Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Woźna, Pub Dromader

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bombadil13
    • 05-2005
    • 2479

    Poznań, Woźna, Pub Dromader

    Poznań, Woźna, Pub "Dromader"
    lokal obok IT, dokładnie naprzeciw DEJA VU.

    Ciekawy lokal gdzie leją Czarne i Srebrnego Smoka z Fortuny. Sporo miejsca, ale jak dla mnie zbyt dużo hałasu z głośników, przez niektórych zwanego muzyką
    Lokal polecam, szczególnie warto tam zajrzeć dla Srebrnego Smoka
    Poszukuję
  • kham
    Senior
    • 01-2006
    • 751

    #2
    To może poproszę o doprecyzowanie. Czyli ceny i co tam gra?

    Comment

    • Bombadil13
      • 05-2005
      • 2479

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kham
      To może poproszę o doprecyzowanie. Czyli ceny i co tam gra?
      Przyznam, że na tą chwilę trudno mi odpowiedzieć na oba postawione pytania, gdyż piwko mi postawiono (kotku dzięki ), a o muzyce mogę tylko powiedzieć, że była za głośna bo musiałem się mocno wydzierać rozmawiając z moimi współbiesiadnikami.
      Poszukuję

      Comment

      • kham
        Senior
        • 01-2006
        • 751

        #4
        A i tak tam zajrzę. Trzeba czasami zwiedzić Stary Rynek własnego miasta!

        Comment

        • Bombadil13
          • 05-2005
          • 2479

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kham
          A i tak tam zajrzę. Trzeba czasami zwiedzić Stary Rynek własnego miasta!
          No pewnie Tym bardziej, że sekcja poznańska ma kłopoty ze znalezieniem ulicy Woźnej (pewnie nie cała)
          Poszukuję

          Comment

          • kot_z_cheshire
            Senior
            • 11-2005
            • 2201

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
            No pewnie Tym bardziej, że sekcja poznańska ma kłopoty ze znalezieniem ulicy Woźnej (pewnie nie cała)
            Bo sekcja poznańska nie idzie prosto do celu tylko kluczy opłotkami

            A muzyka??? Jakiś łomot. Ani disco ani techno. Z podrasowanych maluchów się czasem coś takiego daje słyszećFaktycznie za głośny.
            Młode koty mają adhd, niestety.
            Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
            Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
            Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

            Comment

            • kham
              Senior
              • 01-2006
              • 751

              #7
              Eeee tam Ty nie rozumiesz! W Poznaniu zawsze wszystko było zorganizowane! Szewcy na Szewskiej itd. nie ma ul. Knajpianej to się gubią!!!

              Comment

              • kham
                Senior
                • 01-2006
                • 751

                #8
                Ło bosze ty widzisz i nie grzmisz!!! No trudno poświęcę cię!

                Comment

                • kot_z_cheshire
                  Senior
                  • 11-2005
                  • 2201

                  #9
                  No, bo na Woźnej to wozy powinny być...Albo przynajmniej jakieś konie od wozów czy coś...Albo chociaż postój taksówek
                  Młode koty mają adhd, niestety.
                  Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                  Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                  Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                  Comment

                  • kham
                    Senior
                    • 01-2006
                    • 751

                    #10
                    Nio fakt akurat tam brak. 3 oficjalne postoje + jeden nieoficjany i na Wożnej brak woźniców no i woźnych bo niby gdzie!

                    Comment

                    • Grothesk
                      Senior
                      • 11-2005
                      • 811

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
                      Poznań, Woźna, Pub "Dromader"
                      lokal obok IT, dokładnie naprzeciw DEJA VU.

                      Ciekawy lokal gdzie leją Czarne i Srebrnego Smoka z Fortuny. Sporo miejsca, ale jak dla mnie zbyt dużo hałasu z głośników, przez niektórych zwanego muzyką
                      Lokal polecam, szczególnie warto tam zajrzeć dla Srebrnego Smoka

                      Mój ulubiony lokal w Poznaniu. Może dlatego, że znam tam pracujące barmanki? Ciasno, ale przyjemnie! :-) Na jasną fortunę jest promocja dla studentów, ciemna jak poprzednik zauważył po 4,5zł. Innych tzw. "piw" kompanianych nie pijam więc i cen nie znam, ale znając życie poniżej połowy Mieszka 1 pewnie nie schodzą...

                      Comment

                      • Shlangbaum
                        Senior
                        • 03-2005
                        • 5828

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk
                        Mój ulubiony lokal w Poznaniu. Może dlatego, że znam tam pracujące barmanki? Ciasno, ale przyjemnie! :-)
                        U barmanek czy w lokalu

                        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                        Comment

                        • Grothesk
                          Senior
                          • 11-2005
                          • 811

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Przyznam, że na tą chwilę trudno mi odpowiedzieć na oba postawione pytania, gdyż piwko mi postawiono (kotku dzięki ), a o muzyce mogę tylko powiedzieć, że była za głośna bo musiałem się mocno wydzierać rozmawiając z moimi współbiesiadnikami.
                          A ja poszedłem na górę i poprosiłem Kingę żeby przyciszyła muzykę! - jak to mówią, kto pyta nie błądzi! Na dole zawsze jest głośno, bo raz, że mury dobrze "niesą" akustykę to i na tym sprzęcie co puszczają ciężko wyczuć czy jest głośno czy cicho - brak optymalizacji AVL, a barmanka jak to barmanka, jej płacą za lanie piwa a nie za przyciszanie muzyki! ;-P

                          O ile pamiętam, wciąż jest promocja na czerwonego smoka 3 albo 3,5zł - wprawdzie wolę Fortuna "czarne", ale na bezrybiu i rak ryba...


                          Grothesk
                          Last edited by Grothesk; 03-07-2007, 03:47.

                          Comment

                          • Jurandofil
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 976

                            #14
                            Wielkopolska 27.XII.2008 - część IV

                            Po kolejnym etapie maszerowania poznańskimi uliczkami Starego Miasta, zajrzeliśmy do Dromadera. Z Fortuny dostępne było tylko Czarne (łomatko, jakie to słodkie! syropek ) za piątala pół litera.
                            Żałowałem, że nie było jasnego, bo może bym jednak do tej Fortuny mógł się przekonać.

                            Całe skrzyżowanie Fortuną obstawione i tylko Czarne. Trudno.

                            Niecałe pół godziny siedzieliśmy w klimatycznej piwnicy Dromadera. Przed północą wyszliśmy na mroźne powietrze i swoje siły skierowaliśmy na inną ulicę odchodzącą od rynku.
                            Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                            Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                            Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                            Comment

                            • snorre
                              Senior
                              • 02-2006
                              • 655

                              #15
                              Oj, coś źle szukałeś - na Woźnej jest dawne IT (obecnie Retro) i tam mają jasną Fortunę
                              Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎