Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Carlsberg Sverige, Pripps Blå Klass II

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lacriferno
    Senior
    • 07-2005
    • 783

    Carlsberg Sverige, Pripps Blå Klass II

    Może się mylę, ale to samo piwo można dostać w wersjach z różną zawartością alkoholu, tak przynajmniej wynika ze strony internetowej. To, które mi zdarzyło się pić było w półlitrowej puszce i miało 2,8% alkoholu. Zaskoczyła mnie piana, która była nadspodziewanie trwała. Reszta tak samo jak powyżej. Piwo dobre na upały jako zamiennik gazowanej wody.
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #2
    Post wydzielony z dyskusji na temat Pripps Blå Special.
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lacriferno
    Może się mylę, ale to samo piwo można dostać w wersjach z różną zawartością alkoholu, tak przynajmniej wynika ze strony internetowej. To, które mi zdarzyło się pić było w półlitrowej puszce i miało 2,8% alkoholu.
    Nie mylisz się. Istnieją różne wersje Pripps Blå, zależnie od poziomu alkoholu. Tyle że są to inne piwa, dlatego też wydzieliłem nowy temat. To opisywane przez Ciebie może być albo piwem, które podałem w temacie, albo też Pripps Blå Light.

    Comment

    • bolek1970
      Senior
      • 12-2005
      • 179

      #3
      Gwoli wyjasninia ( jesli to wogole kogos obchodzi),
      Klass II - Folköl, piwo o za wartosci alkocholu od 2,8% do 3,5% dostepne w sprzedarzy w supermarketach , na stacjach benzynowych itd.
      Inne browarki tylko w monopolu System Bologet.
      pozdrawiam z polnocy....wiosna Panie....
      P.S A przy okazji zgadza sie Prtips Blä w wersji 2,8% to dobry zaminnik wody mineralnej. Smakowal nawet znajomym Niemiaszkom, ktorych kiedys poczestowalem tym piwkiem do lunchu.
      Last edited by bolek1970; 16-04-2006, 19:00.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎