Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Kickiego 1, sklep Galeon

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • major_bien
    Member
    • 03-2005
    • 48

    Warszawa, Kickiego 1, sklep Galeon

    Sklep jest otwarty 24 h. Można zakupić piwa z Ciechanowa: Ciechan Wyborne i Mocne, Potreta chyba było też Miodowe; Jaranda Premium, Heban... był też Faustus i piwa z Lwówka Śląskiego...



    Sklep znajduje się na ul. Kickiego 1, idąc od Grochowskiej wchodzimy w przejsie w bloku i jesteśmy na Kickiego. Można podjechać tramwajem i wysiąśc na przystanku Kickiego.
    Last edited by major_bien; 16-02-2006, 16:47.
  • Siemion
    Member
    • 07-2008
    • 67

    #2
    Sklep posiadał imponującą selekcję piw, ale niestety mniej więcej pół roku temu odebrano mu licencję. Przez te kilka miesięcy regularnie nagabywałem ekspedientkę, kiedy piwo wróci. Pani zapewniała mnie, że już lada moment, a wybór będzie jeszcze większy. Od kilku tygodni "galeon" znów ma licencję i zapowiedzi ekspedientki powoli się urzeczywistniają. Z każdą moją wizytą - a mieszkam nieopodal - paleta się rozszerza. Oprócz koncerniaków, widziałem tam ostatnio m.in.

    Z polskich:
    - Irlandzkie z Krajana
    - Lubuskie z Bossa
    - Zdrojowe i Dawne z Konstancina
    - Całą gamę Ciechanów

    Z zagranicznych oprócz Paulanera, Franziskanera, Staropramena i kilku innych standardów, mają m.in.
    - Sanwald Hefe Wiezen
    - czeski Zubr Premium

    Comment

    • Gonzo1
      Member
      • 12-2008
      • 65

      #3
      Galeon łapie wiatr w żagle. Po okresie dryfowania bez koncesji na alkohol, który przecież dla każdego spożywczaka na Grochowie jest produktem podstawowym tak jak chleb, Gal przyśpiesza.
      Nie wrócą już czasy, gdy Gal był w 1/3 zawalony grudziądzkimi Rotmistrzami i piwem Konstancińskim Ekologicznym po 2 zeta. Jednak lodówka może się podobać.

      Konstancin- full pełen zestaw
      Ciechan- full
      Lwówek- jak wyżej
      Browar Namysłów z wesołymi Denarami
      Obolon
      Browar Staropolski
      Zakonserwowany Remus
      Lubuskie

      No i króleskie, i reszta

      Comment

      • Siemion
        Member
        • 07-2008
        • 67

        #4
        Aktualizacja informacji z pierwszego postu w tym wątku: od kiedy Galeonowi odebrano licencję sklep skrócił czas pracy. Po jej wznowieniu, godziny otwarcia nie wróciły już do wyjściowego zakresu. Teraz Galeon zamykany jest o 23, niezależnie od dnia tygodnia.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎