Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Andiego poczucie humoru

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    Andiego poczucie humoru

    Nie wiedzialem ze moim malym zartem i jednym obrazkiem na temat Alt Bier az tyle nawojuje
    Jako ze sam jestem zwolennikiem Alt Bier i mieszkam w NRW gdzie w zasadzie taka forma zartöw jest dozwolona nie wiedzialem ze kogos osobiscie uraze i möj post stanie sie obrazliwy dla Krzysztofa i jego Piw z Bierhalle.
    rysunek zamieszczony przezemnie a usuniety do Przechmielin pochodzi z Köln z Karnawalu.
    W köln nie uznaja Alta tak samo jak w Düsseldorfie Kölscha.
    Dla Bawarczyka Kölsch albo Alt to tez nie Piwo.
    Osobiscie przeprosilem na PW Krzysztofa i chcialem tutaj powiedziec ze nie byl to möj cel Obrazac Jego czy piwa z Bierhalle.
    wiem dobrze i inni tez jaka aparature ma Bierhalla wiec nie nalezy sie obrazac o glupi zart
    Widze ze jestesmy jednak bardzo przewrazliwieni i takie Karykatury jakie pokazaly sie w Prasie na tle religijnym moga cala Wojne wywolac.
    Nie chcialbym zeby popularna karykatura z Köln stala sie poczatkiem wojny pomiedzy mna a innymi szanowanymi Forumowiczami.
    Za zaistniala sytuacje chcialem przeprosic Tych ktörzy tego drobnego zartu nie chcieli zrozumiec albo zle zrozumieli i podpieli to tam gdzie nie nalezy.
    jeszcze raz zaznaczam ALT jest moim ulubionym piwem pomimo ze wedlug tego rysunku moze ktos inaczej wywnioskowac.
    Trzeba troche przymrözyc oka i zyc dalej
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Nie rozumiem sprawy z tym żartem - serio ktoś poczuł się obrażony?
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #3
      Moim zdaniem, to żart stary jak świat albo przynajmniej jak piwowarstwo. I nie odnosi się do konkretnego produktu.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        #4
        Andi ma to do siebie że nie umieszcza emotikonek w miejscach gdzie powinny się zwyczajowo znaleźć. Trudno wyczuć co jest żartem, co zwykłą uszczypliwością albo czymś innym. Grafika była zresztą umieszczona w Piwo-konkretnie i w innym miejscu do tego przeznaczonym nie przeszakdzałaby w ogóle.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #5
          Teraz już kapuję - to zbieg kilku nieporozumień.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • Andi
            Senior
            • 07-2001
            • 1915

            #6
            I Ja zrozumialem möj blad przez to tez wyslalem przeprosiny do Krzysztofa.
            Ale czy czasem nie jest tak ze ktos nie chce zartu zrozumiec?
            Obserwujac inne wypowiedzi w jak najbardziej powaznych tematach doszedlem do wniosku ze wystarczy zamiescic kilka Mordek i juz po sprawie-wszyscy odbiora to jako Zart.
            Ja tego nie robilem.
            Tak na serio to by trzeba wszystkie wypowiedzi dokladnie przeanalizowac we wszystkich tematach i polowe z nich przeniesc do Przechmielin.
            Ci co mnie znaja wiedza kiedy u mnie sa Zarty a kiedy chce kogos sprowokowac albo wrecz Obrazic-bo takie cos tez sie zdarza.
            Najlepszym przykladem jest Wielki B-chociaz nasza znajomosc rozpoczela sie Sporem na Forum zostalismy dobrymi znajomymi i napewno tak pozostanie
            Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

            http://www.andreas-kronkorken.de

            Comment

            • Wielki_B
              Senior
              • 02-2005
              • 1968

              #7
              No więc Andi, moje zdanie jest takie, że zamieszczenie tego obrazka z "linią produkcyjną", to był świetny, choć bardzo stary żart. Wart był przypomnienia. Nie rozumiem tylko z czego się tłumaczysz? Bo to tak, jakbyś tłumaczył się, żeś nie wielbłąd.

              Przecież ten fajny żarcik nie dotyka nikogo osobiście, a więc tym bardziej był do skwitowania jedynie rubasznym smiechem, zamiast obrażania się.

              Wygląda to tak, jakby Krzysztof uzurpował sobie prawo do wyłączności na wyrób ALTów. Usunięcie Twojego postu aż do PrzeChmielin było zupełnie niepoważne.

              Pan Krzysztof mógłby się poczuć urażony, gdyby ten koń trzymał łeb np. we wiadrze z napisem "Piwo Wielkiego_B" a pod brzuchem miał podstawione wiaderko z napisem "Bierhalle".
              Ale obrażać się na obrazek zamieszczony w tej formie, w jakiej Ty to zrobiłeś, to astronomiczna przesada.
              Ktoś tu chyba wstał lewą nogą. Każdemu z nas przecież to się czasem zdarza...

              PS.
              A mógłbym podać przykład, gdzie do dzisiaj na tym forum jest zamieszczone obrażanie piwowara domowego tylko dlatego, że skorzystał z prawa nazwania swojego piwa wg własnego widzimisię i, co ważne, sam nikogo tą nazwą nie obrażał.

              Jak będziesz jechał do domu, to daj znać. Napijemy się beczkowego Wielkiego

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎