Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwa angielskie w Warszawie?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • KrzysiekM
    Member
    • 05-2006
    • 78

    Piwa angielskie w Warszawie?

    Witam!

    Zna ktoś może sklep/pub (obojętnie) z przyzwoitym wyborem piw z Wysp?

    -K.
  • dgim
    Junior
    • 06-2006
    • 4

    #2
    bardzo duzy wybor w tym rowniez angielskich chocby ALE jest w KLIFIE cala sciana browarow, naprawde solidny wybor importowanych piw
    Klif jest 2 przystanki od Arkadii w strone Okopowej, jest naprzeciwko Kolskiej

    Comment

    • KrzysiekM
      Member
      • 05-2006
      • 78

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dgim
      bardzo duzy wybor w tym rowniez angielskich chocby ALE jest w KLIFIE cala sciana browarow, naprawde solidny wybor importowanych piw
      Klif jest 2 przystanki od Arkadii w strone Okopowej, jest naprzeciwko Kolskiej
      Wielkie dzięki za pamięć!
      W tzw. międzyczasie namierzyłem BOMI w Klifie właśnie (pomyśleć, że dlatego, iż w innym wątku tutaj wyczytałem, że tam będzie Żywe i Koźlak oraz... Rycerz, którego tam właśnie dostałem i stestowałem).

      Wracając do piw z Wysp - faktycznie jest ciekawy wybór, mają nawet Bombardiera (baaardzo zacne piwo), szkoda natomiast, że nie mają London Pride (już przestaję wierzyć, że to piwo można kupić gdziekolwiek w Warszawie ).

      Tak czy owak delikatesy w Klifie są super!

      Pozdrawiam - K.

      Comment

      • Małażonka
        Senior
        • 03-2003
        • 4602

        #4
        .... tylko ceny nie do końca ciekawe....

        Knajpa - róg al. Jerozolimskich i Kruczej (przy Smyku) - cen i asortymentu nie znam, tyle, że przez szyby zauważyliśmy typowe angielskie nalewaki (trzy albo i cztery)..

        Ze sklepów - napewno coś na Koszykowej i w Blue City, ale cenowo porażka kompletna.

        Nad innymi miejscami musiałabym porządniej pomyśleć

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎