Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Carlsberg Sverige, Falcon Special Brew 5,9%

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bolek1970
    Senior
    • 12-2005
    • 179

    Carlsberg Sverige, Falcon Special Brew 5,9%

    Przy okazji wyprawy do "wielkiego miasta" nabylem kilka nowych produktow.
    Zainteresowalo mnie czym Falcon stara sobie odbudowac reputacje piwa "ciekawego".
    Na puszecce napisik "Lagier dla tych, ktorzy oczekuja wiecej". O kurka, pomyslalem chyba chca cos "nadrobic" za wyrazne braki w wyjsciu na przeciw "bardziej wymagajacej klijentelii".
    No i oto moje spostrzezenia
    Kolor- Ciemniejszy od wersji podstawowej (5,3% , ekstraktu nie podano), ale wyroznia sie,
    Piana- Jak z oranzady, szybko znikajaca
    Zapach- nie ma
    Smak-Zaleznie od stopnia schlodzenia byly nuty Stout-owskie, mocnego lagiera i typowy dla Skandynawii slod kukurydziany, natomiast totalny brak chmielu,a to duzy minus.
    Tak jak by ktos wlal 1/3 stouta i dodal falcona 5,3 % i pomyslal " teraz jest ok".
    Szata graficzna- Jak to Falcon, na 5. Rzuca sie w oko i skusilem sie sprobowac (zaluje)
    Dokonczylem, ale nie wroce do tego piwa.
    Last edited by Twilight_Alehouse; 01-04-2006, 22:28.
  • bolek1970
    Senior
    • 12-2005
    • 179

    #2
    No i nie dotrzymałem słowa,
    pokusiłem się na spróbowanie znów
    Po godzinnym meczu piłki nożnej z trzema 8mio latkami naprawdę mi to piwo posmakowało, no przynmajmniej było namiastką Falcona ze starych dobrych czasów.
    Nienaganna goryczka, idealne proporcje słodu, brak słodkiego posmaku to wszystko plusy. Latem testowałem Falcon Export i te nie zostawiło tu pozytywnych wrażeń.
    Teraz jest lepiej, ale nie zmienia to mojej postawy wobec piw z "kużni" Carlsberga. Raczej nie zawita w mojej lodówce zbyt często.

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #3
      Piwo:
      Attached Files
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎