Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Żeromskiego / Oleśnicka, Delikatesy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lukin75
    Junior
    • 01-2004
    • 24

    Wrocław, Żeromskiego / Oleśnicka, Delikatesy

    Dla mnie ten sklep jest niesamowity i aż boję się wyobrazić lepsze sklepy z piwem w Wrocławiu. Na Żeromskiego byłem w ostatnią niedzielę i przyznać muszę, że trafiłem tam przypadkowo nie zabierając adresów sklepów z forum. Przed wejsciem żadnego napisu "Piwosz" jeno "Delikatesy", ale w środku piwny raj. Przyjechałem po Lwówki i też je nabyłem, ale serce krwawiło gdy patrzyłem na półki pełne Ciechana , Beczkowego , Miodowego ( 0,5 i 0,33) , Farskiego, te ostatnie dwa zresztą nabyłem. Oprócz tego Perła, Łomża , Hammery, i z 15 innych rodzajów piwa, przeważnie w puszcze, których nie spamiętałem bo małżonka poganiała straszliwie. Jakiś owocowy wynalazek w butelce 0,75 o woltażu 8% ( podobno piwo) . Może ktos się odważy? Ceny nie najniższe, ale akceptowalne, obsługa poprawna ( jeśli chcecie rzeczywiście hardcorową obsługę poznać to niedaleko jest sklep z dużą reklamą "Pilsner Urquell" też z piwami ,tam gorzej niż za komuny obsługują). Reasumując, w Poznaniu takiego sklepu mozemy tylko zazdrościć, choć niekoniecznie już musimy zazdroscić koszmarnie dziurawych dróg i bardzo drogich taksówek .
    P.S Nie ma w Wrocławiu "bączków" ( butelek 0,33 ) ? Nigdzie nie chcieli przyjąć.
  • joelka
    Senior
    • 03-2005
    • 817

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukin75
    P.S Nie ma w Wrocławiu "bączków" ( butelek 0,33 ) ? Nigdzie nie chcieli przyjąć.
    Są, są ale kto miałby oddawać bączki do sklepu skoro są idealne na napełnienie ich piwem?

    Comment

    • fteo
      Senior
      • 05-2003
      • 1139

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukin75
      Przed wejsciem żadnego napisu "Piwosz" jeno "Delikatesy".
      Dałabym sobie rękę uciąć, że wisiał szyld z napisem "PIWOSZ", ale od stycznia może się coś zmieniło. W końcu sklep na rogu Legnickiej i Inowrocławskiej też zmienił nazwę.
      http://lotnictwo.net.pl/
      http://www.flightradar24.com/
      http://www.airshow.sp.mil.pl/

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fteo
        Dałabym sobie rękę uciąć, że wisiał szyld z napisem "PIWOSZ", ale od stycznia może się coś zmieniło. W końcu sklep na rogu Legnickiej i Inowrocławskiej też zmienił nazwę.
        Ja tam byłam pare dni temu i napis Piwosz był.
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • fteo
          Senior
          • 05-2003
          • 1139

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
          Ja tam byłam pare dni temu i napis Piwosz był.
          To może na Żeromskiego są "Delikatesty", w których można zakupić piwa wymienione przez Lukina75?
          http://lotnictwo.net.pl/
          http://www.flightradar24.com/
          http://www.airshow.sp.mil.pl/

          Comment

          • lukin75
            Junior
            • 01-2004
            • 24

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
            Ja tam byłam pare dni temu i napis Piwosz był.
            Podobno silne emocje są w stanie zaburzyć percepcję ,a jeśli dodać pośpiech w jakim przebiegała cała "akcja" to całkiem mozliwe, że owego napisu nie zauważyłem. No bo to chyba niemożliwe, by w najbliższej okolicy działały dwa sklepy o tak charakterystycznym asortymencie? "Mój" sklep znajduje się dokładnie na skrzyżowaniu i co pamiętam na pewno jest czynny od 5 bądź 6 do 24. Swoją drogą to cenna nauka by przynajmniej paragony z kasy fiskalnej zabierać. Na pewno odwiedzę go podczas następnej wizyty w Wrocławiu, ale to niestety może trochę potrwać .

            Comment

            • lukin75
              Junior
              • 01-2004
              • 24

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy
              "Piwosz" mieści się w ciągu budynków, od najbliższego skrzyżowania dzieli go ok. 50 metrów.
              Czyli jednak nie "Piwosz" . Znaczy nieźle zaśmieciłem ten wątek . Ciemny już jestem jak ta tabaka w rogu, a, że sklep ten nie był fatamorganą przekonują jeszcze piwa w lodówce. Do małżonki zadzwoniłem i potwierdziła, że to Żeromskiego była. Przejżałem chyba wszystkie wątki o sklepach w Wrocławiu i nic mi nie pasuje.
              P.S. Było jeszcze w tym sklepie Żywe i amberowski Koźlak , a gdy chciałem wymienić bączki od Noteckiego to sprzedawca nie chciał, ale powiedział, że starają się również to piwo sprowadzić.

              Comment

              • antoś
                Senior
                • 12-2005
                • 213

                #8
                Ten sklep o którym pisze kolega z Poznania mieści się na rogu Żeromskiego i Oleśnickiej. Poważna konkurencja dla Piwosza,tym bardziej,że otwarte od 5 do 24!

                Comment

                • Chris
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 812

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fteo
                  To może na Żeromskiego są "Delikatesty", w których można zakupić piwa wymienione przez Lukina75?
                  A nikt nie wpadł na pomysł że delikatesy są na przeciwko piwosza? a także kawałek dalej
                  chickkiller :)

                  Comment

                  • BEERBOYS1998
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 119

                    #10
                    Z 26 sklepików i marketów jakie obleciałem w ciągu 4 dni, moim zdaniem wrocławski numer 1. Poza świetnym wyborem, sklepik ma swój klimat, właściele widać że maniacy. Miła obsługa. Polecam.

                    Comment

                    • antoś
                      Senior
                      • 12-2005
                      • 213

                      #11
                      Pojawiły się oba namysłowskie Wrocki w butelkach-Wrocek jasny-1,45zł,Wrocek mocny-1,80zł-całkiem sensowne etykiety i eleganckie kapsle(kapslarze się ucieszą)-do ataku.

                      Comment

                      • chris79
                        Junior
                        • 11-2007
                        • 7

                        #12
                        Byłem przedwczoraj. Z tego, co udało mi się zauważyć, były:

                        *Perła Chmielowa w butelce
                        *Łomża Eksport
                        *Śląskie w butelce

                        Niestety nie było Ciechanów, pani oświadczyła, że "za jej kadencji" nie było nigdy.

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chris79 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Byłem przedwczoraj. Z tego, co udało mi się zauważyć, były:

                          *Perła Chmielowa w butelce
                          *Łomża Eksport
                          *Śląskie w butelce

                          Niestety nie było Ciechanów, pani oświadczyła, że "za jej kadencji" nie było nigdy.
                          No niestety, ten sklep już od dawna nie jest fajny.
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • chris79
                            Junior
                            • 11-2007
                            • 7

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                            No niestety, ten sklep już od dawna nie jest fajny.
                            a który w tym rejonie jest? gdzie można kupić np. Ciechana?

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #15
                              Zaraz obok, w Piwoszu
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎