Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Tychy, Jana Pawła II 12, Pub Żywiecki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ZIOMEK2
    Gość
    • 09-2004
    • 2523

    Tychy, Jana Pawła II 12, Pub Żywiecki

    To jest wielka budowa, chyba największa w Tychach !?
    Oprócz barku nic nie pozostało, tylko wielkie budowisko - przyjedźcie i przekonajcie się sami !
    Powstaje lokal na tysiąc par i hektar powierzchni !

    Piwo beczkowe :/ 0,5l
    - Warka - 4,50 zł
    - Warka Strong
    - Paulaner
    - Żywiec Full
    - Murphy's Irish Stout - 10 zł

    ... ale na szczęście są promocje, i tak za 4X Stout możesz otrzymać koszulkę w barwach państwa IRLANDIA !!!

    Czynne: do miłego klienta !
    Plan tu: www.tychy.pl
  • ArtK31
    Senior
    • 04-2005
    • 708

    #2
    Wczoraj odwiedziłem ten Pub .
    Miłym urozmaiceniem w Tychach jest lany porter żywiecki w cenie 6,50 zł za 0,5 l ( cena ponoć promocyjna )

    Comment

    • ZIOMEK2
      Gość
      • 09-2004
      • 2523

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ArtK31
      Wczoraj odwiedziłem ten Pub .
      Miłym urozmaiceniem w Tychach jest lany porter żywiecki w cenie 6,50 zł za 0,5 l ( cena ponoć promocyjna )

      to na zime będzie prawie 9 złPL ?!

      Comment

      • ZIOMEK2
        Gość
        • 09-2004
        • 2523

        #4
        aktualizacja

        Było i jest tak:
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
        Piwo beczkowe :/ 0,5l
        - Warka - 4,50 zł
        - Warka Strong
        - Paulaner
        - Żywiec Full
        - Murphy's Irish Stout - 10 zł
        - Porter Żywiecki - 6,50 zł /0,5l ( potwierdzenie )

        Plan tu: www.umtychy.pl/~mapa/

        Lokal w całości jeszcze niewykończony ale sala na parterze ( na ok. 200 os. ) zrobiona - można się bawić !
        Miła obsługa, nie trzeba biegać do barku - tylko te ceny !?

        Comment

        • niezadowolony
          Junior
          • 01-2008
          • 1

          #5
          Sywester 2007-beznadziejna knajpa i właściciel. Odradzam następne imprezy tego typu

          Dodane przez 'Gość' w dniu - 2008-01-04 14:06:40
          Było to dla nas i dla naszych znajomych najgorszy sylwester jaki do tej pory spędziliśmy. Dj-cholerny gówniarz, który nie miał pojęcia o muzyce-kompletne dno, zero wszechstronności w przekroju muzycznym. Całą sytuację przedstawiała średnia ilość ludzi na parkiecie (na 30 par zaproszonych-średnia przez cała noc to może 5 par)
          Sylwester 2007-NIE POLECAM TEJ KNAJPY NA Sylwestra
          Ale co tu dziwić się gdy słyszy się słowa kierowane przez szefa knajpy do dj. że wszyscy są już pijani więc obojętne co będzie odtwarzane-pieprzony burak. żarcie to: zupa chyba z torebki i kotlet devolay z przypalonymi frytkami. ale zabiło nas wszystkich kiedy sok był płatny dodatkowo-10 złi-I TO WSZYSTKO za 350 zł od pary-PARANOJA

          UWAŻAM, Że idzie na ilość nie na jakość-zobaczymy jak długo będzie prosperował. Mam nadzieję, że szybko padnie. Nie byłem tak wpieniony. Pomijam kasę, ale najbardziej mnie wkurzyło podejście do Ludzi.
          Last edited by Maggyk; 04-01-2008, 17:44. Powód: zmiana wilekości czcionki

          Comment

          • Inqa
            Junior
            • 09-2008
            • 2

            #6
            telefon do browaru żywieckiego???

            Kochani, nie jestem z Tych, a pilnie poszukuję telefonu, bym mogła skontaktować się z tym pubem. Może ktoś z Was zna??
            PS Jeśli możecie polecić w Tychach puby, gdzie transmituje się mecze - będę bardzo wdzieczna .

            Pozdrawiam Wszystkich

            Comment

            • Inqa
              Junior
              • 09-2008
              • 2

              #7
              chodzi oczywiście o Pub Żywiecki

              Comment

              • krasnal45
                Senior
                • 02-2008
                • 421

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Inqa Wyświetlenie odpowiedzi
                Kochani, nie jestem z Tych, a pilnie poszukuję telefonu, bym mogła skontaktować się z tym pubem. Może ktoś z Was zna??
                PS Jeśli możecie polecić w Tychach puby, gdzie transmituje się mecze - będę bardzo wdzieczna .

                Pozdrawiam Wszystkich
                032 217 78 88......wystarczyło tylko pogrzebać w internecie.....ależ proszę
                Last edited by Maggyk; 29-10-2008, 05:05. Powód: Druga część postu dotyczyła innego lokalu, zaś zgodnie z zasadmi działu jeden lokal = jeden temat.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎