PDA

Wersja pełna: : lody na patyku

kopernik
24-04-2006, 21:59
Od jakiegoś czasu mam chęć oglądnąć rzeczone lody i ... nigdzie nie mogę ich namierzyć :confused: PIWOSZE POMOCY !

Dreamer
24-04-2006, 23:10
Z pewnością chodzi o ten hiper-kultowy-super-erotyczny film (zresztą w kilku częściach), ukradkiem-przed-starszyzną-oglądany-na-starej-pirackiej-kasecie-u-kumpla-który-miał-szczęście-mieć-pierwszy-magnetowid-na-osiedlu? :D

Ja też nie mogę, a chętnie bym obejrzał jeszcze raz :(

Doodeck
25-04-2006, 09:31
http://www.film.org.pl/sequele/eis_am_stiel.html :stout:

Doodeck
25-04-2006, 09:33
http://www.shareosiol.com/index.php?showtopic=12119 ;)

ART
25-04-2006, 09:53
widziałem te filmiska w niemieckiej wersji językowej :D

odlot ;)

monne
25-04-2006, 20:25
Z pewnością chodzi o ten hiper-kultowy-super-erotyczny film (zresztą w kilku częściach), ukradkiem-przed-starszyzną-oglądany-na-starej-pirackiej-kasecie-u-kumpla-który-miał-szczęście-mieć-pierwszy-magnetowid-na-osiedlu? :D

Ja też nie mogę, a chętnie bym obejrzał jeszcze raz :(

hehehe...pamiętam jak z kuzynem czekaliśmy na wyjście Staruszków i od razu biegliśmy z kasetą do widea :D ...to były czasy.........

garfunkel
25-04-2006, 20:36
hehehe...pamiętam jak z kuzynem czekaliśmy na wyjście Staruszków i od razu biegliśmy z kasetą do widea :D ...to były czasy.........

W moim wypadku oglądanie tego filmu to była przedziwna rzecz;otóż oglądaliśmy to cudo z moim bratem, zupełnie za zgodą rodziców, którzy w swej naiwności sami nam ten film dostarczyli:), na szczęście nie zdemoralizowali nas, a jak już wiedzieli co dzieciom ( chyba miałam 14 lat?brat młodszy) za niespodziankę sprawili, to więcej części nie przynieśli. Trzeba jednak przyznać, że cholernie głupi był poziom humoru w tych filmach:D , a granica erotyzmu nie przekroczona nawet w połowie jak obecnie w wielu filmach nawet nie-erotycznych. Cóż, świat się zmienia:) .

monne
25-04-2006, 20:48
Trzeba jednak przyznać, że cholernie głupi był poziom humoru w tych filmach:D ,.

zgodzę się z Tobą , "lodowy humor" był, w dosłownym znaczeniu tego słowa, GłUPI , i to była jedyna rzecz, z której się można było pośmiać... ;)

garfunkel
25-04-2006, 20:55
Tak, co nie zmienia faktu, że się z tego śmiałam i to bardzo, bardzo, jak pamietam:D . Jak to dobrze, że się z tego wyrasta...

kot_z_cheshire
25-04-2006, 21:55
A ja nigdy tego nie widziała...NIGDY! Słyszałam jako kocię legendy na temat, szeptane historie przekazywane na ucho w czasie przerw w szkole ale za chiny ludowe nie zdarzyło mi się obajrzeć...Czas to nadrobić:D

peter007
26-04-2006, 10:10
Swojego czasu regularnie leciały wszystkie części na niemieckich RTL i PRO7. W polskiej wersji obejrzałem może 3 lub 4 części i ciągle MAŁO:)

garfunkel
26-04-2006, 20:43
A ja nigdy tego nie widziała...NIGDY!

Ot, konfuzja. Albowiem, jeśli teraz obejrzysz toto po raz pierwszy, to możesz być zdegustowana...chyba, że jakie środki wspomagające zastosujesz.

kot_z_cheshire
27-04-2006, 14:45
Ot, konfuzja. Albowiem, jeśli teraz obejrzysz toto po raz pierwszy, to możesz być zdegustowana...chyba, że jakie środki wspomagające zastosujesz.
Nawet nie przyszło mi do głowy, żeby się zabierać za oglądanie bez...wspomagania. :D

kopernik
01-05-2006, 11:49
Browarowcy ! wygląda na to, że za sprawą forum wejdę w posiadanie w/w lodów ( z lektorem). Wyślę je wszystkim którzy w zamian przyślą mi znaczki pocztowe ( pozwalające pokryć koszty korespondencji) i jakiś gadget piwny ( zbieram etykiety, ale nie gardzę podkładkami i tp.). NIE MAM ZAMIARU NA TYM ZARABIAĆ !!!

Marcin_wc
02-05-2006, 22:57
Browarowcy ! wygląda na to, że za sprawą forum wejdę w posiadanie w/w lodów ( z lektorem). Wyślę je wszystkim którzy w zamian przyślą mi znaczki pocztowe ( pozwalające pokryć koszty korespondencji) i jakiś gadget piwny ( zbieram etykiety, ale nie gardzę podkładkami i tp.). NIE MAM ZAMIARU NA TYM ZARABIAĆ !!!

Ty nie mydl nam oczu lodami, tylko powiedz jak rozmowy z samoobroną.

monne
02-05-2006, 23:21
Ty nie mydl nam oczu lodami,

hmmm....no ciekawa to sztuka.... ;)

Małażonka
02-05-2006, 23:32
Tak trochę obok tematu - sytuacja autentyczna:

Nasi, dzielni, pomysłowi i dowcipni rodacy poradzili cudzoziemce, często odwiedzającej nasz kraj, że na przejściu granicznym, podając paszport celnikowi, należy ładnie się do Niego uśmiechnąć i powiedzieć: "Dzień dobry, czy zrobić Panu loda?":p ;) :D

monne
03-05-2006, 14:14
Tak trochę obok tematu - sytuacja autentyczna:

Nasi, dzielni, pomysłowi i dowcipni rodacy poradzili cudzoziemce, często odwiedzającej nasz kraj, że na przejściu granicznym, podając paszport celnikowi, należy ładnie się do Niego uśmiechnąć i powiedzieć: "Dzień dobry, czy zrobić Panu loda?":p ;) :D

hehe...i co wykorzystała radę?

kot_z_cheshire
03-05-2006, 21:33
A czy celnik skorzystał?:)

abernacka
04-05-2006, 05:05
(...) podając paszport celnikowi(...)

Chyba Straży Granicznej:confused: Celnik ewenutalnie po funkcjonariuszu Straży Granicznej ma możność wglądu do paszportu.

abernacka
08-10-2006, 09:43
Ukazała się niedawno trzy częściowa seria na DVD z tym filmem.

monne
08-10-2006, 11:29
No ładnie! To jednak ktoś prócz nas jeszcze ten film pamięta ;) A gdzie można go zakupić?

abernacka
08-10-2006, 11:32
"Lody na Patyku" widziałem w mojej osiedlowej wypożyczalni DVD.

mluk
23-10-2007, 17:08
Odgrzewam starego kotleta, ale co tam.

Począwszy od listopada wszystkie części "Lodów na patyku" pokaże Comedy Central.