Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Świdnicka 39, The Haggis Pub

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dabu1
    Senior
    • 04-2005
    • 159

    Wrocław, Świdnicka 39, The Haggis Pub

    Pub Haggis znajduje się w centrum Wrocławia, przy ulicy Świdnickiej.
    Wejście do pubu usytuowane jest pomiędzy Domem Handlowym Podwale, a biurem Almabus Lufthansa City Center, tuż obok jest wejście do knajpy Liverpool.
    Knajpa w centrum miasta, na przeciwko byłego domu handlowego PDT - aktualnie Galeria Centrum Renoma.

    W knajpie leją Warkę Strong 0,5l za 5,50zł
    Żywca 0,5l za 5zł
    Murphy's 0,5l za 10zł
    I najważniejsze:
    Lwówek Śląski mocny 0,5l za 4zł!!!! Podany w oryginalnych kuflach Lwówka smakował doskonale

    Bardzo miły barman oświadczył mi na początku, że zwykły lwówek już się skończył i został tylko mocny. Niestety tego lwówka starczyło tylko na dwie kolejki dla nas.
    Miejmy nadzieje że lwówek tam zawsze będzie.

    I podaje jeszcze link do knajpy.
  • babalumek
    Senior
    • 02-2004
    • 1207

    #2
    Tak w ogóle zauważyłem, że ostanio Lwówek opanowuje Wrocław... Niedługo wyprze jeszcze Piasta i zamiast niego to Książęce będzie się z Wrockiem kojarzyło. No i dobrze...
    MRKS Kuźnia Jawor

    WTS Sparta Wrocław

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19166

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
      Tak w ogóle zauważyłem, że ostanio Lwówek opanowuje Wrocław... Niedługo wyprze jeszcze Piasta i zamiast niego to Książęce będzie się z Wrockiem kojarzyło. No i dobrze...
      hehe...

      Comment

      • piotry
        Oj tam, oj tam !
        • 08-2005
        • 761

        #4
        Wczoraj tam byłem - oczywiście lwówka nie mają
        ale stout nadal w cenie 10 zł - co mnie bardzo cieszyło - wraz z basik wypilismy po jednym - pięknie nalane i smaczek też ekstra

        zapytałem przy okazji co będą wprowadzać zamiast lwówka - jeszcze nie wiedzą, bo czekaja na sezon ale zasadniczo widać że kelner obeznany w temacie i może coś fajnego wprowadzą

        Comment

        • babalumek
          Senior
          • 02-2004
          • 1207

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
          hehe...
          No co, kiedy to było...
          MRKS Kuźnia Jawor

          WTS Sparta Wrocław

          Comment

          • sliwka1
            Junior
            • 07-2011
            • 14

            #6
            Byłam tam w ubiegłym roku. Podobał mi się wystrój, kolory i drewniane stoliki z ciekawymi krzesłami; stwarzają świetny klimat. Piłam stouta (wyborny!!!!!), kosztował 11 złociszy, ale za taki smak warto!!!! Kiedy znowu będę we Wrocławiu, na pewno zajrzę ponownie.
            "Chcesz być bogaty, super, a może duchem?"

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎