Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Bogusławskiego (III), Siwy Dym

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piotras
    Senior
    • 08-2003
    • 307

    Wrocław, Bogusławskiego (III), Siwy Dym



    c.d trasy

    Siwy Dym znajduje sie bliżej teatru Capitol, z okien widok na świdnicką i plac Kościuszki, ta część Bogusławskiego jest chyba częściej odwiedzana i ma jakby porządniejszy wygląd. W Siwym leja Tysquella i Lecha z beczki, mi ten Pilsner wchodzi całkiem całkiem ,wiec nie narzekam ale do szczęścia trochę brakuje. Na ścianach czarno białe fotografie. Wyposażenie minimalistyczne, miało być chyba nowocześnie.Barman spoko. ładny kolor ścian, całkiem fajna muzyka. Na stolikach świeczki. Jest ok.

    Narazie tyle,c.d.n

    PS.Na pewno omijac szerokim łukiem Zanzi bar- dresiarstwo do kwadratu i Żywiec.
  • ireland
    Junior
    • 07-2008
    • 2

    #2
    dlaczego piwo nie smakuje jak piwo?

    mam wrażenie, że we Wrocławiu można napić się dobrego piwa tylko tam, gdzie podają piwo czeskie.czy wszystkie legendy na temat dolaewania wody do piwa sa prawda? w jaki sposob sie to robi?czy myslicie ze preaktykuja niektore knajpy np. w rynku lub w pasazu niepolda?

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ireland Wyświetlenie odpowiedzi
      mam wrażenie, że we Wrocławiu można napić się dobrego piwa tylko tam, gdzie podają piwo czeskie.czy wszystkie legendy na temat dolaewania wody do piwa sa prawda? w jaki sposob sie to robi?czy myslicie ze preaktykuja niektore knajpy np. w rynku lub w pasazu niepolda?
      Te piwa (koncernowe) po prostu takie są. Nic dolewać nie trzeba.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #4
        Ten temat dotyczy konkretnego lokalu i o nim proszę się wypowiadać. Inne kwestie proszę poruszać w odpowiednim dziale i temacie np. w tym.
        Last edited by Maggyk; 20-07-2008, 21:16.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎