Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Długa, Tesco

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    Wrocław, Długa, Tesco

    Drugi sklep sieci Tesco we Wrocławiu mieści się przy ulicy Długiej. Nie znalazłem go poprzez wyszukiwarkę. Jednak asortyment podobny jak na Bielanach. Jest Frater 7,6 oraz Lodwary w PETach.
    Jeżeli Maggyk uzna za stosowne mogę stworzyć osobny temat o tym sklepie (choć nie przewiduję rychłej powtórnej wizyty ).
    MM961
    4:-)
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
    ...
    Jeżeli Maggyk uzna za stosowne mogę stworzyć osobny temat o tym sklepie (choć nie przewiduję rychłej powtórnej wizyty ).
    Ty może i nie, ale za jakiś czas może się pojawić użytkownik, który właśnie ten sklep sobie upodoba. Poza tym po to zostały utworzone zasady tego działu, by ich przestrzegać.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
      Ty może i nie, ale za jakiś czas może się pojawić użytkownik, który właśnie ten sklep sobie upodoba. Poza tym po to zostały utworzone zasady tego działu, by ich przestrzegać.
      Powinno być jak piszesz

      Usprawiedliwienie:
      Tematu nowego nie założyłem, ponieważ sklep jest dość dawno otwarty i dość duży. Była więc spora szansa, że taki temat istnieje na forum. Jednak wyszukiwarka ma pewne problemy w wyszukiwaniu sklepów w miejscowościach posiadających w nazwie polskie znaki (o ile dobrze zrozumiałem ARTa w tym miejscu: http://www.browar.biz/forum/vbugs.ph...ew&vbug_id=320 )
      MM961
      4:-)

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #4
        Ten problem mozna ominąć wchodzisz do działu sklepy z piwem i zmieniasz na dole opcję podstawa sortowania z "Czas odpowiedzi na "Temat ' i wtedy masz uporządkowane wszystkie sklepy alfabetycznie. wg miast, ulic, nazw sklepów. Malejąco znaczy od Ż do A, rosnąco na odwrót.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          #5
          O kurdebalans - nie zauważyłem tej opcji Wszystko przez to, że oglądam browar.biz w okienku rzędu 10x10cm
          MM961
          4:-)

          Comment

          • JAckson
            Senior
            • 05-2004
            • 6122

            #6
            Ostatnio kilkakrotnie byłem w tym sklepie, ale nic ciekawego nie znalazłem. Dzisiaj wreszcie mogę napisać, że pojawił się Utenos Porter oraz Svyturys Ekstra (ten ostatni po 3,65zł). Frater niebieski i trochę wyspiarskich piw, ale żadnych nietypowych. Ogólnie jeden ze słabszych hiperów jeśli chodzi o piwo :/
            MM961
            4:-)

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
              Ostatnio kilkakrotnie byłem w tym sklepie, ale nic ciekawego nie znalazłem. Dzisiaj wreszcie mogę napisać, że pojawił się Utenos Porter oraz Svyturys Ekstra (ten ostatni po 3,65zł). Frater niebieski i trochę wyspiarskich piw, ale żadnych nietypowych. Ogólnie jeden ze słabszych hiperów jeśli chodzi o piwo :/
              Utenos Porter nadal w ofercie za 3,79zł/0,5dm3
              Svyturysy podrożały.
              Nic więcej ciekawe z piw nie znalazłem.

              Zakupiłem za to 'Wine Bag' czyli torebkę na wino z sześcioma przegródkami. Ogólnie dość tandetna, ale kosztuje 2,99zł Na metce stoi: 'Polipropylenowa torba na wino nośność max 8kg'.
              MM961
              4:-)

              Comment

              • badejza
                Senior
                • 03-2009
                • 277

                #8
                Czy komuś z forumowiczów udało się kupić tu Grand Championa IIPA? Na stronie Festiwalu Birofilia to Tesco jest zaznaczone, że sprzedaje GCh, ale dzisiaj już go nie było. Pani ekspedientka była zaskoczona, że coś takiego w ogóle istnieje.
                Last edited by badejza; 08-12-2013, 20:57.
                Chamstwo w państwie, Panie.

                Comment

                • slavoy
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 5052

                  #9
                  W obu Tesco brak. Jedź do Drink Hali (tam kupiłem). Powinny być też w Piwnicy i Graf Alkohole.
                  Dick Laurent is dead.

                  Comment

                  • saxols
                    Junior
                    • 11-2013
                    • 5

                    #10
                    Wczoraj było dużo w Tesco w Magnolii. Pytanie czy we Wro można dostać jeszcze Grand Prixa z Ciechana??

                    Comment

                    • Keeper
                      Member
                      • 04-2011
                      • 44

                      #11
                      w DH nie ma, podobno próbują sprowadzić i słyszałem od obsługi sklepu coś o wtorku, ale to raczej tak bez 100% pewności, że będzie, najlepiej przedzwonić czy napisać, by na darmo nie jechać.
                      Last edited by Keeper; 09-12-2013, 14:57.

                      Comment

                      • slavoy
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 5052

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika saxols Wyświetlenie odpowiedzi
                        Wczoraj było dużo w Tesco w Magnolii. Pytanie czy we Wro można dostać jeszcze Grand Prixa z Ciechana??
                        Dziś rano widziałem dobre kilkanaście kartonów Championa w Tesco na Bielanach. Czyli najpierw dali falstart, a później poślizg
                        Co do Grand Prixa, to wczoraj zakupiony został w Browarku na Szczęśliwej.

                        Zaśmiecamy temat aż miło
                        Dick Laurent is dead.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎