec swojego rodzaju urodziny:) licze ze kolejne swieto bedzie za niedlugo jak przekrocze 1000 puszek(wtedy robie impreze;) ). Licze tez na komentarze:) zapraszam do ogladania i do wymiany
pozdrawiam

kloss
27-01-2006, 20:37
Sporo z tego co poszukujesz miałem ale niestety ze względu na brak miejsca po sfotografowaniu poszło do kosza.

arcy82
10-03-2006, 16:54
witam wszystkich ogladajacych moj wątek
Szukam kolekcjonerów nie tylko puszek którzy chcą pomóc powiekszyć moja kolekcje a przy okazji zwiekszyć swoja wymianą ze mną.
Masz na pozbyciu sie jakaś ciekawa polska puszke napisz a napewno sie odezwe.
chcesz mi pomoc powiekszyć moją kolekcje zapraszam
chetnie sie wymienie z każdym wiec zapraszam na moją strone i do napisania wiadomosci do mnie
szymon

--------------------------------------------------------------------------

www.polskiepuszki.republika.pl