Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie w Polsce kupić Radegasta?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lookey
    Junior
    • 02-2006
    • 1

    Gdzie w Polsce kupić Radegasta?

    DAJCIE ZNAĆ BŁAGAM, GDZIE MOŻNA DOSTAĆ RADEGASTA W pOLSCE I TO NAJLEPIEJ W BECZKACH... manager.szafran@gmail.com
  • Recoba
    Junior
    • 02-2006
    • 2

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lookey
    DAJCIE ZNAĆ BŁAGAM, GDZIE MOŻNA DOSTAĆ RADEGASTA W pOLSCE I TO NAJLEPIEJ W BECZKACH... manager.szafran@gmail.com
    Dołączam się do apelu... Proszę podajcie jakis adres - a za adres w Łodzi chyba będę miał orgazm :-)
    Recoba

    Comment

    • Twilight_Alehouse
      Chmielowisko.pl
      • 06-2004
      • 6310

      #3
      Ze wzgledu na politykę koncernu SabMiller do Polski nie sprowadza się Radegasta - im podziękujcie...

      Comment

      • Recoba
        Junior
        • 02-2006
        • 2

        #4
        A czy można na słowacji kupić - najlepiej niedaleko granicy polsko słowackiej ? np niedaleko przejscia na łysej polanie, w szczawnicy itp.?
        Recoba

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Recoba
          A czy można na słowacji kupić - najlepiej niedaleko granicy polsko słowackiej ? np niedaleko przejscia na łysej polanie, w szczawnicy itp.?
          To czeskie piwo, więc na Słowacji niekoniecznie do dostania. SABMiller na pewno puszcza na Słowację Kozela, nie wiem jak z innymi wyrobami z jego czeskich browarów. Za to na pewno będzie tam mnóstwo słowackich pyszności

          A na marginesie - wydzieliłem temat do właściwego forum, żeby nie rozmywać temnatu dotyczącego konkretnego piwa.
          Last edited by Twilight_Alehouse; 16-02-2006, 23:06.

          Comment

          • Grudek10
            Member
            • 08-2003
            • 59

            #6
            Zwykle bywa w sklepikach przy przejściu Piwniczna/ Mniszek a juz na pewno w Starej Lubowni ok. 20 km od granicy. Chyba, że coś zmieniło się w ciągu ostatnich 2-3 miesięcy, kiedy ostatnio tam przejeżdżałem.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎