Ogłoszenie

Collapse

Zasady zamieszczania ofert

Zamieszczanie prywatnych ofert kupna / sprzedaży / wymiany / odstąpienia sprzętu i surowców piwowarskich jest bezpłatne (jeśli oferty nie noszą znamion handlu na większą skalę).



Ograniczenie dotyczące ofert sprzedaży:

- Zarejestrowani Użytkownicy mogą zamieścić jedną NIEKOMERCYJNĄ ofertę sprzedaży na miesiąc.

- PremiumUżytkownicy mogą zamieszczać NIEKOMERCYJNE oferty sprzedaży bez większych ograniczeń o ile nie jest to działalność konkurencyjna wobec Browar.Biz i/lub naszych Partnerów.



Mam nadzieję że tą drobną szykanę przyjmiecie ze zrozumieniem i w razie chęci częstszej sprzedaży wesprzecie Browar.biz finansowo zostając PremiumUżytkownikami co, poza nieograniczoną możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, daje też dodatkowe udogodnienia w serwisie.



Z góry dziękuję



Aha, zastrzegam sobie prawo usunięcia ogłoszenia bez podania przyczyny, choć zawsze będę się starał uzasadnić swoją decyzję.
See more
See less

Oddam (za symboliczne piwo) lodówkę fermentacyjną.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Senior
    • 03-2005
    • 5828

    Oddam (za symboliczne piwo) lodówkę fermentacyjną.

    Oddam lodówkę fermentacyjną. Widoczna jest na tym zdjęciu.

    Wymiary zewnetrzne (dł,szer,wys) 43cmx59cmx78cm
    Wymiary wewnętrzne (dł,szer,wys) 34cmx46cmx60cm

    W zamian nic nie chcę - zwyczajowo wystarczy piwko. Transport z oczywistych względów musi sobie załatwić zainteresowana osoba.

    Działała na wkłady z dwóch zamrożonych butelek 1,5l z wodą. Wymiana dwa razy dziennie, rano i wieczorem i temperaturę utrzymywała w granicach 5-7*C.

    Pozbywam się jej bo zmieniłem filozofię warzenia piwa Jak jej nikt nie weźmie to ją muszę rozebrać i spalić.

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !
  • DanielJakubowski
    Senior
    • 12-2005
    • 791

    #2
    W jakim kierunku zmieniłeś tą filozofię ?
    Pozdrawiam
    dj

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #3
      Przeniosłem browar do piwnicy, gdzie jest zimno, a górniaki będę fermentował w pokoju na górze

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • Titus_Fox
        Senior
        • 10-2005
        • 400

        #4
        cholercia, wziąłbym ją od Ciebie z przemiłą chęcią, zasiliwszy tym swoją piwnicę, ale plastikowe fermentory się tam nie będą mieścić :/ Zbyt płytka...

        Comment

        • Shlangbaum
          Senior
          • 03-2005
          • 5828

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Titus_Fox
          cholercia, wziąłbym ją od Ciebie z przemiłą chęcią, zasiliwszy tym swoją piwnicę, ale plastikowe fermentory się tam nie będą mieścić :/ Zbyt płytka...
          Musiałbyś inaczej drzwiczki mocować niż ja i wtedy zyskałbyś 2 centymetry lub zdjąć z tyłu jedną warstwę styropianu albo jedno i drugie - fermentor na górze ma zdaje się 37,6 cm. Tak czy inaczej poza Tobą jest trzech innych chętnych - któremuś spasuje
          Last edited by Shlangbaum; 27-04-2006, 07:54.

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            #6
            Dziś lodówkę odebrał Kalot Niech mu służy

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎