Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.01.28 - Piwo Roku 2005 Bractwa Piwnego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fukfuk
    Senior
    • 09-2003
    • 175

    2006.01.28 - Piwo Roku 2005 Bractwa Piwnego

    Jak w tytule - 28 stycznia wręczony zostanie medal Piwo Roku 2005 dla piwa Perła Mocna z Lublina. Spotkanie z tej okazji odbędzie się w Łodzi. Tytuł przyznaje Bractwo Piwne na podstawie wyników konkursów piwnych danego roku.
  • arzy
    Senior
    • 06-2002
    • 2814

    #2
    Troszke więcej na ten temat jest na stronie Bractwa
    http://www.bractwopiwne.pl/?lt=&yy=7...ng=pol&men=art

    Jeżeli jest ktoś z forumowiczów chętny na przyjazd do Łodzi to proszę o kontakt z fukfukiem.
    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    Bractwo Piwne
    Skład Piwa
    Piszę poprawnie po polsku!

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #3
      Nich ktoś zmieni w tytule datę na 2006 z łaski swojej

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
        Nich ktoś zmieni w tytule datę na 2006 z łaski swojej

        A możesz mi wytłumaczyć dla czego??
        Najczęściej konkursy tego typu są z datą wsteczną. Przecież wybiera sie produkt roku ubiegłego roku a nie tego. Skąd mają wiedzieć teraz konsumenci jakie im piwo zasmakuje w tym roku. Jest ta sama analogia co do konkursu "piwo roku browar biz".
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • Shlangbaum
          Senior
          • 03-2005
          • 5828

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
          A możesz mi wytłumaczyć dla czego??
          Przepraszam. Kurcze chyba nie wyspany jestem

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          • kalifat
            Senior
            • 10-2004
            • 1168

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
            Najczęściej konkursy tego typu są z datą wsteczną. Przecież wybiera sie produkt roku ubiegłego roku a nie tego. Skąd mają wiedzieć teraz konsumenci jakie im piwo zasmakuje w tym roku.
            A tacy konsumenci samochodow z góry są poinformowani jaki samochód MA SIĘ IM PODOBAĆ w rozpoczętym roku.
            Może więc marketing Perły próbował już - zakulisowo - wpłynąć na Shlangbauma
            bla bla bla

            Comment

            • may
              Senior
              • 01-2002
              • 1508

              #7
              Piwo Roku 2005

              Jeżeli chodzi o listę obecności - śmiało mogę wpisać się na tą listę .

              Comment

              • fukfuk
                Senior
                • 09-2003
                • 175

                #8
                No to do zobaczenia wkrótce

                Comment

                • Dreamer
                  Senior
                  • 05-2003
                  • 1576

                  #9
                  Piwo Roku 2005 - Łódź, 28.01.2006 r.

                  Jakoś nie znalazłem wzmianki o tej imprezie na forum.
                  Uroczystość nadania tytułu Piwo Roku 2005 zorganizowana została w Łodzi przez Bractwo Piwne, stąd dokładne informacje na jej temat znajdziemy właśnie na stronie Bractwa. Laureatem tegorocznej edycji konkursu została Perła Mocna z Lublina. Browar promował się znakomicie: do wyboru była Perła Chmielowa i Mocna, lana w firmowe szkło (a nie jakieś tam plastiki), które dziwnym trafem w wielu przypadkach wędrowały do toreb degustatorów
                  Impreza godna uwagi z dwóch powodów: po pierwsze jest kolejną piwną imprezą w naszym kalendarzu, po drugie stała się spontanicznym miejscem spotkania chyba całej łódzkiej grupy forumowej.
                  Za świetne towarzystwo i mile spędzony czas chciałbym podziękować wszystkim, którzy byli obecni i zasiedli w forumowym "kółku dyskusyjnym".
                  No i padł pomysł reaktywowania "Łódzkich Warsztatów Literackich"
                  Blog: Piwna Brytania

                  Comment

                  • danoc
                    Senior
                    • 06-2002
                    • 338

                    #10
                    Słabo szukałeś.
                    ten fragment forum służy jako tablica reklamowa dla imprez, prowadzonych promocji związanych z piwem, etc.
                    ************************************************** ************
                    Moja kolekcja: wozy konne, bociany i latarnie morskie
                    www.beercoasters.glt.pl

                    Masz podstawki z wozami konnymi, bocianami lub latarniami morskimi? Daj mi znać.
                    ************************************************** ************

                    Comment

                    • Dreamer
                      Senior
                      • 05-2003
                      • 1576

                      #11
                      Rzeczywiście. Sorki i proszę o przeniesienie postu
                      Blog: Piwna Brytania

                      Comment

                      • arzy
                        Senior
                        • 06-2002
                        • 2814

                        #12
                        W Łodzi byłem i Perłe piłem, była pyszna.
                        Spotkałem kilku forumowiczów, z którymi udało mi się zamienić kilka słów.

                        Podsumowując krótko impreze mogę stwierdzić, że jest coraz lepiej organizowana. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie jeszcze lepsza i jeszcze większa i że zostanie zauważona przez media.
                        "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        Bractwo Piwne
                        Skład Piwa
                        Piszę poprawnie po polsku!

                        Comment

                        • fukfuk
                          Senior
                          • 09-2003
                          • 175

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arzy
                          i że zostanie zauważona przez media.
                          Została zauważona przez media, jak nigdy dotąd. W tym samym czasie, kiedy zaczynaliśmy się bawić, doszło do tragedii na Śląsku - więc chyba ze zrozumiałych względów media w większości nie kontynuowały naszego tematu.

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎