Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szczyrk, Chatka (koło dworca PKS)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MLT
    Senior
    • 12-2003
    • 1045

    Szczyrk, Chatka (koło dworca PKS)

    Knajpa typu "mordownia". Z nalewaka Mocne (3,50) i Gold Fassl (3,20) z Jędrzejowa. Ubi na zewnątrz w plastikowej budce, ale czyste i pachnące. Bardzo sympatyczna atmosfera, goście głównie miejscowi. Dla mnie największą atrakcją był stały bywalec malkontent, co pokazywali w telewizorze to dla niego było nie tak. Obojętnia czarni, czerwoni, różowi itp. Bardzo lubię takie miejsca, więc polecam.
    Last edited by MLT; 08-02-2006, 23:12.
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MLT
    Knajpa typu "mordownia". Z nalewaka Mocne (3,50) i Gold Fassl (3,20) z Jędrzejowa. Ubi na zewnątrz w plastikowej budce, ale czyste i pachnące. Bardzo sympatyczna atmosfera, goście głównie miejscowi. Dla mnie największą atrakcją był stały bywalec malkontent, co pokazywali w telewizorze to dla niego było nie tak. Obojętnia czarni, czerwoni, różowi itp. Bardzo lubię takie miejsca, więc polecam.
    O kurcze byłem tam parę lat temu i dalej leją Jędrzejów ,no no


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #3
      Potwierdzam, że wciąż jest w Chatce opisywany zestaw piw. Gold Fassl reklamowany na zewnątrz jako Złoty Bażant, bezsensowna ściema. Ale mocny Strzelec smakowity.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎