Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Rzeszów, Płk. Lisa - Kuli 19, Intermarche (Galeria Graffica)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lacriferno
    Senior
    • 07-2005
    • 783

    Rzeszów, Płk. Lisa - Kuli 19, Intermarche (Galeria Graffica)

    To smutne, ale to chyba najlepiej zaopatrzony w piwo sklep w Rzeszowie. Ostatnio na półkach były między innymi: BOSS Porter (0,5 i 0,33), Porter Staropolski , Miodowe i Pilsener z Jabłonowa, Koźlak z Ambera, dwa Fratery i niespotykane raczej w tej części kraju Książ i Specjal. Kiedyś były dostepne Koźlak i Heban z Juranda - obecnie brak, mam nadzieję, że chwilowy. Do tego dość spory wybór piw zagranicznych, w tym parę La Trappe, kilka niemieckich pszeniczniaków (Erdinger, dwa Franziskanery, Paulaner, Löwenbräu, Faustus).
  • Lacriferno
    Senior
    • 07-2005
    • 783

    #2
    Zniknął Porter Staropolski i Faustus, ale za to pojawiły się Koźlak Eksportowy z Witnicy oraz piwa z Ukrainy (Lwowskie Premium i Porter, Obołoń Oksamytowe i Bile) i kilka piw litewskich.

    Comment

    • Lacriferno
      Senior
      • 07-2005
      • 783

      #3
      Piw z Witnicy już nie ma. Zniknęło także wiele zagranicznych pozycji. Z pszeniczniaków zostały tylko Faustus i Obołoń. Pojawiło się za to kilka piw z Juranda (Bock, Dublin i jakieś aromatyzowane) oraz Krajan Porter. Z miesiąca na miesiąc coraz gorzej.

      Comment

      • kentaki
        Senior
        • 10-2002
        • 452

        #4
        Dzisiejszy patrol potwierdził: Jurand - premium, heban, dublin, faustus, chiller
        Gż: specjal, podkarpackie , warka,leżajsk, tatra etc
        CO: bosman full, specjal, piast biały i czarny, kasztelan biały i czarny, okocimie i harnasie etc
        Boss kożlak eksportowy
        Amber: koźlak
        kilka piw z jabłonowa
        kilka obolonów, lwowski porter, niedobitki czeskie: staropramen i coś jeszcze,
        angielskie alesy, trapisty w kamionce
        Perła: jasna, mocna, goolman
        Generalnie najlepszy wybór w Rzeszowie

        Comment

        • piowen
          Senior
          • 09-2007
          • 207

          #5
          Jako, że jestem stałym bywalcem tego sklepu, czuję się w obowiązku odświeżyć nieco ten temat.

          Oto pozycje godne uwagi:

          -Jabłonowo: Miodowe i Mini Cena()
          -Lublin: Perła i Goolman
          -Van Pur: w komplecie
          -Małopolski: Strzelec Mocne (gorąco polecam, chociaż cena chyba z kosmosu 3,39 puszka !?!)
          -Boss - Koźlak exportowy
          -Gab - Kamasutra
          -Cieszyn - Porter Żywiec duży i mały
          -Książ - skądś tam
          -Belgia - Frater i Pszeniczne

          Zagranica:
          -Heban z Budejowic
          -Louny jasne i ciemne
          -Zlatopramen jasne i ciemne
          -Zastęp litewsko-ukraiński w komplecie

          Niestety, od dłuższego już czasu brak Krajana: Irlandzkie mocne i Porter oraz Bosmana specjal (tego ostatniego akurat nie żałuję).
          Pewnie coś ominąłem, ale mogę odświeżać ofertę w miarę regularnie... No to
          "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

          Comment

          • Lacriferno
            Senior
            • 07-2005
            • 783

            #6
            Z piwnym asortymentem coraz gorzej (chociaż i tak najlepiej w Rzeszowie). Po dzisiejszej wizycie stwierdzam, że z wymienionych powyżej ubyły: Boss - Koźlak Exportowy, Gab - Kamasutra, Heban. Nie zauważyłem też ciemnego Louny. Dostępny zestaw 2x Faustus + szklanka w cenie 19,99.

            Comment

            • piowen
              Senior
              • 09-2007
              • 207

              #7
              Racja, coraz gorzej jest... Koncerniaki wypierają wszystkich. Przeczułem, co się święci i zrobiłem sobie zapasik Koźlaka z Bossa, bo nigdzie tego dostać nie można.

              Za to pojawił się znowu czerwony i zielony Bosman, oraz Rybnicki Full - całkiem przyjemny, którego zapas na wszelki wypadek zrobiłem

              edit: W Rzeszowie najlepiej teraz uderzać do Auchanu, albo na Lwowską do Fraca.
              "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

              Comment

              • piowen
                Senior
                • 09-2007
                • 207

                #8
                Ops!
                Koźlak z Bossa właśnie dostarczono na półkę w słusznych ilościach - ubrany w odnowioną, jaśniejszą etykietę.
                "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

                Comment

                • lukaszzbud
                  Member
                  • 08-2007
                  • 35

                  #9
                  Pojawił się również porterek z witnicy

                  Comment

                  • piowen
                    Senior
                    • 09-2007
                    • 207

                    #10
                    Wrócił Krajan, ale cena szok...
                    Butelki 0,5 l - Irlandzkie Mocne 4,45, a Porter 4,99. Ja tam sobie nie będę żałował, ale w porównaniu z takim Porterkiem z Witnicy, który stoi obok i kosztuje poniżej 4 złotych, wyglądają marniutko...

                    Poza tym miła niespodzianka, ponieważ rzucili "Żywe" -cena 3,99!
                    "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

                    Comment

                    • kopyr
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 9475

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piowen Wyświetlenie odpowiedzi
                      Butelki 0,5 l - Irlandzkie Mocne 4,45, a Porter 4,99. Ja tam sobie nie będę żałował, ale w porównaniu z takim Porterkiem z Witnicy, który stoi obok i kosztuje poniżej 4 złotych, wyglądają marniutko...
                      Cenowo może tak, ale już jeśli chodzi o stronę wizualną, to IMO Porter z Krajana bije tego z BOSSa o głowę.
                      blog.kopyra.com

                      Comment

                      • Lacriferno
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 783

                        #12
                        W ofercie sklepu pojawił się pszeniczny Cornelius z Kipera: 4,99 za butelkę i 29,99 za pięciopak + szkło. Trochę drogo, ale sklep z niskich cen raczej nie słynie.

                        Comment

                        • piowen
                          Senior
                          • 09-2007
                          • 207

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                          Cenowo może tak, ale już jeśli chodzi o stronę wizualną, to IMO Porter z Krajana bije tego z BOSSa o głowę.
                          Za to smakowo ten z BOSSa bije Krajana o dwie głowy...

                          Koźlak z Ambera 4,79 - to chyba rekord Polski!
                          "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

                          Comment

                          • Skiborg
                            Junior
                            • 10-2008
                            • 1

                            #14
                            nie orientuje sie ktoś, czy można tam (lub gdzie indziej w Rzeszowie) kupić piwa Ciechan?

                            Comment

                            • piowen
                              Senior
                              • 09-2007
                              • 207

                              #15
                              W Rzeszowie to można sobie pomarzyć o takich piwach.
                              Pomysł na otworzenie sklepu w tym mieście nadal kiełkuje w mojej głowie. Jednak dystrybucja w tym regionie jest słabiutka i skutecznie odstrasza mnie od tego przedsięwzięcia.
                              "Nie każde piwo to Żywiec "- całe szczęście.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎