PDA

Wersja pełna: : narty, a po nartach piweczko !

ZIOMEK2
04-02-2006, 02:19
Proponuje się cykl spotkań na " nartach i po " , od Karkonoszy po Bieszczady.

Na dzień 11 02 b.r. proponuje się spotkanie w Dolinie Jaworniki t.j. Wisła ( autor ZIOMEK2 ).
www.soszow.pl lub www.hotelstok.pl a takze www.rowienki.pl

Proszę o dyskusję.

ZIOMEK2
09-02-2006, 13:02
Jak tam narciarze, saneczkarze, grotołazi i wspinacze - nikt się nie wybiera na łono natury j.w. ?

kony
09-02-2006, 14:23
no cóż, ja dopiero wróciłem i na razie nie dam rady powtórzyć.

na zdjęciu oprócz mnie i kolegi widoczny również Warsteiner (0,25l za 1.9 €) - rozbój w biały dzień ale jak dobrze robi na bolące uda :D

ZIOMEK2
09-02-2006, 18:36
... z Poznania trudno wyrwać się na jeden dzień chyba, że na Maltę !? :D

Jednak Brackie najlepiej smakuje w Wiśle i posiada wszelakie cechy napoju regenerującego za niewielką cenę !

:stout:

kony
10-02-2006, 09:06
... z Poznania trudno wyrwać się na jeden dzień chyba, że na Maltę !? :D

Owszem, tylko że trzeba być mocno zdesperowanym żeby próbować po tym jeździć. :(

ZIOMEK2
06-04-2006, 19:30
w najbliższą niedzielę zapraszamy do Wisły na stok opodal Hotelu Stok ! :D

JAckson
07-04-2006, 08:03
Ja w sobotę jadę do/na Cervenohorske Sedlo poszukać ciekawych tras biegowych. Sklep przy przejściu granicznym w Paczkowie posiada duży wybór piwa więc się pewnie zaopatrzę w piwo po nartach:)

ZIOMEK2
11-04-2006, 21:12
no cóż, ja dopiero wróciłem i na razie nie dam rady powtórzyć.

na zdjęciu oprócz mnie i kolegi widoczny również Warsteiner (0,25l za 1.9 €) - rozbój w biały dzień ale jak dobrze robi na bolące uda :D

strasznie mi to przypomina Czyrną !? :D

ZIOMEK2
11-04-2006, 21:13
Ja w sobotę jadę do/na Cervenohorske Sedlo poszukać ciekawych tras biegowych. Sklep przy przejściu granicznym w Paczkowie posiada duży wybór piwa więc się pewnie zaopatrzę w piwo po nartach:)

... to chyba zdasz relacje po powrocie ? :) :kwiatek: :stout:

JAckson
12-04-2006, 08:06
Muszę przyznać że było bardzo fajnie:)

Piękna pogoda i bardzo ładne trasy turystyczne z pięknymi widokami zimą przygotowane dla narciarzy biegowych. Dodatkowo kilka tras zjazdowych z dwoma dziłającymi akurat wtedy wyciągami. Baza noclegowa w Hotelu (chyba nawet dwóch).

Jadłodajnie w budynkach i pod namiotami. Na stoisku pod namiotem akurat była lana Holba 15Koron/0,5dm3 ale nie miałem już koron na zakup (wszystko zostało w przygranicznym sklepiku) :) Asortymentu polewanego w hotelach nie sprawdzałem bo było sporo ludzi, no i tak nie miałem koron.

Śniegu jeszcze jest sporo ale na niektórych stokach zjazdowych mocno nasłonecznionych już resztki.

kony
12-04-2006, 09:13
strasznie mi to przypomina Czyrną !? :D

ale to akurat Marilleva (o ile mnie pamięć nie zawodzi, gdyż jeździliśmy codziennie gdzie indziej) :D

ZIOMEK2
14-04-2006, 12:35
... podobny układ i plan sytuacyjny, ale w Czyrnej za tym stołem jest obecnie kasa karnetowa, więc Czyrna odpada - jaki świat jest mały i podobny !? :)

dyrektor
23-01-2010, 22:21
ale to akurat Marilleva (o ile mnie pamięć nie zawodzi, gdyż jeździliśmy codziennie gdzie indziej) :D

dokładnie Marilleva 1400