Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.04.30 - Katowice, II Wymienna Giełda Birofiliów w Spiżu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jasiu_piwosz
    Senior
    • 12-2004
    • 620

    2006.04.30 - Katowice, II Wymienna Giełda Birofiliów w Spiżu

    Dnia 30.04.2006 w niedzielę od godziny 13.00 do 17.00 odbędzie się II Wymienna Giełda Birofiliów w Katowicach ul. Opolska 22 w browarze Spiż.

    Zapraszam wszystkich zainteresowanych o tłumne przybycie na Giełde.
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #2
    Czyli jak ktś jest obrotny to zdąży być 29.04 w Białej, 30.04 ranow Gdańsku i jeszcze wyrobić się może na popołudnie do Katowic.
    Tylko po co?
    To jest CHORE.
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • Aldach
      Senior
      • 07-2003
      • 1269

      #3
      Dlaczego chore
      Ja, i pewnie wielu innych kolekcjonerów, nie wybieram się ani do Białej ani do Gdańska i chętnie, zamiast siedzieć w domu udam się do Spiża. Od nadmiaru giełd chyba jeszcze nikt nie umarł?

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Aldach
        Dlaczego chore
        Ja, i pewnie wielu innych kolekcjonerów, nie wybieram się ani do Białej ani do Gdańska i chętnie, zamiast siedzieć w domu udam się do Spiża. Od nadmiaru giełd chyba jeszcze nikt nie umarł?
        Z ostatnim Twoim zdaniem zgadzam się. Tylko niech NIKT później nie płacze, że na każdej było po 5 osób + organizatorzy.
        Są tacy, którzy chętnie pokazaliby się we wszystkich trzech miejscach, ale z jedną d... na dwa wesela się nie da.
        A jasiu_piwosz zaprasza na tłumne przybycie, ale dotyczy to chyba tylko mieszkających w pobliżu.
        Pewnie Ci, którzy zapomnieli o terminie Białej nie życzą sobie gości z innych części kraju.
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • jasiu_piwosz
          Senior
          • 12-2004
          • 620

          #5
          Jeśli tylko pozwoli na to bardzo życzliwa dyrekcja katowickiego Spiża to giełdy będą organizowane dwa razy do roku tz. wiosną w kwietniu i jesienią w listopadzie.
          Nie chcemy robić nikomu konkurencji ale jak już było napisane wielu ludzi z okolic Katowic nie wybiera się na giełdy w Gdańsku czy Białej P. - odległość dość znaczna.
          Myślę że w zwiąsku z wzrastającym zainteresowaniem birofilja w naszym regionie Giełda w Spiżu spełni te oczekiwania.

          Comment

          • Małażonka
            Senior
            • 03-2003
            • 4602

            #6
            No, a następna Giełda szykuje się w Tychach.
            Może już warto pomyśleć jakie inne giełdy powinny się odbyć w tym samym terminie...

            Potem Żywiec...
            Niektórym daleko, a zainteresowanie birofiliami rośnie....

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              #7
              Wiadomym jest - tak mi się przynajmniej wydaje - że kto może, ten w pierwszej kolejności wybierze się na giełdę Białej. Inne giełdy na pewno jej nie przebiją. Ale proszę, weźcie pod uwagę, że na prawdę nie każdy może się wybrać tak daleko i to nie ze wzgledu na odlegość, a czas potrzebny by tam dojechać i wrócić. Czasem praca w tym przeszkodzi. Mnie może - podkreślam MOŻE - uda się choć zaglądnąć do Spiża.
              Polska to jednak spory kawałek. Popatrzcie na Czechy - przy nas to maleństwo, a ile tam giełd mają.
              Last edited by adam16; 29-03-2006, 19:06.
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • skandal
                Senior
                • 05-2002
                • 1439

                #8
                Jak co niektórym to strasznie przeszkadza cały czas że w podobnym terminie jest więcej niż jedna giełda. Tak trudno zrozumieć że niektórzy nie pojadą za jasną cholere do Białej bo nie są aż tak "nienormalni" w swoim zbieractwie?
                Świat się zmienia to może i nie zawali się ona niektórym na głowe i im nie ubędzie jak od przyszłego roku będzie w jednym terminie giełda w dwóch różnych krańcach polski.
                Albo się organizatorzy umówią. Teraz jest tak jak jest-więc darujcie sobie te złośliwości (patrz temat w "przy piwie")

                Comment

                • Ahumba
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 8962

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal
                  Jak co niektórym to strasznie przeszkadza cały czas że w podobnym terminie jest więcej niż jedna giełda. Tak trudno zrozumieć że niektórzy nie pojadą za jasną cholere do Białej bo nie są aż tak "nienormalni" w swoim zbieractwie?
                  Świat się zmienia to może i nie zawali się ona niektórym na głowe i im nie ubędzie jak od przyszłego roku będzie w jednym terminie giełda w dwóch różnych krańcach polski.
                  Albo się organizatorzy umówią. Teraz jest tak jak jest-więc darujcie sobie te złośliwości (patrz temat w "przy piwie")
                  Wiesz, miałem ochotę przyjechać do Katowic na giełdę, chętnie pojawiłbym się w Gdańsku. Ja po prostu wolę te mniejsze, ale skoro wolicie bawić się we własnym sosie, to się bawcie sami - Wasza wola, Wasze prawo.
                  A złośliwości w TAKICH przypadkach będą zawsze z mojej strony.
                  Last edited by Ahumba; 29-03-2006, 19:41.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                  Comment

                  • adam16
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 9865

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                    A złośliwości w TAKICH przypadkach będą zawsze z mojej strony.
                    Tylko co z tych złosliwości wynika? Tylko trudniej się będzie potem dogadać.
                    Ahumbo - przyjedź poza giełdą. Ja prawie na każdym spotkaniu z forumowiczami-zbiraczami coś wymieniam, dostaję lub wręczam.
                    Last edited by adam16; 29-03-2006, 20:00.
                    Browar Hajduki.
                    adam16@browar.biz
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                    Comment

                    • grzeber
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 2866

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                      Tylko co z tych złosliwości wynika? Tylko trudniej się będzie potem dogadać.
                      Ahumbo - przyjedź poza giełdą. Ja prawie na każdym spotkaniu z forumowiczami-zbiraczami coś wymieniam, dostaję lub wręczam.
                      No i właśnie o to chodzi, czy do tego trzeba ogłaszać giełdę .
                      Wydaje mi się właśnie, że te mini giełdy organizowane są wyłącznie przez lenistwo. Zrobie giełdę, kolekcjonerzy przyjadą, to sobie coś kupię. A czy nie lepiej zadzwonić czy napisać maila do okolicznych kolekcjonerów czy nie mają niczego co by nas interesowało.

                      Skandal napisał, że nie wszyscy są "aż tak nienormalni w swoim zbieractwie", ale to właśnie dzięki tym wariatom giełdy, żyją. Bo inaczej kto by jeździł po browarach, szperał po strychach i wyszukiwał tych wszystkich cudek, które są wystawione na stołach podczas giełd. Jeśli taka osoba przejedzie 100 km na taką "giełdę" i sprzeda birofiliw np za 15 PLN, a nic dla siebie nie zdobędzie, to na następną już nie przyjedzie.

                      Pojawienie sie Allego i poniekąd Forum, nie tylko przyniosło wzrost zainteresowania birofilistyką ale też to, że część transakcji odbywa się poza giełdami a one przekształcają się często w spotkania towarzyskie. Organizowanie kilku giełd w jednym terminie tylko to "rozwodni" i niedługo staną się one tylko spotkaniami towarzyskimi.
                      pozdrawiam
                      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        #12
                        Ja na ten przykład raczej zaliczam się do tych nienormalnych. Coż z tego skoro po prostu nie mogę ruszyć dupska do Białej.
                        Cóż złego w rzuceniu tematu takiej małej giełdy? Może w ten sposób dotrze informacja o niej do większej liczby osób, nie dysponujących, funduszami lub czasem, lub nie będącymi aż trakimi nienormalnymi?
                        Wkurza mnie pisanie, że to co próbuje się zrobić w Katowicach to wynik lenistwa.
                        Gdzieś na forum, ktoś pisał o chęci organizowania co miesiąc spotkań giełdowych w Bierhalle. Jak to się będzie miało do innych giełd? Czy to też wynik lenistwa? Uważam, że wręcz przeciwnie.
                        Tym razem terminy się zbiegły, jest to w pewnym stopniu niefortunne. Następnym razem może się uda dograć terminy tak by nie kolidowały.
                        To jednak nie zalaży tylko od tych którzy chcą coś zorganizowac, ale także od właścicieli lokalu w jakim impreza ma mieć miejsce
                        Last edited by adam16; 29-03-2006, 20:41.
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • skandal
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 1439

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                          A złośliwości w TAKICH przypadkach będą zawsze z mojej strony.
                          Niech ci wyjdą na zdrowie...

                          I odemnie tyle w tym temacie, bo tłumaczenie i tak nic nie da.

                          Comment

                          • ZIOMEK2
                            Gość
                            • 09-2004
                            • 2523

                            #14
                            Fajnie że jest, ale data generalnie psuje t.zw. " długi weekend ", to znaczy generalnie wspólne rodzinne wyjazdy na łono matki natury.
                            Ja na razie wybieram N. Jicin lub zakończenie sezonu narciarskiego z wielkim piwem.

                            Moim zdaniem tydzień wcześniej i byłoby po bólu.

                            Comment

                            • grzeber
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 2866

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                              Wkurza mnie pisanie, że to co próbuje się zrobić w Katowicach to wynik lenistwa.
                              Mi osobiście te giełdy wyglądają tak - ktoś dał lokal/miejsce, dajemy ogłoszenie na forum i....mamy giełdę.
                              Zwłaszcza, że osoby najgłośniej je popierające (o ile dobrze kojarzę) należą do giełdowych "szperaczo-oglądaczy" (ja też do nich należę), a giełdy tworzy też ta druga "wystawiająca" strona.

                              Co się stanie jak na takiej "giełdzie" zabraknie wystawiaczy ?
                              pozdrawiam
                              www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎