Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szczecin, Witkiewicza / Derdowskiego, Syriusz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Szczecin, Witkiewicza / Derdowskiego, Syriusz

    Społemowski duży sklep ,w którym to można dostać n.p. Sternburga eksport,Pirata,Morskie z Pianką,Koźlaka i Portera-wszystko z Witnicy,oprócz pierwszej pozycji.Reszta masówka.
    Nie wiem czy przypadkiem nie jest całodobowy...Jak będę szedł na następny mecz zerknę.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #2
    Jest całodobowy


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • Gabryel
      Member
      • 11-2005
      • 54

      #3
      Odwiedziłem ten sklep dzisiaj. Po piwach z Witnicy nie ma śladu, można za to nabyć kilka niemieckich pilznerów w normalnej cenie, tzn. w granicach 2 - 3 zł. Jest Warsteiner (bynajmniej nie po 6 zł), Berliner Pilsner, Radeberger Pilsner i chyba jeszcze jakieś. Co ciekawe - na naklejkach z informacją o produkcie w języku polskim jest uwaga, że butelka jest zwrotna (kaucja 0,35 zł). Czyżbyśmy byli w UE?

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gabryel Wyświetlenie odpowiedzi
        Odwiedziłem ten sklep dzisiaj. Po piwach z Witnicy nie ma śladu, można za to nabyć kilka niemieckich pilznerów w normalnej cenie, tzn. w granicach 2 - 3 zł. Jest Warsteiner (bynajmniej nie po 6 zł), Berliner Pilsner, Radeberger Pilsner i chyba jeszcze jakieś.
        Zapewne Pilsator.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • Gabryel
          Member
          • 11-2005
          • 54

          #5
          Zgadza się - Pilsator. Przypomniał mi się jeszcze Krombacher. W sumie nic specjalnego, ale jeżeli ktoś lubi, nie musi gonić do Reichu.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎