Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Olsztyn, Kościuszki, Pod kotwicą

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • semper_malus
    Junior
    • 01-2006
    • 15

    Olsztyn, Kościuszki, Pod kotwicą

    Dokładnego adresu nie znam.

    Robią dobry grzaniec (ponoć -ja grzańców nienawidzę) , można wypić litrowego Żywczyka za mniej niż 8 zetów. Od cholery "wafelków" rozwieszonych pod powałą. Mankament: otwarty do 22.

    Muzyka taka sobie (niby tawerna więc od czasu do czasu szanty, generalnie muza nie przeszkadza), towarzystwo mieszane- trochę ludzi w wieku bardzo, ale to bardzo średnim z sporym odsetkiem studentów, ale fajny klimacik.

    Dobre aliby - wypijasz 5 litrowych Żuywców i można się zarzekać, że wypiło się jeno 5 piwek. Bo w sumie prawda.
  • Cyrkonia
    Senior
    • 10-2001
    • 1936

    #2
    o ile mi wiadomo jest "Pod Kotwicą" jest na ulicy Kościuszki, która jest dość długa......... więc trzba skręcić z al. Piłsudskiego w ul. Kościuszki i kierować się na "Manhattan". Knajpy trzeba szukać po prawej stronie (przed Holetem Warmińskim - chyba się tak nazywa) - cieżko niezauwazyć i hotelu i knajpy
    www.stat-gra.pl

    Comment

    • Cyrkonia
      Senior
      • 10-2001
      • 1936

      #3
      A tak wogle kolego to mógłbyś się przedstawić i uzupełnić profil....
      www.stat-gra.pl

      Comment

      • semper_malus
        Junior
        • 01-2006
        • 15

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cyrkonia
        A tak wogle kolego to mógłbyś się przedstawić i uzupełnić profil....
        Zrobione

        Co do tego jak tam trafić to z dworca gł. po prostu skręcić w koścuiszki i cały czas prosto do "Manhatanu" (będzie po prawej) Potem jest parking i restauracja "Nowoczesna" (po lewj, jak kończy się parking przy Nowoczesnej jest skrzyżowanie na skrzyżowaniu Kotwica.

        Z Piłsudskiego to jw. minąc Bank Millenium, dalej jest PZU i za PZU skrzyżowanie i Kotwica.

        Comment

        • Cyrkonia
          Senior
          • 10-2001
          • 1936

          #5
          Dobra, dobra...........
          i tak jak ktoś z Forumowiczów trafi do Olsztyna to przecież nie od razu będzie wiedział gdzie jaki bank itp. jest
          Ogólnie knajpa jest niedaleko "Kryjówki" wynalezionej przez Zythuma i odwiedzanej przez Forumowiczów goszczących w Allenstein
          www.stat-gra.pl

          Comment

          • semper_malus
            Junior
            • 01-2006
            • 15

            #6
            Dlatego opcjonalnie dodałem ścieżkę od dworca- nie można nie trafić

            Comment


            • #7
              pub Pod Kotwicą Olsztyn

              tam macie dokładną mapkę jak trafić, do tej fajnej, z klimatem knajpki, byłem tam parę razy, choć dawno temu ostatni raz, będę musiał się poprawić

              p.s. witam na forum

              Comment

              • olszewik
                Junior
                • 10-2009
                • 1

                #8
                Generalnie pod Kotwica moge polecic, bo spedzilem tam pare latek Szczegolnie ze mialem blisko z pracy. A najbardziej urzeklo mnie to, kiedy po powrocie do Olsztyna - tak po pol roku, gdy wpadlem do rodzicow, barman pyta - co slychac - jakbym bym tam wczoraj. Super
                Niestety ostatni raz bylem Pod Kotwica z rok temu. Nie wiem czy cos sie nie zmienilo, ale warto na pewno zajrzec. Ja juz niestety w Olsztynie bywam tylko goscinnie.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎