Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Małe badanie socjologiczne (raczej dla chłopaków w różnym wieku)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pieczarek
    zwykle cham i prostak
    • 06-2001
    • 5011

    Małe badanie socjologiczne (raczej dla chłopaków w różnym wieku)

    Jeśli mieszkasz na stałe z jakąś kobietą (matką, żoną, kochanką - ze wskazaniem na te dwie ostatnie), to mam do Ciebie małą prośbę.

    W wolnej chwili (powinno wystarczyć 5 minut) weź kartkę, coś do pisania i idź do łazienki. Kartka jest dla osób ze średnio sprawną pamięcią. Ci bystrzejsi poradzą sobie z liczeniem na palcach. Jak już dotrzesz do łazienki, to policz znajdujące się tam kosmetyki. Policz swoje i zapisz. Potem policz kosmetyki Twojej kobiety. Licz wszystko: tubki, słoiczki, buteleczki, aerozole, woreczki, kartoniki. Licz rzeczy prawie puste i nie rozpakowane. Nie pomijaj rzeczy, których zastosowania w żaden sposób nie możesz zgadnąć.
    Wspólne mydło i wspólną pastę do zębów zalicz zarówno do kosmetyków swoich, jak i jej. Ale jeśli mydeł jest więcej, to zastanów się, które jest czyje. Obejrzyj dokładnie okolice umywalki, wanny, wejdź do kabiny z prysznicem.

    Dokonałem już przypadkowo podsumowań w swojej łazience. Wyszedł mi tak zadziwiający stosunek ilościowy, że aż usiadłem z wrażenia. Drugi raz usiadłem, gdy się dowiedziałem, że niektórzy mają jeszcze ciekawiej.

    Swoje obserwacje zamieść w tym temacie.
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Proponuję, Pieczarku, żeby zrobić jeszcze rozróżnienie na kategorie wiekowe kobiet, na 100% z wiekiem kosmetyków przybywa Jak miałam 20 lat to nie używałam niczego oprócz dezodorantu, a teraz mam osobny krem na dzień, na noc oraz pod oczy na dzień i na noc. Oczywiście ze 4 buteleczki perfum, 3 maseczki, 3 szampony, jedna odżywka do włosów, 4 żele pod prysznic, 3 balsamy do ciała Natomiast wyróżniam się wśród kobiet (tych, które się malują) że posiadam tylko jedną kredkę do oczu i jeden tusz do rzęs, eto wsio.

    Dla porównania: Slavoy u mnie w łazience trzyma tylko piankę do golenia, płyn po goleniu i dezodorant
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      #3
      Podejrzewam, że Twój wywód nie dotyczy wszystkich kobiet a przynajmniej Żony-Taxi.
      Czy kobieta, która w torebce zamiast lusterek, szminek i innych pierdół nosi wkrętaki, suwmiarki itp. przedmioty może mieć w łazience tonę kosmetyków??
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • garfunkel
        Senior
        • 04-2005
        • 1068

        #4
        Co za prowokacja, Pieczarku! Ja uwielbiam w łazience wszystkie moje słoiczki, tubeczki, flakony...i stosunek ilościowy rzeczywiście jest porażający, wcale nie trzeba liczyć( bo będzie większy szok! ), tylko spojrzeć wystarczy ...

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #5
          Ja spadłem z fotela, jak się dowiedziałem, ile czasu szwagrowej zabiera codzienne nakładanie i usuwanie makijażu. Ale jak przeczytałem w kobiecej prasie, z czego "powinien" składać się prawidłowy makijaż, to stwierdziłem, że moja reakcja była przesadna.

          Comment

          • garfunkel
            Senior
            • 04-2005
            • 1068

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
            Ja spadłem z fotela, jak się dowiedziałem, ile czasu szwagrowej zabiera codzienne nakładanie i usuwanie makijażu. Ale jak przeczytałem w kobiecej prasie, z czego "powinien" składać się prawidłowy makijaż, to stwierdziłem, że moja reakcja była przesadna.
            Będą Cię bolały kości , musisz zdecydowanie uważać na swoje reakcje. Mnie dużo nie zajmuje, ale lubię te wszystkie "zabawki".

            Comment

            • kloss
              Senior
              • 03-2003
              • 2526

              #7
              Równie ciekawy jest sposób wakacyjnego przygotowania do wyjazdu pod względem kosmetycznym.
              Ja zabieram dezodorant i płyn po goleniu.Moja żona nie mieści się do sporej kosmetyczki. Jak się jedzie samochodem to ok ale do samolotu ma problem z pakowaniem.
              Ja rozumiem wiele ale jak się leci z plecakiem do Ameryki Południowej to na grzyba targać tyle śmiecia niepotrzebnego do niczego.
              Oczywiście przy tym pretensje o brak pomocy bo "ja mam ciężki plecak".Każdy ma taki plecak jaki sobie zapakował.Ja mam ciężki jak wracam bo wiadomo: piwo i inne alkohole ale to przynajmniej ma uzasadnienie.

              Comment

              • fteo
                Senior
                • 05-2003
                • 1139

                #8
                Nie jęczcie, chłopaki!
                Chcecie, żeby Wasze kobiety czuły się dobrze, a przez to były miłe, to znoście z godnością te ilości kosmetyków.

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss
                Równie ciekawy jest sposób wakacyjnego przygotowania do wyjazdu pod względem kosmetycznym. [...] Moja żona nie mieści się do sporej kosmetyczki.
                Na wyjazdy zabiera się to, bez czego się nie da obejść.
                Problem polega na tym, że w Polsce nie ma za bardzo dostępu do mini-opakowań.
                Zdarzało mi się spotykać w łazienkach na kempingach / polach namiotowych wiele kobiet z różnych krajów i, co było ciekawe, większość z nich miała kosmetyki w firmowych malutkich opakowaniach. Ja często przelewam na wyjazdy coś do mniejszych buteleczek, ale coraz ciężej mi takie buteleczki wykombinować, więc muszę targać 200ml szamponu, 200ml odżywki, 200ml żelu pod prysznic itp. itd.
                http://lotnictwo.net.pl/
                http://www.flightradar24.com/
                http://www.airshow.sp.mil.pl/

                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika garfunkel
                  Będą Cię bolały kości...
                  Nie będą - grywam w hokeja, spadanie z fotela to przy tym małe piwo.

                  Podliczyłem domowe aktywa łazienkowe i nie jest u mnie tak źle - jeżeli chodzi o samą chemię: ja 6, syn 3, żona 16. Ale żona ma część rupieci ukrytych w innym miejscu. Nie jest to dużo, bo makijażu ani kremów w zasadzie nie używa.

                  Comment

                  • kalifat
                    Senior
                    • 10-2004
                    • 1168

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss
                    Równie ciekawy jest sposób wakacyjnego przygotowania do wyjazdu pod względem kosmetycznym.
                    Ja zabieram dezodorant i płyn po goleniu.Moja żona nie mieści się do sporej kosmetyczki
                    E tam przesadzasz, na samym dezodorancie i płynie daleko byś nie zajechał. Przydałoby Ci się jeszcze jakieś mydło i szampon. To oczywiście wliczysz do kosmetyczki żony , ale to zdecydowanie wspólne kosmetyki. Dobrze chociaż, że gdzieniegdzie dają jako gadżety szampony w jednorazowych szaszetkach, bo ile to mniej dźwigania (oczywiście korzystać moga tylko ci, którym po takich gadżetach włosy trzymają się głowy ).
                    A i coś do golenia by się przydało (może być i mydło, ale mydło na twarz to ). Krem jest mały, ale pianka już swoje mierzy i waży.
                    bla bla bla

                    Comment

                    • zythum
                      Kot Makawity
                      • 08-2001
                      • 8305

                      #11
                      Ja w porywach do trzech, Miłka - nieskończoność

                      Za to mam dobry argument gdy wypomina mi ile pieniędzy wydaję na piwo
                      To inaczej miało być, przyjaciele,
                      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                      Rządzący światem samowładnie
                      Królowie banków, fabryk, hut
                      Tym mocni są, że każdy kradnie
                      Bogactwa, które stwarza lud.

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        #12
                        Tak w miarę podliczyłem i wyniki są zgodne z moimi przypuszczeniami.Procentowo można określić to tak:
                        Moje 10%
                        Wspólne 5%
                        Westy reszta
                        Mnie to jednak absolutnienie nie przeszkadza,bo niby czemu.
                        Jadąc na wczasy o dziwo mieścimy się w dwóch kosmetyczkach


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • crizz
                          ...
                          • 02-2003
                          • 1255

                          #13
                          Nie podejmuję się tego zadania. Chuck Norris by się nie podjął, a co dopiero ja.

                          Comment

                          • strzelczyk76
                            Senior
                            • 11-2003
                            • 823

                            #14
                            A to Amerykę odkryliście... normalnie jestem w szoku

                            prawda tak oczywista, że dziwię się, że w waszym wieku - aż badań potrzebujecie, żeby stwierdzić tak oczywisty fakt

                            proponuję powtórzyć badania z ubraniami, rupieciami na strychu/garażu/piwnicy itp. itd.,
                            ja badań nie będę robił - bo wyniki z góry można bardzo łatwo przewidzieć!!!

                            NORMALNOŚĆ



                            Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

                            Comment

                            • peter007
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 2820

                              #15
                              Swoich za bardzo nie mam co liczyć - 4.
                              A pierdółek żony nawet nie chce mi się liczyć - są wszędzie
                              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎