Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Św. Ducha 119/121, Pub Duszek [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ptc
    Senior
    • 11-2001
    • 366

    Gdańsk, Św. Ducha 119/121, Pub Duszek [zamknięte]

    Z cyklu 'ptc poleca i zaprasza'.

    Nastawiony na lokalną klientelę, czynny 10-22 mały pub z miejscami na przedprożach, oraz w piwnicy, w tym roku serwuje produkty z Juranda: beczkowe jasne i Dublin (5/0.5) + komplet? butelkowych - i chwała im za to.

    ptc

    Czynne:
    codz. ?-01

    facebook
    tel. 512-788-483
    Last edited by Pendragon; 05-11-2012, 19:07.

    Piwo tylko ciemne - Towarzystwo milosnikow piw ciemnych
  • ArtK31
    Senior
    • 04-2005
    • 708

    #2
    Rewelacyjna knajpka z klimatem
    Aukrat trafiliśmy podczas pobytu na długim łikendziu w Trójmieście na mini koncert właścicielki ? lub osoby zaprzyjaźnionej z właścicielstwem.
    Starsza nobliwa Pani zagrała na pianinie wiele utworów Szpilmana oraz standarty jaazowe, słowem rewelacja
    Oprócz tej atrakcji lany Jurand plus cała gama "mazur" w butelkach , czego można chcieć więcej ???
    Właściciel bardzo przyjaźnie nastawiony do kolekcjonerów , na koniec wizyty otrzymałem firmowe szkło z Juranda do kolekcji.
    Słowem knajpa choć malutka wielce klimatyczna .... no i ten dzwięk pianina .....

    Comment

    • Jimmy_jb
      • 11-2005
      • 911

      #3
      Fajny, klimatyczny pub, sympatyczna obsługa. Jest Faustus, Heban, Jurandy - ale z butelki... No i nie ma piwa czeskiego... szkoda. Niemniej jednak polecam wizytę w Duszku, naprawdę dobry pub.
      Last edited by Jimmy_jb; 16-05-2006, 09:38.
      Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

      Comment

      • Jimmy_jb
        • 11-2005
        • 911

        #4
        A zające ćwierkają że na dniach ma się pojawić lany Heban. Zresztą nalewak już jest (póki co z Dublinem ale to ma się podobno zmienić). Jeszcze raz polecam Duszka, na dole panuje rozkoszny chłodzik.
        Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

        Comment

        • Rolek
          Senior
          • 08-2001
          • 1038

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jimmy_jb
          A zające ćwierkają że na dniach ma się pojawić lany Heban. Zresztą nalewak już jest (póki co z Dublinem ale to ma się podobno zmienić). (...)
          Abernacki! Jakiś pan do Ciebie!

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rolek
            Abernacki! Jakiś pan do Ciebie!

            Masz rację Mam nadzieję, że to kwestię rozwiążemy w giełdzie w sobotę. Jimmy, oczekuję ciebie!
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Maggyk
              Szara Adminiscjencja
              • 05-2004
              • 5615

              #7
              Się znowu zaczyna
              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
              Piwo domowe -
              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

              Reklama w BROWARZE
              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

              Comment

              • Jimmy_jb
                • 11-2005
                • 911

                #8
                Ja tylko powtarzam to co powiedziała mi obsługa knajpy po moim zapytaniu o nalewak z napisem "Heban". W sobotę 24.06 prawdopodobnie będę Pod Kasztanami bo o 11:30 mam wyniki egzaminu w budynku Conradinum i postaram się przyprowadzić świadków, którzy podobnie jak ja mieli halucynacje z lanym Hebanem
                Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

                Comment

                • Maggyk
                  Szara Adminiscjencja
                  • 05-2004
                  • 5615

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jimmy_jb
                  Ja tylko powtarzam to co powiedziała mi obsługa knajpy po moim zapytaniu o nalewak z napisem "Heban". W sobotę 24.06 prawdopodobnie będę Pod Kasztanami bo o 11:30 mam wyniki egzaminu w budynku Conradinum i postaram się przyprowadzić świadków, którzy podobnie jak ja mieli halucynacje z lanym Hebanem
                  Ja rozumiem, że nie wystarczają ci wyjaśnienia właściciela Pod Kasztanami, co do "lanego" Hebana. Oczekuję zatem oświadczenia obsługi wraz z podpisami oraz dokumentacji fotograficznej zamieszczonych w odpowiednim temacie oczywiście
                  A jak ktoś będzie wiedział dokładnie co z tym Hebanem w Duszku to niech da znać. Może faktycznie Jurand zaczyna walić Hebana do beczek, czego wcześniej nie czynił.
                  Last edited by Maggyk; 22-06-2006, 14:02.
                  Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                  Piwo domowe -
                  Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                  Reklama w BROWARZE
                  PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10837

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
                    (...)
                    A jak ktoś będzie wiedział dokładnie co z tym Hebanem w Duszku to niech da znać. Może faktycznie Jurand zaczyna walić Hebana do beczek, czego wcześniej nie czynił.

                    Browar Jurand faktycznie przygotowuje się do rozlania eksperymetalnie Hebana do beczek, ale na tą chwile to są tylko plany które może zostana zrealizowane w tym sezonie letnim. I raz jeszcze to podkreślę browar Jurand NIGDY wcześniej nie rozlewał do beczek Hebana!
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • Jimmy_jb
                      • 11-2005
                      • 911

                      #11
                      To jak już zostaną zrealizowane to daj mi znać bo chyba wybieram sie do Duszka jutro i nie chciałbym znowu napisać że piłem nieistniejące piwo.
                      Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

                      Comment

                      • jerzy
                        piwoholik
                        • 10-2001
                        • 4705

                        #12
                        Beczkowy Heban już jest, po 5 zł / 0,5 l. A przynajmniej jest piwo, które jest lane z nalewaka z napisem Heban, obsługa mówi, że jest to Heban, a samo piwo jest treściwe w smaku, inne niż butelkowe Heban i Dublin, ale raczej bliżej mu do Hebana.

                        Sama knajpa bardzo sympatyczna i klimatyczna, obsługa bardzo miła, a oprócz dobrego piwa mają też dobre jedzenie, przygotowywane na zamówienie (długo się czeka), można nawet zamówić dania, których nie ma w menu - oczywiście pod warunkiem, że mają wszystkie składniki potrzebne do tego.
                        browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                        Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          #13
                          Ja szczególnie polecam ruskie pierogi - przepyszne!

                          Comment

                          • Jimmy_jb
                            • 11-2005
                            • 911

                            #14
                            No i niestety znowu w Duszku wielka bieda i nie ma ani Hebana ani Dublina, są dwa butelkowe Zlatoprameny (jasny i bursztynowy), Jurand z kija i do tego Jurand Mocne i Chiller z butelki. Nie wiem co jest z dystrybucją browaru Jurand ale odnoszę wrażenie że ktoś się, delikatnie mówiąc, opiernicza.
                            Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

                            Comment

                            • skandal
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 1439

                              #15
                              [QUOTE=Nie wiem co jest z dystrybucją browaru Jurand ale odnoszę wrażenie że ktoś się, delikatnie mówiąc, opiernicza.[/QUOTE]

                              Bardzo delikatnie mówiąć Widać nie lubią zarabiać.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎