Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.04.30 - Międzynarodowa Giełda Birofiliów w Gdańsku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    2006.04.30 - Międzynarodowa Giełda Birofiliów w Gdańsku

    W imieniu organizatorów Festiwalu Piwa im. Jana Heweliusza oraz własnym mam zaszczyt zaprosić was serdecznie na I Międzynarodową Giełdę Birofiliów, która odbędzie się w Gdańsku, 30.IV.06 (niedziela) o godzinie 12,00.
    Wszelkie pytania odnośnie giełdy proszę kierować do mnie lub do kol. Wzmacniacza.
    Ps. Zniżki kolejowe są w trakcie załatwiania.
    Last edited by abernacka; 02-03-2006, 16:09.
    Piwna turystyka według abernackiego
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    konkurencja dla Białej wyrosła
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Andi
      Senior
      • 07-2001
      • 1915

      #3
      A czy to nie ten sam temat
      http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=58633.
      Nie rozumie po co sie powtarzas i potrajac
      Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

      http://www.andreas-kronkorken.de

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi
        A czy to nie ten sam temat
        http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=58633.
        Nie rozumie po co sie powtarzas i potrajac

        Gdybyś dokładnie przeczytał.
        To po pierwsze byś zauważył że jest to inny termin.
        A po drugie giełde powyższą organizuje inny podmiot. Tak więc uważam, że potrzeby był inny temat na forum.
        Last edited by abernacka; 02-03-2006, 17:34.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • grzeber
          Senior
          • 05-2002
          • 2868

          #5
          Inny temat był potrzeby ale czy potrzebne są 2 giełdy w odstępie 24 godzin ?
          pozdrawiam
          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

          Comment

          • Andi
            Senior
            • 07-2001
            • 1915

            #6
            A wiec mam rozumiec ze w Gdansku odbeda sie 2 gieldy
            jedna 4.03 i ta o ktörej Ty piszesz.
            Czyzby Gdansk chcial wszystkie rekordy pobic i w miesiacu az 2 Gieldy organizowac?
            Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

            http://www.andreas-kronkorken.de

            Comment

            • grzeber
              Senior
              • 05-2002
              • 2868

              #7
              Z tego co rozumiem zaplanowan są 2 giełdy :
              04.03.2006 - Gdańska Giełda Birofili
              30.04.2006 - I Międzynarodowa Giełda Birofiliów
              oraz w bliskim termini inna giełda o której wiadomo było już od dawna
              29.04.2006 - 5.Bialska Giełda Birofilów w Białej Podlaskiej

              Na dodatek na początku czerwca planowana jest kolejna giełda w Gdańsku.
              Z całym szacunkiem ale wygląda mi to na przerost formy nad treścią .
              pozdrawiam
              www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi
                Czyzby Gdansk chcial wszystkie rekordy pobic i w miesiacu az 2 Gieldy organizowac?
                Czy dla ciebie pierwszagiełda organizowana na poczatku marca i druga pod koniec kwietnia to ten sam miesiąc
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber
                  Z całym szacunkiem ale wygląda mi to na przerost formy nad treścią .
                  Nie mylmy pojęć. Giełda która odbędzie się w najbliższą sobote i w czerwcu ( taki jest przynajmniej plan) to giełda która na tą chwilę nie ma swojego odpowiednika w polsce. Jest to bardziej impreza towarzyska dla kolekcjonerów którzy przy okazji będą meili okazję powymieniac sie fantami.
                  Giełda Kwietniowa będzie to giełda przez duże G. przygotowywana na wzór Żywiecki aczkowlwiek z innym nadmorskim klimatem!
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • grzeber
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 2868

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                    Nie mylmy pojęć. Giełda która odbędzie się w najbliższą sobote i w czerwcu ( taki jest przynajmniej plan) to giełda która na tą chwilę nie ma swojego odpowiednika w polsce. Jest to bardziej impreza towarzyska dla kolekcjonerów którzy przy okazji będą meili okazję powymieniac sie fantami.
                    Giełda Kwietniowa będzie to giełda przez duże G. przygotowywana na wzór Żywiecki aczkowlwiek z innym nadmorskim klimatem!
                    No i właśnie o to chodzi, bo nie każde towarzyskie spotkanie przy piwie trzeba od razu nazywać giełdą. Jeśli będziemy iść takim tropem to spokojnie w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie czy Poznaniu takie "giełdy" można ogranizowac co dwa tygodnie.

                    Odnośnie zaś giełdy kwietniowej. To jeśli ma być to gieła przez duże G to wypadało by aby organizator wziął pod uwagę, że od 4 lat w podobnym terminie odbywa się inna giełda. Jesteśmy na tyle małym środowiskiem, że chyba można się dogadać i nie robić takich rzeczy. Poza tym giełdy tworzą głównie ludzie, którzy na nie przyjeżdżają, a nie organizator.

                    Nie lepiej się dogadać i zrobić w Gdańsku jedną, dużą, fajną giełdę w roku w sprzyjającym terminie. Wsyscy byliby z tego zadowoleni: mieszkańcy Trójmiasta - bo mają giełdę, kolekcjonerzy - bo giełda będzie duża, organizator - bo będzie dużo odwiedzających i ewentualny rozgłos.
                    pozdrawiam
                    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      #11
                      Czy ty tego nie rozumiesz, że organizator w ramach Festiwalu i Targów im.Heveliusza zrobił wielką nam kolekcjonerom przysługę dołaczająć do swojego programu tą oto imprezę. I nie oczekuj, że tak duża impreza [(m.in. Targowa) w tamtym roku odwiedziło ja 42 tyś zwiedzających] będzie zmieniała swój termin ze względu na giełdę w Białej. A tak po za tym. Jak udowodnił w tamtym roku kol. Piviaria, że można być i w Białej i w Gdańsku w ten sam weekend.
                      Last edited by abernacka; 02-03-2006, 19:15.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10837

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber
                        (...)Jeśli będziemy iść takim tropem to spokojnie w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie czy Poznaniu takie "giełdy" można ogranizowac co dwa tygodnie.
                        (...)
                        Ale nie są! Najłatwiej krytykować, zastanowiłeś sie nad tym??
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • Andi
                          Senior
                          • 07-2001
                          • 1915

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                          Czy dla ciebie pierwszagiełda organizowana na poczatku marca i druga pod koniec kwietnia to ten sam miesiąc
                          No nie moze za duzo wypilem i miesiace mi sie poplataly.
                          Ale tak czy owak Organizacja Gieldy w Gdansku i to w 3 Miesiacach czy tego nie za duzo?
                          Jak juz Grzebier napisal Gielde robia Ci co ja odwiedzaja a nie Ci ktörzy sie dopatrzyli ze na niej mozna zarobic.
                          Mi osobiscie jest to obojetne bo nie Möj kierunek i na zadna z Tych Gield sie nie wybiore ale inni? Czy zostana przekonani i sie tam pojawia?.
                          A jezeli piszesz ze Gielda ta ma byc na wzör Zywca to to widze ze Organizatorzy sobie wysoka poprzeczke postawili-oby tylko sie sprawdzilo i Gielda ta zyskala tylu zwolenniköw.
                          Powodzenia i przyjemnej zabawy
                          Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                          http://www.andreas-kronkorken.de

                          Comment

                          • abernacka
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 10837

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andi
                            (...)
                            Jak juz Grzebier napisal Gielde robia Ci co ja odwiedzaja a nie Ci ktörzy sie dopatrzyli ze na niej mozna zarobic.
                            (...)

                            Nie wiem czy wiesz ale ja czyli abernacka i kol. Wzmacnaicz odwiedzają gieły.Pamiętaj proszę, że jestem osobą która to poczęści współorganizuje. I mogę cię zapewnić nie mam zamiaru na niej ani grosza zarobić a jedynie dobrze się na niej bawić.
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • Andi
                              Senior
                              • 07-2001
                              • 1915

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                              Nie wiem czy wiesz ale ja czyli abernacka i kol. Wzmacnaicz odwiedzają gieły.Pamiętaj proszę, że jestem osobą która to poczęści współorganizuje. I mogę cię zapewnić nie mam zamiaru na niej ani grosza zarobić a jedynie dobrze się na niej bawić.
                              No na tym wlasnie Zecz polega zeby sie dobrze zabawic ale z tym ze kolega Wzmacniacz odwiedza Gieldy nie moge sie jakos pogodzic-jakos go do tej pory nie spotkalem osobiscie.Ale moze kiedys?Jak do tej pory musze sie zadowolic z Kontaktem jego i jego przemilej Zony tylko na PW albo e-Mail
                              Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                              http://www.andreas-kronkorken.de

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎