Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

lody na patyku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopernik
    Senior
    • 11-2002
    • 204

    lody na patyku

    Od jakiegoś czasu mam chęć oglądnąć rzeczone lody i ... nigdzie nie mogę ich namierzyć PIWOSZE POMOCY !
  • Dreamer
    Senior
    • 05-2003
    • 1576

    #2
    Z pewnością chodzi o ten hiper-kultowy-super-erotyczny film (zresztą w kilku częściach), ukradkiem-przed-starszyzną-oglądany-na-starej-pirackiej-kasecie-u-kumpla-który-miał-szczęście-mieć-pierwszy-magnetowid-na-osiedlu?

    Ja też nie mogę, a chętnie bym obejrzał jeszcze raz
    Blog: Piwna Brytania

    Comment

    • Doodeck
      Senior
      • 05-2003
      • 1612

      #3
      http://www.film.org.pl/sequele/eis_am_stiel.html
      Dalekosiężny
      Obserwator
      Obiektów
      Dynamicznie
      Epatujących
      Ciekawymi
      Koncepcjami

      Comment

      • Doodeck
        Senior
        • 05-2003
        • 1612

        #4
        http://www.shareosiol.com/index.php?showtopic=12119
        Dalekosiężny
        Obserwator
        Obiektów
        Dynamicznie
        Epatujących
        Ciekawymi
        Koncepcjami

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #5
          widziałem te filmiska w niemieckiej wersji językowej

          odlot
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • monne
            Senior
            • 02-2006
            • 914

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dreamer
            Z pewnością chodzi o ten hiper-kultowy-super-erotyczny film (zresztą w kilku częściach), ukradkiem-przed-starszyzną-oglądany-na-starej-pirackiej-kasecie-u-kumpla-który-miał-szczęście-mieć-pierwszy-magnetowid-na-osiedlu?

            Ja też nie mogę, a chętnie bym obejrzał jeszcze raz

            hehehe...pamiętam jak z kuzynem czekaliśmy na wyjście Staruszków i od razu biegliśmy z kasetą do widea ...to były czasy.........
            .



            Comment

            • garfunkel
              Senior
              • 04-2005
              • 1068

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika monne
              hehehe...pamiętam jak z kuzynem czekaliśmy na wyjście Staruszków i od razu biegliśmy z kasetą do widea ...to były czasy.........
              W moim wypadku oglądanie tego filmu to była przedziwna rzecz;otóż oglądaliśmy to cudo z moim bratem, zupełnie za zgodą rodziców, którzy w swej naiwności sami nam ten film dostarczyli, na szczęście nie zdemoralizowali nas, a jak już wiedzieli co dzieciom ( chyba miałam 14 lat?brat młodszy) za niespodziankę sprawili, to więcej części nie przynieśli. Trzeba jednak przyznać, że cholernie głupi był poziom humoru w tych filmach , a granica erotyzmu nie przekroczona nawet w połowie jak obecnie w wielu filmach nawet nie-erotycznych. Cóż, świat się zmienia .

              Comment

              • monne
                Senior
                • 02-2006
                • 914

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika garfunkel
                Trzeba jednak przyznać, że cholernie głupi był poziom humoru w tych filmach ,.
                zgodzę się z Tobą , "lodowy humor" był, w dosłownym znaczeniu tego słowa, GłUPI , i to była jedyna rzecz, z której się można było pośmiać...
                .



                Comment

                • garfunkel
                  Senior
                  • 04-2005
                  • 1068

                  #9
                  Tak, co nie zmienia faktu, że się z tego śmiałam i to bardzo, bardzo, jak pamietam . Jak to dobrze, że się z tego wyrasta...

                  Comment

                  • kot_z_cheshire
                    Senior
                    • 11-2005
                    • 2201

                    #10
                    A ja nigdy tego nie widziała...NIGDY! Słyszałam jako kocię legendy na temat, szeptane historie przekazywane na ucho w czasie przerw w szkole ale za chiny ludowe nie zdarzyło mi się obajrzeć...Czas to nadrobić
                    Młode koty mają adhd, niestety.
                    Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                    Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                    Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                    Comment

                    • peter007
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 2820

                      #11
                      Swojego czasu regularnie leciały wszystkie części na niemieckich RTL i PRO7. W polskiej wersji obejrzałem może 3 lub 4 części i ciągle MAŁO
                      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                      Comment

                      • garfunkel
                        Senior
                        • 04-2005
                        • 1068

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire
                        A ja nigdy tego nie widziała...NIGDY!
                        Ot, konfuzja. Albowiem, jeśli teraz obejrzysz toto po raz pierwszy, to możesz być zdegustowana...chyba, że jakie środki wspomagające zastosujesz.

                        Comment

                        • kot_z_cheshire
                          Senior
                          • 11-2005
                          • 2201

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika garfunkel
                          Ot, konfuzja. Albowiem, jeśli teraz obejrzysz toto po raz pierwszy, to możesz być zdegustowana...chyba, że jakie środki wspomagające zastosujesz.
                          Nawet nie przyszło mi do głowy, żeby się zabierać za oglądanie bez...wspomagania.
                          Młode koty mają adhd, niestety.
                          Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                          Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                          Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                          Comment

                          • kopernik
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 204

                            #14
                            Browarowcy ! wygląda na to, że za sprawą forum wejdę w posiadanie w/w lodów ( z lektorem). Wyślę je wszystkim którzy w zamian przyślą mi znaczki pocztowe ( pozwalające pokryć koszty korespondencji) i jakiś gadget piwny ( zbieram etykiety, ale nie gardzę podkładkami i tp.). NIE MAM ZAMIARU NA TYM ZARABIAĆ !!!

                            Comment

                            • Marcin_wc
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 2115

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopernik
                              Browarowcy ! wygląda na to, że za sprawą forum wejdę w posiadanie w/w lodów ( z lektorem). Wyślę je wszystkim którzy w zamian przyślą mi znaczki pocztowe ( pozwalające pokryć koszty korespondencji) i jakiś gadget piwny ( zbieram etykiety, ale nie gardzę podkładkami i tp.). NIE MAM ZAMIARU NA TYM ZARABIAĆ !!!
                              Ty nie mydl nam oczu lodami, tylko powiedz jak rozmowy z samoobroną.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎