Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krönleins, Three Hearts Premium Lager

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bolek1970
    Senior
    • 12-2005
    • 179

    Krönleins, Three Hearts Premium Lager

    Premium Lagier, 5,2 %
    Zobaczyłem na pułeczce w SB w sekcji „towary wychodzące ze sprzedaży” i się przeraziłem. Dlaczego sztandarowe piwo browaru Krönleins nie bedzie w obiegu Szwedzkiego monopolisty, to chyba żarty ?. Na szczęście ( ,a moze i na nieszczęście) okazało sie , że chodzi tu o wersję butelkową.
    Zakupiłem ostatnie dwie butelczyny i oto moje wypociny na temat...
    Po pierwsze:
    Piana- No cóż , jak by to nie było to jasne piwo to myślałbym , że nalałem Guinessa. To co zobaczyłem przeszło moje oczekiwania- zwarta, prawie nie przepuszczająca bąbelków pianka na 2 cm.Stan zachwytu trwał może ze 2 minuty, a potem sporo pozostało na ściankach i do końca efekt wizualny był na 5
    Kolor- słomkowy, i tu zaczne moje prównania do „krewniaka ze stolicy” -Stockholm Festival. Niestety w porównaniu przegrywa o pół punktu. Ciut za jasny jak na premium, a „krewniak” jako light ma identyko kolorek.
    Smak- bez zastrzeżeń, ale znów „krewniak” ma więcej „konsekwencji” smakowej. Tu tylko mocna 4 za dobre nachmielenie,
    Nasycenie –idealne dla Lagiera, trwałe do ostatniego łyczka
    Ogólnie,- Jeśli będe teraz skazany na puszkowe to „krewniak ze stolicy” wygrywa.. No cóż jednak jak gdzies to traficie to godne spróbowania.
    Gasi pragnienie idealnie w Szwedzkie piątkowe wieczory....
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Piwo wygląda tak:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎