Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe Forum-Kto jest kto

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    Nowe Forum-Kto jest kto

    od dluzszego czasu obserwuje Forum Browaru i jakos nie moge sobie wytlumaczyc o co chodzi.
    A wiec zaczne od poczatku- nie rorumie o co chodzi w zdobywanbiu postöw-dla mnie jest to oczywista zecz -ze jak ktos ma cos do powiedzenia to niech möwi -po co zmieniac nazwe,imie itp w koncu to na to samo wyjdzie.
    Po drugie po cöz pisac byle co byle pisac .w koncu jezeli ktos napisze ze cos jest w pozadku to nie musza sie X ludzi pod tym samym podpisywac piszac bale co co im na jezyk nanioslo-byle kilka postöw narbic.
    po trzecie-trzeba sobie uzmyslowic o co tu wlasciwie chodziu-
    Szukajac po internecie röznych tematöw na temat Browaröw i piwa natknalem sioe przypadkowo na Browar Pl-ze wzgledöw na to ze znam jezyk polski chwycilem to i sie zarejestrowalem.
    W duzej czesci möj cel osiagnal wlasciwy pulap-poznalem wielu interesujacych ludzi z ktörymi do dzisiaj utrzymuje kontakt i jestem bardzo zadiwolony ale musze przyznac ze Forum Browaru jakie bylo przed jakims czasem zaginelo
    Coraz czesciej spotyka sie nowych ludzi ktörzy wogöle nie wiedza o co chodzi-po prosru zauwazyli FORUM i sie wyzywaja-za przeproszeniem -Scheiss egal o co chodzi byle wtracic pare slöw-czy na temat czy wogöle o czyms innym -to nie gra roli -byle byc aktywnym!
    Po czwarte-to nie möj problem zeby z tak szacownego Forum zrobic byle co-jedno musze przyznac ze wiele na tym straca wlasciwi milosnicy piwa i browaröw.
    Te wszystkie uwagi zauwazylem sam i optrzymalem wiele prywatnej poczty a wiec wiem o czym pisze-wystarczy przesledzic posty i samemu mozna sie zorientowyc ze Ci ktörzy coa wiedza albo maja cos do powiedzenia -ZAMILKLI-
    Moze mysla to samo co ja -a wiec zapraszam do goracej dyskusji.
    Mysle ze nikogo nie obrazilem i z takim samym skutkiem oczekuje nastepnych postöw
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de
  • ANDRO
    Senior
    • 10-2001
    • 640

    #2
    Zauważyłem , że sam o wiele mniej piszę niż na początku obecności na Forum. Czytam codziennie ale już nie produkuję się w każdym temacie tak "dla zasady".
    Odzywam się jak mam coś do powiedzenia,niekoniecznie coś mądrego ale gdy poprostu czuję ochotę wtrącić właśnie tu parę słów.
    Andro z wyspy jednej takiej.
    http://www.bahama.uznam.net.pl/

    Comment

    • Kudłaty
      Senior
      • 09-2001
      • 1972

      #3
      Dobże , że wogle ktoś coś mówi ).
      Ale myślę , że nowi w miarę czytania innych postów będą się uczyli.

      Comment

      • Kudłaty
        Senior
        • 09-2001
        • 1972

        #4
        Art, powinieneś kasować konta rejestrującym się podwujnie!!!!!!!. Bo inaczej każdy będzie miał po kilka wcieleń, a to jest oszustwo . Nawet dla sponsorów będą to fałszywe dane o ilości forumowiczów. Chyba, że wolisz żeby było nas niby więcej.

        Comment

        • kangurpl
          Senior
          • 03-2002
          • 2660

          #5
          Kudłaty napisal/a
          Art, powinieneś kasować konta rejestrującym się podwujnie!!!!!!!.
          Ciężkie zadanie wymysliłeś dla admina. Jak ma rozpoznać te "duplikaty"? Jeżeli sami się nie ujawnią na forum to sprawa beznadziejna.
          Nawet IP nie identyfikuje jednoznacznie usera, jest wiele sieci (firmowych, osiedlowych, TVKAB ...) z maskowanym IP (wszyscy użytkownicy z danej sieci na zewnątrz mają to samo IP).
          Sądzę że szkoda na to czasu admina juz lepiej niech go zużyje na


          ps terror FCJP : podwójnie
          Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
          "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

          "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23792

            #6
            Originally posted by Kudłaty
            Dobże , że wogle ktoś coś mówi ).
            Ale myślę , że nowi w miarę czytania innych postów będą się uczyli.
            hehe, chyba tylko dysleksji

            Kudłaty załatw sobie lepiej ten słowniczek...
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Andi
              Senior
              • 07-2001
              • 1915

              #7
              Nie wiem czy ludzie sie boja czy maja przed czyms jakies obawy
              Po napisaniu tego postu zauwazylem ze jest dosc czesto czytany ale jakos malo kto zabiera glos.
              Chcialbym zeby wszyscy Ci ludzie ktörzy napisali do mnie prywatna wiadomosc i mnie poparli röwniez ZABRALI GLOS NA Forum.
              I uwaga Forum to jest odwiedzane röwniez przez zagranice i inni ludzie sledza co sie tu dzieje-otrzymalem juz 2 E-meile z prosba o wyjasnienie o co tu chodzi.
              Mysle ze teraz nastapi goraca dyskusja a przynajmniej od poniendzialku i nie zabraknie tu opini :Krzysia.Marusi,Mai.Pieczarka,Piwowara i wielu wielu innych Forumowiczöw.
              teraz zostalo mi tylko wypic na zdrowie wszystkich FORUMOWICZÖW
              Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

              http://www.andreas-kronkorken.de

              Comment

              • Radegast
                Senior
                • 02-2001
                • 1124

                #8
                Jak się nie mylę zaczęło się od junior member-senior member, relacji, która jest zabawą ja między innymi przebywanie tutaj.
                Ja kosmita, w srod serow i wina piwa szukajacy

                Comment

                • pieczarek
                  zwykle cham i prostak
                  • 06-2001
                  • 5011

                  #9
                  Andi ma taką ciekawą zdolność poruszania tematów ważnych a mocno niewdzięcznych. Kiedyś było tak ze sprawą kolegi bakłażanka. Wkurzonych było wielu a rzecz po imieniu nazwał właśnie Andi.
                  Nie jestem ani fachowcem od spraw piwa ani forumowym seniorem. Przyciągnęła mnie tutaj konkretna sprawa ale zostałem na dłużej. Kiedy tu wylądowałem poziom forum odbiegał wysoko w górę od internetowej przeciętnej. Raz, że pisano konkretnie, dwa, że z ogromnym poczuciem humoru. Nawet jak ktoś pisał nie na temat to robił to z wdziękiem takim, że można się było popłakać ze śmiechu przed monitorem.
                  To co zauważył Andi widać aż nazbyt wyraźnie. Wiele osób się faktycznie wyłączyło. Przecież nie zdurnieli z dnia na dzień. Mogliby tyle napisać a nie piszą. Może nie widzą sensu aby swoje posty zamieszczać wśród byle czego.
                  Wydawało się, że zalecenia Arta widoczne u góry każdego działu forum pomogą. Niestety stało się inaczej. Mimo, że Art nie chce wiele i są to sprawy oczywiste to został zlekceważony.

                  Comment

                  • Radegast
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 1124

                    #10
                    Wzrost liczby nowych forumowiczów spowodował szalony wzrost postów. Najgorszym jednak w tym wszystkim jest fakt iż jedni przychodzą inni odchodzą co ma bardzo duży wpływ różnorodność całokszktałtu, niestety jak się okazuje te zmiany poszły w złym kirunku.

                    Ze smutkiem zgadzam się Tobą, że pomimo zaleceń ARTa nie wszyscy się do tego stosują, obszem można popełnić błąd i napisać coś nie na temat, gorzej jak się to trafia częściej.
                    Ja kosmita, w srod serow i wina piwa szukajacy

                    Comment

                    • wlarut
                      Member
                      • 02-2002
                      • 43

                      #11
                      Witajcie!
                      Przez weekend nie zaglądałem na Forum a tu taki ważny temat.
                      Duże brawa dla Andiego z tym co napisałeś podpisuję się obiema
                      rękami, masz rację dużo jest niepotrzebnej pisaniny o bzdetach,
                      jeśli ktoś ma ochotę pogadać to przeciez są jeszcze czaty.
                      To jest mój drugi post na Forum co chyba najlepiej świadczy o tym
                      że nie zabieram głosu na darmo, może wynika to z mojego charakteru, bo lubię konkretne stawianie sprawy.
                      Zbieram etykiety i szukając wiadomości na ten temat trafiłem na browar.biz. ale zanim się zarejestrowałem i zabrałem głos na Forum minęło coś około roku od momentu pierwszej wizyty na browar.biz.
                      Głównie odwiedzam dwa działy Historię i Kolekcjonerstwo, po prostu to co mnie interesuje.
                      Nie zależy mi na kolekcjonowaniu rekordu wyslanych postów,
                      a na zdobyciu interesujących mnie informacji.
                      Dobry temat i duże brawa dla Ciebie Andi za jego zainicjowanie.
                      Pozdrowienia dla Wszystkich Forumowiczów a dla Ciebie Andi
                      duża

                      Comment

                      • Radegast
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 1124

                        #12
                        Panie i panowie, proszę nie zapominajcie o jednej bardzo ważnej rzeczy.
                        Zbieranie postów nie jest obowiązkowe, tak jak na przykład etykiet.
                        Jeżeli ktoś nie chce pidpisywać się pod pierdołami to ma jeszcze takie działy jak piwo ogólnie i konkretnie, gdzie może WYMIENIĆ się swoją wiedzą.
                        Ja kosmita, w srod serow i wina piwa szukajacy

                        Comment

                        • Kudłaty
                          Senior
                          • 09-2001
                          • 1972

                          #13
                          Przez pisanie postów, zbieramy wiedzę o danym forumowiczu, np. jakie piwo lubi i co kolekcjonuje z czego może powstać wymiana. Ja namawiam do częstego pisania w działach które się lubi.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23792

                            #14
                            można też z dużo mniejszym wysiłkiem napisać sobie w profilu lubie piwo tyskie i zbieram butelki
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • pieczarek
                              zwykle cham i prostak
                              • 06-2001
                              • 5011

                              #15
                              Najgorsze, że bardzo wielu zachowuje się tak, jak - za przeproszeniem wszystkich - siusiający pies. Wyjdzie taki na spacer i biega od drzewka, do latarni a stamtąd do narożnika budynku. I wszędzie zostawi kilka kropelek zaznaczając swoją obecność. Jeśli przyjdzie jeszcze kilka psów to ściana mokra a konkretnego efektu brak. Niektóre psy trochę poujadają i wdają się w pyskówki. Jednym słowem pasjonujące psie życie.
                              A popatrzcie na suczki. Robią jedną dużą kałużę. Nieczęsto ale za to tak intensywną, że może trawnik na żólto wypalić.

                              Czy to naprawdę taka frajda mieć 100, 200 czy 500 postów z tego trzy czwarte w stylu: "witam nowego forumowicza", "Twoje zdrowie" lub "no to cyk"?

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎