Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy jest jeszcze jakiś dobry Okocim [było: Okocim, Harnaś]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    Czy jest jeszcze jakiś dobry Okocim [było: Okocim, Harnaś]

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bolek1970
    Czy jest jeszcze jakis dobry Okocim ???
    Jak dla mnie jest - Palone, OK Beer i Zagłoba. Wszystkie zdecydowanie wypijalne. No ale to kwestia gustu, zresztą i tak przegrywają z piwami niekoncernowymi
    A żeby w temacie pozostać - Harnasia nie piłem już chyba ponad rok. Kiedyś mogłem bez problemu wypić, ale nie wiem jak posżłoby teraz.
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
    Jak dla mnie jest - Palone, OK Beer i Zagłoba. Wszystkie zdecydowanie wypijalne. No ale to kwestia gustu, zresztą i tak przegrywają z piwami niekoncernowymi
    A żeby w temacie pozostać - Harnasia nie piłem już chyba ponad rok. Kiedyś mogłem bez problemu wypić, ale nie wiem jak posżłoby teraz.
    Jeżeli to jest Palone warzone w Brzesku,ale i bywa/bywało w Szczecinie ,co do Zagłoby niestety się nie zgadzam,O'K Beer jest wypijalny


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23792

      #3
      oczywiście proszę pozostać w tym temacie wyłącznie przy Harnasiu.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • lukex
        Senior
        • 12-2005
        • 262

        #4
        no coż

        Moge sie zgodzic z tym , że bywają róne gusty ale o guscie mówiąc o Harnasiu nie ma mowy.Żeby nie byc gołosłownym na wycieczce wiara tego za free nie chciała pic nawet.Motto jest takie NIGDY WIĘCEJ HARNASIA !!!

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23792

          #5
          no to raczej niewiele konkretów jak na tyle słów
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • enduro
            Member
            • 03-2006
            • 59

            #6
            ;]

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lukex
            Moge sie zgodzic z tym , że bywają róne gusty ale o guscie mówiąc o Harnasiu nie ma mowy.Żeby nie byc gołosłownym na wycieczce wiara tego za free nie chciała pic nawet.Motto jest takie NIGDY WIĘCEJ HARNASIA !!!

            ja juz sobie to dawno powiedzialem

            Comment

            • Shlangbaum
              Senior
              • 03-2005
              • 5828

              #7
              Według mnie dwa najlepsze Okocimie to Porter i Palone - jasnych nie pijam od nich. Dlatego właśnie trzeba walczyć o portera w naszej akcji.

              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Dla mnie bardzo dobre jest OK no i oczywiście porter, czasem trafi się smaczny Harnaś i Mocne
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #9
                  no i oczywiście sztandarowe Karmi
                  Last edited by becik; 29-03-2006, 11:26.
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • grzes_ch
                    Senior
                    • 10-2003
                    • 612

                    #10
                    Uważam , że Okocim ( CP ) to najlepszy z koncerniaków . Jeżeli już muszę takowe piwa pić to wybieram właśnie te.
                    Ograniczając się do Okocimia to lista wygląda tak. Palone - Zagłoba - OK ( Portera pomijam bo nie jest dostępny w sklepach.
                    Natomiast dołączając produkcję CP nie można zapominać o Zimowym i jego mutacjach. Mam nadzieję że powtórzą ten eksperyment.

                    Comment

                    • peter007
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 2820

                      #11
                      Dość często sięgam po Palone, OK piłem tylko raz w życiu i z tego co pamiętam wlazło bezproblemowo. Zagłobę natomiast pijam czasami z tej racji, że jest w osiedlowym sklepiku ale zbytnio się tym piwem nie zachwycam.
                      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        #12
                        Jesli sięgamy juz po cała grupę to bardz mi smakuja oba Kasztelany (3 z Zimowym)
                        Te to zawsze piję z przyjemnością
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • Pinio74
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 3881

                          #13
                          Jeżeli chodzi o Okocim, to ja pijam przede wszystkim Palone. Harnaś moim zdaniem ostanio znacznie obniżył loty, a OK Beer i Zagłoba nie są w Płocku w ciągłej sprzedaży.
                          Z grupy Carlsberga oczywiście Kasztelan, a Zimowe to ostatnio non stop
                          BIRRARE HUMANUM EST

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎