Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdańsk-Wrzeszcz Ciemne piwo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • olosie
    Junior
    • 04-2006
    • 27

    Gdańsk-Wrzeszcz Ciemne piwo

    Witam
    Ma ktoś namiary gdzie mogę kupić jakieś ciemne piwo we wrzeszczu (żywiec porter i okocim palone mnie nie interesują) ?

    Olosie
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #2
    Niedaleko masz Przymorze a tam jest uroczy sklep "Smak". A w "Smaku" mnogość ciemniaczków a na dokładkę miła obsługa
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • olosie
      Junior
      • 04-2006
      • 27

      #3
      no wiem na przymorzu jest do dostania, a we wrzeszczu niestety cieniutko

      Comment

      • olosie
        Junior
        • 04-2006
        • 27

        #4
        byłem w osławionym już sklepie SMAK na przymorzu i kupiłem co chciałem, szkoda że cyfraka nie zbarałem, bo nie sposób spamiętać wszystkie piwka jakie tam mają Szkoda że nie wszystko mają co wystawione, po za tym babka zrobiła wielkie oczy jak spytałem jakie piwa ciemne mają no ale jakoś wybrałem co chciałem szkoda, że we wrzeszczu takiego sklepu nie ma, bo nie chce mi się plecaka pełnego piwek wozić

        Comment

        • dyrektor
          Pomorska Ława Piwna
          • 05-2005
          • 1039

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olosie
          byłem w osławionym już sklepie SMAK na przymorzu i kupiłem co chciałem, szkoda że cyfraka nie zbarałem, bo nie sposób spamiętać wszystkie piwka jakie tam mają Szkoda że nie wszystko mają co wystawione, po za tym babka zrobiła wielkie oczy jak spytałem jakie piwa ciemne mają no ale jakoś wybrałem co chciałem szkoda, że we wrzeszczu takiego sklepu nie ma, bo nie chce mi się plecaka pełnego piwek wozić
          hmm... bardzo mi przykro, iż zaistniała taka sutułacja, ale ludzie z monopolu mieli akurat wolne i stała tam dziewczyna ze spożywki i ciężko było Jej się odnaleźć. A co do asortymentu to jest wszystko 100%.
          http://www.for-nails.pl/
          http://stanbud.biz/
          https://www.facebook.com/pages/Sklep...89562121174566

          Comment

          • olosie
            Junior
            • 04-2006
            • 27

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyrektor
            hmm... bardzo mi przykro, iż zaistniała taka sutułacja, ale ludzie z monopolu mieli akurat wolne i stała tam dziewczyna ze spożywki i ciężko było Jej się odnaleźć. A co do asortymentu to jest wszystko 100%.
            Szkoda, że nie ma spisu co jest dostępne bo ciężko spamiętać (zamierzam się wybrać z aparacikiem i zrobić fotkę tego co jest dostępne )
            Last edited by olosie; 04-05-2006, 11:38.

            Comment

            • Bombadil13
              • 05-2005
              • 2479

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olosie
              szkoda, że we wrzeszczu takiego sklepu nie ma, bo nie chce mi się plecaka pełnego piwek wozić
              Troszkę olosie lenia u Ciebia zauważam. Ja zapierdzielam z plecakiem do Smaka z Gdyni i nie narzekam. Jeśli naprawdę Ci zależy na tym, by więcej sprzedawalo się piw z malych browarów, to nie czekaj, aż otworzą sklep we Wrzeszczu tylko zakladaj plecak i zasuwaj do dyrektora po piwa, bo naprawdę warto i smakowo i ideologicznie
              Poszukuję

              Comment

              • olosie
                Junior
                • 04-2006
                • 27

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
                Troszkę olosie lenia u Ciebia zauważam. Ja zapierdzielam z plecakiem do Smaka z Gdyni i nie narzekam. Jeśli naprawdę Ci zależy na tym, by więcej sprzedawalo się piw z malych browarów, to nie czekaj, aż otworzą sklep we Wrzeszczu tylko zakladaj plecak i zasuwaj do dyrektora po piwa, bo naprawdę warto i smakowo i ideologicznie
                No byłem już i kupiłem na zapas i wybieram się niedługo ponownie . Może zaproponujesz jakieś piwo od dyrektora? bo ostatnio brałem różne na próbę Generalnie nie narzekam, że daleko, nawet gdybym do gdyni miał jechać to i bym pojechał ale fajnie by było gdybym taki sklep miał np. na przeciwko mojego bloku

                Comment

                • Bombadil13
                  • 05-2005
                  • 2479

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olosie
                  ... nawet gdybym do gdyni miał jechać to i bym pojechał ...
                  Możesz i do Gdyni http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=57396
                  Polecam równie serdecznie
                  Poszukuję

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎