Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

gar 29l i wkład kadzi filt.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marek-C
    Senior
    • 12-2005
    • 848

    gar 29l i wkład kadzi filt.

    Jak w temacie

    -gar 29l + pokrywka oddam za ~70PLN

    -wkład kadzi filtracyjnej (BA) z dodatkowo 'dowierconymi dziurkami' ~25PLN


    Sprzęt używany dwa razy.


    Marek
    Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...
  • trix
    Member
    • 03-2006
    • 89

    #2
    Cześć.
    Pomału składam sprzęt, jestem zainteresowany i garem, i kadzią filtracyjną!
    Jeżeli Twoja oferta jest nadal aktualna podaj cenę ostateczną, (wlicz w to koszt przesyłki).
    Przesyłka będzie najprostszym rozwiązaniem ale jeżeli będzie jakaś inna możliwość (tańsza) to jestem otwarty!
    Pozdrawiam!

    Comment

    • trix
      Member
      • 03-2006
      • 89

      #3
      Aaaaaa i co najważniejsze.....
      ... oczywiście ten sprzęt, pomimo, że był używany, jest "cały" tzn. emalia garnka jest cała, a kadż po dowierceniach też jest ok?
      Pytanie może głupie ale głupi bym był gdybym nie spytał...

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎