Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdynia, Bulwar Nadmorski, Contrast

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bani
    Junior
    • 01-2006
    • 3

    Gdynia, Bulwar Nadmorski, Contrast

    Kiedyś nr 1 w Gdyni teraz w najlepszym wypadku nr 2 ale i tak warto odwiedzić, zwłaszcza latem (pub cześciowo na plazy i z widokiem na morze).

    Często organizowane są koncerty (najczęściej szanty). No ale przejdzmy do najważniejszego Lech, Tyskie i Pilsner są po 6 zł. Innych piw z beczki niema. Ceny piw butelkowych nie znam.

    Jak ktoś woli to może sie napic też mocniejszych trunków. Jażeli chodzi o jedzenie to wybór jest całkiem spory, ale nie polecam lepiej poświęcić parę minut na spacerek i zjeść coś na mieście.
  • bani
    Junior
    • 01-2006
    • 3

    #2
    Sorki wkradł się mały błąd, a mianowicie Lech, Tyskie i Pilsner są po 5 zł

    Comment

    • Tuborg
      Junior
      • 05-2005
      • 10

      #3
      Ktoś coś może wie na temat otwarcia Contrastu po remoncie? Ewentualnie, jeżeli już otwarty, to czy coś się zmieniło w kwestii piwnej?

      Comment

      • huanghua
        Senior
        • 10-2005
        • 1910

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bani
        (...)Lech, Tyskie i Pilsner (...)
        Więc co powoduje że to numer 1 (lub 2)?
        W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

        Comment

        • Makaron
          Senior
          • 08-2003
          • 2107

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua
          Więc co powoduje że to numer 1 (lub 2)?
          Ilosc odwiedzajacych. Klimat knajpy jesy typowo morski. Brak ciekawych piw w ofercie niestety.
          "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

          Comment

          • piotrrat
            Senior
            • 11-2002
            • 730

            #6
            No właśnie ,piwa praktycznie nie ma a klientów sporo? Po co oni tam przychodzą?

            Comment

            • huanghua
              Senior
              • 10-2005
              • 1910

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotrrat
              No właśnie ,piwa praktycznie nie ma a klientów sporo? Po co oni tam przychodzą?
              Może striptiz?
              W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

              Comment

              • Markens
                Junior
                • 03-2004
                • 20

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotrrat Wyświetlenie odpowiedzi
                No właśnie ,piwa praktycznie nie ma a klientów sporo? Po co oni tam przychodzą?
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua Wyświetlenie odpowiedzi
                Może striptiz?
                Striptiz, nie, znaczy ani razu nie widziałem, a jestem tam stałym gościem. Piwa faktycznie niewyszukane, bo masówka, ale lokal posiada swój "klimat i tradycję" wiernie podtrzymywaną przez stałych klientów, o których zresztą tam się dba (tańsze piwo, własne kufle, rejsy sponsorowane...) i chyba to powoduje, że ludzi tam jest zawsze masa. Po rozbudowie profil odwiedzających trochę się zmienił i brak już tych chwil, kiedy siedząc w pierwszym rzędzie stołów można było zarobić w głowę gryfem gitary od występujcych grajków.... Teraz scenka jest odsunięta od stolików. To doskonałe miejsce na wypoczynek po pracy i spotkania ze znajomymi, z widokiem na morze i plażę.
                Na ilość ludzi ma wpływ również to że każdy koncert jest tam za darmo, co prawda nie grają tam "gwiazdy" pokroju dody, ale ja akurat szanty i folck lubię, a takie tam w większości zespoły występują i to minimum 3 razy w tygodniu, ( w sezonie letnim częściej).

                No dobra rozpisałem się, a mógłbym o Contraście jeszcze długo...

                Pozrdav znad morza
                Marcin
                "Jak sie nie ma co sie lubi, to się kradnie co popadnie..." - zasłyszane

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎