PDA

Wersja pełna: : Strona kolekcjonera butelek

juzes
27-01-2006, 14:58
Witam

Zapraszam na moją stronę, gdzie prezentuje moją kolekcje butelek po piwie. Wiele tego na razie nie ma, ale mam nadzieję że kolekcja będzie się rozrastać i miejsca mi nie zabraknie.

http://juzes.lubon.net.pl/

Jestem otwarty na wszelkie uwagi i sugestie.

e-prezes
27-01-2006, 15:01
ciekawy sposób kolekcjonowania etykiet (na butelkach) ;)

kloss
19-02-2006, 22:59
ciekawy sposób kolekcjonowania etykiet (na butelkach) ;)
Sposób jak najbardziej naturalny i interesujący,tyle że upierdliwy.20 lat temu zaczynałem tak samo tyle,że po kilku butelkach zorientowałem się, że nie mam miejsca i ochoty na scieranie kurzu więc zacząłem odklejać.Jeżeli Juzes ma miejsce i czas,żeby kolekcję utrzymywać w odpowiednim stanie to tylko przyklasnąć.

Shlangbaum
19-02-2006, 23:20
Problem tylko z miejscem. Sama kolekcja ciekawa. Nawet kiedyś był na forum link do takiej kolekcji jakiegoś Amerykanina (miał tam też polskie butelki z etykietami). Mój kolega tak kolekcjonuje okazy zagraniczne. Ma sporo z Rosji, Ukrainy, Białorusi i Belgii :)

juzes
10-07-2006, 17:49
Moja kolekcja butelek/etykietek osiągnęła liczbę 250 szt. :impreza:

Z kurzem nie jest tak źle, z miejscem na razie też nie. Z ciężkich chwil to wypicie kilku Reddsów w krótkim okresie czasu.
No i chwilami wydaje mi się że jakoś tak podobnie do marketu w domu :)

nokia-man
05-12-2006, 20:41
Za kilka kapselków mogę podesłać Ci butelkę Łomży wraz z etykietą z 92 roku..:) odpisz tutaj lub najlepiej na PW jeśli Cię to interesuje:)

juzes
06-12-2006, 16:20
Za kilka kapselków mogę podesłać Ci butelkę Łomży wraz z etykietą z 92 roku..:) odpisz tutaj lub najlepiej na PW jeśli Cię to interesuje:)

Jeśli jest pełna to jestem zainteresowany :D

nokia-man
07-12-2006, 13:15
ale to ty zbierasz te butelki od piw, które sam wypijesz?? niestety ona jest pusta...:/:(

barannn
07-12-2006, 17:25
Ja to myślę, że zbiera tylko wytłaczane butelki, z reguły dosyć stare :D

kibi
07-12-2006, 19:24
Ja to myślę, że zbiera tylko wytłaczane butelki, z reguły dosyć stare :D
Wystarczyło wejść na stronę żeby sprawdzić, ze tak nie jest. Zbieranie etykiet przytwierdzonych do butelek to oryginalny pomysł. Odpada problem z odklejaniem :D , ale trzeba mieć trochę miejsca. Strona to wszystko pomieści ale kolekcję też trzeba gdzieś przechowywać. A mnie (i mojej żonie ;)) się wydawało, że moje zbiory etykiet zajmują sporo miejsca...

mwa
14-12-2006, 11:10
Jestem pełen podziwu, bo sam bym tego nie miał gdzie pomieścić.
Swoją drogą jak Ci się znudzi kolecja to będziesz bogaty z samych flaszek. :)
Na stronie prezentuje się świetnie, tylko jak na giełdy ruszysz to pewnie sporo zacznie przybywać.
A ile to różności się kolega napije - z taką kolekcją to warto.

gogol91
06-02-2007, 07:13
mam butelke po piwie Radegast, etykieta trochę zniszczona ale gdyby Pan był zainteresowany wymianą to proszę o kontakt, butelek raczej nie zbieram a chętnie ją wymienie na podstawki. pozdrawiam

Krzych15
22-02-2007, 10:24
Mam orginalną butelkę (pełną) 375 lat Tyskiego w orginalnie zamkniętym pudełku,wymienię na etykiety z kobietami i świąteczne, oraz ze Stanów Zjednoczonych.

kogucik88
24-05-2007, 08:31
zaopatrz się w nową butelkę calsberga ;]

juzes
30-05-2007, 17:14
zaopatrz się w nową butelkę calsberga ;]

Już mam :) Tylko jak kilka innych czeka na zebranie się do robienia zdjęć. :)