Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

profil

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    profil

    Dlaczego nie mogę zmienić adresu e-mail w profilu.Stary adres z yoya już nie istnieje.Chciałem wpisać nowy ale nie mogę.Dlaczego?
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23790

    #2
    cosik przegapiłem, napisz na jaki mam zamienić, to to uczynię.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #3
      A tym czasem w profilu pojawiły się tajemnicze zakładki, Czy są one związane z Premium Member??
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23790

        #4
        ależ oczywiście
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • celt_birofil
          † 2017 Piwosz w Raju
          • 09-2001
          • 4469

          #5
          Może jakaś wersja demo??
          Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #6
            Czy będzie wyszukiwarka profilowa?

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23790

              #7
              to znaczy?
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                #8
                Jak jest wyszukiwarka forumowa (wyszukiwanie słów na forum), to przydałaby się wyszukiwarka profilowa. Łatwo wtedy będzie znaleźć forumowiczów z danego miasta, kolekcjonerów danych birofiliów itp.

                Comment

                • arzy
                  Senior
                  • 06-2002
                  • 2814

                  #9
                  żąleną napisał(a)
                  Jak jest wyszukiwarka forumowa (wyszukiwanie słów na forum), to przydałaby się wyszukiwarka profilowa. Łatwo wtedy będzie znaleźć forumowiczów z danego miasta, kolekcjonerów danych birofiliów itp.
                  jestem ZA
                  to bardzo dobry pomysł, kiedyś chciałem wyszukać ziomali z Częstochowy i nie dało rady
                  takie wyszukiwanie przydałoby sie

                  "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  Bractwo Piwne
                  Skład Piwa
                  Piszę poprawnie po polsku!

                  Comment

                  • pieczarek
                    zwykle cham i prostak
                    • 06-2001
                    • 5011

                    #10
                    Zakładka w profilu użytkownika informująca o tym jakie zdjęcia z Galerii zostały dodane do ulubionych to rozbój w biały dzień. Do tej pory w profilu pojawiały się te informacje, które użytkownik zdecydował się dobrowolnie udostępnić innym. Ale jeśli jakaś forumowiczka uznała, że nie wszyscy muszą wiedzieć, po raz który obchodzi 18 urodziny to po prostu nie wpisywała tych danych. Często narzekaliśmy na to, że wielu nowych forumowiczów totalnie olewało wypełnianie profilu. Nie dość tego - dorabiali do tego pokrętne teorie. Ich prawo. A tu nagle Admin ni z gruszki ni z pietruszki postanawia poinformować innych użytkowników jakie zdjęcia ktoś uznał za ulubione. A skąd kolega Admin wie, że ja sobie tego życzę? Dlaczego mnie nie ostrzegł stosownym komunikatem, że mój PRYWATNY fragment Galerii będzie dostępny dla innych? A niezadługo fantazja Admina każe mu poinformować innych użytkowników ile razy ktoś użył słowa "dupa". Albo kogo dodał do osób ignorowanych. Ech, miłe złego początki.

                    Comment

                    • pulas
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 965

                      #11
                      żąleną napisał(a)
                      Jak jest wyszukiwarka forumowa (wyszukiwanie słów na forum), to przydałaby się wyszukiwarka profilowa. Łatwo wtedy będzie znaleźć forumowiczów z danego miasta, kolekcjonerów danych birofiliów itp.
                      Nie ma szans na znalezienie kogokolwiek po miejscu zamieszkania, bo najzwyczajniej w świecie mało kto wpisuje klasyczne "Kraków" czy "Warszawa"
                      pułaś
                      ---------------------------------
                      "(...)W kącikach flechtów wieczór już
                      Lśni jak porzeczka krwawa
                      Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
                      I między bajki wkładam"

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23790

                        #12
                        Pieczarku, nie rozumiem. jak wiesz serwis jest ciągle jeszcze niekompletny i stale się rozwija. to się tyczy także takich rzeczy jak "Ulubione".

                        Za to nie udostępniam i nie będę udostępniał nikomu Twoich danych osobowych, Twojego adresu email (chyba że zamieścisz go gdzieś indziej w serwisie w widocznym miejscu), Twojego hasła, Twoich PW, ani danych transakcyjnych (związanych z realizacją np. zamówień w sklepie, którego jeszcze nie ma...) - chyba że będzie to konieczne w przypadku realizowania nakazu sądowego.

                        osoby z Listy Ignowrowanych czy Kumpli oraz dane indywidualne z dziennika piwnego również pozostają prywatne, tak jak to w odpowiednim temacie zaznaczyłem.

                        Do tej pory w profilu pojawiały się te informacje, które użytkownik zdecydował się dobrowolnie udostępnić innym. Ale jeśli jakaś forumowiczka uznała, że nie wszyscy muszą wiedzieć, po raz który obchodzi 18 urodziny to po prostu nie wpisywała tych danych.
                        no i dalej tak jest - jeśli nie chcesz zamieszczać danych informacji -nie zamieszczasz ich.

                        Dlaczego mnie nie ostrzegł stosownym komunikatem, że mój PRYWATNY fragment Galerii będzie dostępny dla innych?
                        co to znaczy "prywatny fragment Galerii"? wszystko co jest dodawane do Galerii jest dodawane właśnie po to aby inni mogli to zobaczyć.

                        A niezadługo fantazja Admina każe mu poinformować innych użytkowników ile razy ktoś użył słowa "dupa".
                        fajny pomysł. tyle że nie musze go realizować - każdy może sobie włączyć wyszukiwarkę i samemu sprawdzić, jak go to interesuje.

                        Ech, miłe złego początki.
                        przyznaj się chodziło Ci tylko o to, że wyszło na jaw że lubisz Heinekena

                        ---------------------------------

                        Polityka Prywatności Browaru:
                        [ http://www.browar.biz/c.php?do=pp ]
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • arzy
                          Senior
                          • 06-2002
                          • 2814

                          #13
                          pulas napisał(a)
                          Nie ma szans na znalezienie kogokolwiek po miejscu zamieszkania, bo najzwyczajniej w świecie mało kto wpisuje klasyczne "Kraków" czy "Warszawa"
                          część osób wpisuje i dlatego uważam że powinna być możliwość wyszukiwania poprzez miejsce zamieszkania
                          co TY na to nasz Adminie ???
                          "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          Bractwo Piwne
                          Skład Piwa
                          Piszę poprawnie po polsku!

                          Comment

                          • pieczarek
                            zwykle cham i prostak
                            • 06-2001
                            • 5011

                            #14
                            Art, wyobraź sobie, że korzystasz z biblioteki miejskiej, wojewódzkiej, uczelnianej. Wszystkie to biblioteki PUBLICZNE. Księgozbiory to w zasadzie nie tajemnica. Za komuny część księgozbiorów była tajna ale teraz już chyba nie. No więc, korzystasz z tych w pełni jawnych zbiorów. I pewnego dnia szef biblioteki postanawia szeroko udostępnić co kto wypożyczał. Po pewnym czasie Art stara się o pracę. A tu potencjalny pracodawca mówi: Prezentuje pan wysokie kwalifikacje zawodowe. Ale osobowość ma pan na poziomie nastolatka. Czytuje pan namiętnie "Kubusia Puchatka", "Pana Samochodzika". No i jeszcze ten markiz de Sade.

                            A teraz pomyśl czym się różni Galeria od takiej publicznej biblioteki. Uczciwe by było gdyby forumowicz (czy raczej galernik) był informowany, że inni widzą co go interesuje.
                            Jak już napisałem miłe (a raczej niewinne) złego początki. Co do moich PW to nie mam już 100% gwarancji, że Twoje opinia nie będzie nadal ewoluowała w kierunku jeszcze większej jawności.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23790

                              #15
                              różnica jest kolosalna. to co wypożyczasz w bibliotece jest raczej tożsame z tym co kupujesz w sklepie niż z tym co lubisz. a danych transakcyjnych nie zamierzam publikować o czym juz pisałem, bo nie leży to ani w moim interesie ani w interesie Użytkowników i nie jest zgodne z Polityką Prywatności, której zobowiązałem się przestrzegać.

                              co do bezpieczeństwa Prywatnych Wiadomości - Polityka Prywatności serwisu została ustalona już dawno dawno temu i kwestia PW jest w niej opisana (wiadomości wysyłane poprzez ten system są objęte tajemnicą korespondencji). sama PP nie była zmieniana od długiego czasu - a wszyscy dotychczasowi Użytkownicy ją zaakceptowali - o zmianach w jej treści wszyscy są informowani bez wyjątku i jeśli się nie zgadzają z jej postanowieniami mają nienaruszalne prawo do rezygnacji z usług serwisu. jak na razie były dwie zmiany w treści PP i regulaminu o czym informowałem bodajże w październiku ub.r.

                              jako administrator mam dostęp do PW tak samo jak administratorzy serwerów pocztowych mają dostęp do zawartości kont emailowych swoich Użytkowników. ale to że dostęp jest możliwy nie oznacza nie mam nic lepszego do roboty niż patrzeć co dany Użytkownik napisał do kogoś. to jest tak jak by nazwać pracownika banku że jest złodziejem, tylko dlatego że ma dostęp do pieniędzy w nim zgromadzonych.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎