PDA

Wersja pełna: : Bombadil13 w Poznaniu

Bombadil13
13-04-2006, 20:57
Nie wiedziałem gdzie zamieścić taką wiadomość, bo przecie to żadna atrakcja, że jadę do Poznania, ale chciałbym Was prosić o pomoc.
Jadę na Święta do Poznania. A święta to wiadomo post i te sprawy... a ja mimo wszystko chciałbym odwiedzić jakieś pyrlandzkie knajpki ;) , ale które będą otwarte w czasie Świąt...? Bedę w Poznaniu od soboty do wtorku. Podrzuccie propozycję co jest otwarte i co mam i mogę odwiedzić?

arcy
13-04-2006, 21:03
Brovaria, Proletaryat.

W poniedziałek mecz PSŻ na Golęcinie.

Bombadil13
13-04-2006, 21:08
Brovaria, Proletaryat.

Odwiedzę napewno. Brovaria to numer 1 na mojej liście, Proletaryat numer 2

W poniedziałek mecz PSŻ na Golęcinie.

A mogłbyś rozwinąc ten temat...

kot_z_cheshire
13-04-2006, 21:53
Może wreszcie by się jakieś przedstawicielstwo sekcji poznańskiej spotkało korzystając z tak doniosłego faktu????:D

Właśnie, co to za mecz??? (nie mam pojęcia o co chodzi, ale poniedziałek to jedyny dzień, kiedy jestem w czasie świąt w Poznaniu i w sumie...mogę też rozszerzyć horyzonty:D )

kony
14-04-2006, 07:23
... a ja właśnie za parę godzin wyjeżdżam i wrócę dopiero we wtorek tak więc w razie czego nie przyłączę się do imprezy ale życzę dobrej zabawy.
Przy okazji jeszcze jedna podpowiedź dla BombadilaTrzynastego: "Deja Vu" - byłem tydzień temu i wciąż leją Ambera z beczki a w butelkach mają Fortunę.

Jaroslav
14-04-2006, 07:42
Warto się też wybrać na lane Noteckie :
http://www.browar.biz/forum/showthread.php?p=569002#post569002

Bombadil13
14-04-2006, 07:52
... leją Ambera z beczki a w butelkach mają Fortunę.

Przyznam szczerze, że lany Amber nie jest dla mnie atrakcją :) choć to świetne piwo, ale jest go u nas pod dostatkiem, a i Fortuna w butelkach pojawiła się u Nas w ostatnim czasie.
Dziękuję wszystkim za życzliwe podpowiedzi :stout:
Jakby jeszcze okazało się, że można gdzieś w Poznaniu zanurzyć usta w lanej Fortunie...

Bombadil13
14-04-2006, 07:56
Może wreszcie by się jakieś przedstawicielstwo sekcji poznańskiej spotkało korzystając z tak doniosłego faktu????:D
Właśnie, co to za mecz??? (nie mam pojęcia o co chodzi, ale poniedziałek to jedyny dzień, kiedy jestem w czasie świąt w Poznaniu i w sumie...mogę też rozszerzyć horyzonty:D )

Jeśli udałoby się wymyśleć Wam jakieś spotkanko to chętnie dołącze. Wyjeżdzam z Gdyni jutro wczesnie rano, do Poznania zajadę w sobotni wieczór. Jeśli dziś do 21 uda się coś ustalić to może przywiozę Wam jakieś pomorskie piwka... Rycerz, Mazurskie Mocne...

kony
14-04-2006, 07:59
...lany Amber nie jest dla mnie atrakcją :) choć to świetne piwo, ale jest go u nas pod dostatkiem...

Ooops, nie spojrzałem żeś Ty z północy.. :)

Jakby jeszcze okazało się, że można gdzieś w Poznaniu zanurzyć usta w lanej Fortunie...

Na ul. Sielskiej jest "Karczma Sielska", nie jest to lokal do miłego spędzania czasu ale raczej lokalna "mordownia". Ale bywa tam lana Fortuna, zwykle Czarna.

Bombadil13
14-04-2006, 08:07
Warto zaryzykować i odwiedzić tą "Karczmę..."
I jeszcze jedno...:o :) Właśnie otrzymałem zadanie od jednego z zacnych forumowiczów, by przywieźć mu z Poznania piwo z Zodiaka. Można li je gdzieś u Was kupić?

kony
14-04-2006, 08:13
I jeszcze jedno...:o :) Właśnie otrzymałem zadanie od jednego z zacnych forumowiczów, by przywieźć mu z Poznania piwo z Zodiaka. Można li je gdzieś u Was kupić?

We wtorek przywiozłem dwie skrzynki z Zodiaka do Groolsza ale nie wiem co zostało do dnia dzisiejszego. Poza Groolszem nie ma szans w Poznaniu. Pozostaje "import własny" :mad:

Co do Karczmy.. szkoda że wyjeżdżam bo karczma jest 100m od mojego domu więc moglibyśmy coś razem wychylić... ale może innym razem będzie okazja.
:stout:

kot_z_cheshire
14-04-2006, 16:46
Jak widzę, wszytsko ustalone i tabuny chętnych na spotkanie z Bombadilem:) (proszę wybaczyć ironię. jest też auto:D).
Mi się od wczotaj oczywiście nie odwidziało i w poniedziałek jestem jak najbardziej chętna na piwowanie:) I więkdzość knajp znam więc mogę pooprowadzać:) Myślę, że opcja poniedziałkowego piwa zrobi bardzo dobrze steranym po świętach żołądkom:P

sibarh
14-04-2006, 17:02
Myślę, że opcja poniedziałkowego piwa zrobi bardzo dobrze steranym po świętach żołądkom:P
Świeta Wielkanocne w poniedziałek chyba jeszcze trwają.:)

kot_z_cheshire
14-04-2006, 17:05
No niby tak, ale jak już człowiek się rano budzi z myślą, że trzeba iść do pracy na drugi dziń..To tak jak by już święta nie było:)

biermann
14-04-2006, 17:14
Ja niestety odpadam. Jutro i w Poniedziałek Wielkanocny pracuję na popołudniówkę a Niedzielę Wielkanocną poświęcam dla rodzinki :D

Bombadil13
14-04-2006, 18:51
... więkdzość knajp znam więc mogę pooprowadzać:) Myślę, że opcja poniedziałkowego piwa zrobi bardzo dobrze steranym po świętach żołądkom:P

Będzie mi niezwykle miło gdy za przewodnika służyć mi będzie płeć piękna :kwiatek:
Spoza forum wiem, że chęć spotkania wyraża również maki. Będzie :impreza: a żołądkom napewno się przyda "większa odrobina" piwa ;)

kot_z_cheshire
14-04-2006, 19:50
Skoro już jest antidotum, to znaczy chyba, że w święta żołądeczek można ciut zamęczyć:)

juzes
14-04-2006, 19:59
Gdyby się nie udało kupić, to mam w lodówce jedno z Zodiaka i mogę sprezentować. Tylko niech ktoś da znać na forum lub gg gdzie będziecie to podrzucę.

kot_z_cheshire
14-04-2006, 21:12
Ha! Będziem więcej żołądków leczyć:)

Bombadil13
15-04-2006, 00:23
Gdyby się nie udało kupić, to mam w lodówce jedno z Zodiaka i mogę sprezentować. Tylko niech ktoś da znać na forum lub gg gdzie będziecie to podrzucę.

E no super! Wielkie dzięki! A jeśli chodzi o to gdzie będziemy, to tylko kot z cheshire wie :) Zdaję się na nią bez zastrzeżeń :kwiatek:

kot_z_cheshire
15-04-2006, 00:42
Miłe, miłe...Ale jakby co, to pamietaj: nr 112 Ci pomoże:)

Bombadil13
15-04-2006, 00:50
A dasz mi też taki fajowy, rozkładany, czarny telefon?

arcy
16-04-2006, 00:07
Mecz jest w poniedziałek o 15 na stadionie Olimpii (Golęcin).

Informacje dla Kota: PSŻ to klub żużlowy, a kobiety na mecz wchodzą za darmo.

Bombadil13
16-04-2006, 13:30
Moje pierwsze doznania piwne z Poznania nie są zbyt atrakcyjne. Wszystkie knajpki które odwiedziłem w dzisiejsze przedpołudnie były zamknięte :( Najsmutniejsze, że PROLETARYATU wogóle nie odwiedzę, bo w dniach 15-17 jest nieczynny. Nieczynne były także IT, BROVARIA i DEJA VU. Miłą wiadomością jest to, że DEJA VU otwierają o 16, więc wieczorkiem wybieram się do Deja Vu na mam nadzieję laną Fortunkę. :stout:

Bombadil13
16-04-2006, 21:51
No i udało mi się napić piwka w poznańskich knajpach :)
Najpierw odwiedziłem Deja Vu gdzie udało mi się skosztować lanych piw z Fortuny. Zachwyciło mnie Czarne i Pils-jasne (pewnie Srebrny Smok), ach jak ja Wam zazdroszczę Poznaniaki tej Fortuny. Mile mnie zaskoczyła również obsługa w Deja Vu. Miłe Panie odpowiadały na wszystkie me natrętne pytania i obdarowały mnie katalogiem produktów Fortuny i sympatyczną szklaneczką 0,3 z Fortuny (będzie ona miłą pamiątką i z pewnością ozdobą mojej skromnej kolekcji).
Drugą knajpką, którą odwiedziłem był pub IT. Tam degustowałem rewelacyjnego Złotego Smoka z kija. Ach niebo w gębie!!! :D Zdobyłem podstawkę z Fortuny.
Miły był ten wieczór z Fortuną i moją poznańsko- krakowską rodziną :stout:
Deja Vu i IT będę wspominał miło i chętnie będę do nich powracał, choćby jutro ;) :impreza: :stout:

kot_z_cheshire
17-04-2006, 16:36
Ha....A to "jutro" to już niedługo:)

juzes
17-04-2006, 23:40
Był, zobaczył wypił...
Sekcja poznańska skromna, ale nie liczy się ilość ...
Bombadil13 mistrz negocjacji , ja tyko zacierałem ślady.
Mam nadzieję że spróbuje tego z podwójnej burzliwej.
Dzięki za prezenty.

kot_z_cheshire
18-04-2006, 17:24
Teraz moja kolej na wrażenia:) Bardzo chcę podziękować Panom za uroczy wieczór:
1. Bombadilowi za lekcję sztuki negocjacji (tytuł lekcji: "Jak wyjść z lokalu z kuflem czy podstawką radośnie wręczonymi przez barmana?") i opowieści o dziwnym warzeniu.....
2. Juzesowi za wspomnienia o pogo i tłumaczenie na czym polega warzenie piwa z gotowca (że się niby jak torebkę herbaty ekspresowej zalewa).

I Juzes...musimy się przyznać: gdyby nie Bombadil w życiu byśmy do IT nie trafili:) Wstyd:D

I nie wiem jak Panowie, ale ja mój żołądeczek po świątecznych obżarstwach "naprawiłam":)

I dziękuję bardzo za prezenta:)

Bombadil13
19-04-2006, 21:00
Teraz moja kolej na podziękowania i czas na moje wrażenia. :kwiatek:
Trasa wycieczki była następująca:
BROVARIA (jasne, miodowe, ciemne)->IT (noteckie)->DROMADER (srebrny smok)->DEJA VU (czarne)->IT (złoty smok)
Piwnie i towarzysko doskonale, a fakt, że wróciłem do domu ok. 3 najlepiej o tym świadczy.
Skromna sekcja poznańska przyjęła mnie z otwartymi ramionami i piwnym darem z Zodiaka (juzes- jeszcze raz wielkie dzięki:stout: ), warto tu nadmienić, że dzięki szczerości kota z cheshire dowiedziałem się wiele na temat kobiet i dziwnej czynności na R... :) :stout:
Chciałbym również umieścić tu małe sprostowanie:
Bombadil13 mistrz negocjacji
Strasznie miło mi gdy ktoś nazywa mnie mistrzem (nie często się to zdarza), ale moje zdobycze, choć strasznie mnie radują są raczej skromne: szklanka z Czarnkowa i kilka podstawek z Brovarii i Fortuny (szklanka z Fortuny została zdobyta wszak bez używania zdolności negocjacji ;) ). Nie gloryfikowałbym tedy mych osiągnięć :)

Chciałbym podziękować współbiesiadnikom za wspólny wieczór, obiecując rewanż w trójmieście :stout:

kot_z_cheshire
19-04-2006, 22:02
Hmm..Dziwna czynnośc na r...Chwilka niepokoju i juz wiem! Albo rumienienie się albo rechot:)