Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Aldaris, Rock

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Aldaris, Rock

    Butelka 0,5 litra, alkohol 7 %, eks.brak, import prywatny, cena 0,39 łata
    Kolor - ciemnozłocisty, klarowny
    Piana - drobna, średniowysoka , średniotrwała, do końca utrzymał się niewielki kożuszek
    Zapach – słodowo-miodowy, wyraźny ale takze jakimś delikatnie nieprzyjemnym zapachem
    Gaz - okey ( przy piciu z butli gaz idzie nosem )
    Smak – słodowo-słodkie z delikatnym chmielem i wyraźną goryczką. Procenty wyczuwalne ale do akceptacji przez kubki smakowe
    Konkretne treściwe piwo.
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Piwo:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • smakosz_laki
      Junior
      • 07-2007
      • 19

      #3
      A co z tym Hard Rock'iem?

      Aldaris wypuścił na rynek też oprócz Rock'a - Hard Rock'a. Ma aż 9% C2H5OH wg. producenta (http://www.aldaris.lv/eng/products/beer/hard_rock/) - Nie ma tu w ogóle o nim info na browar.biz... Ktoś próbował?

      Comment

      • smakosz_laki
        Junior
        • 07-2007
        • 19

        #4
        Jeszcze jedno

        Z tego co widzę, pakowany jest w 2l butelkę... Coś mi się zdaje, że to typowy "mózgotrzep" dla mas... Ale gdyby znalazł się ktoś, kto próbował...

        Comment

        • sibarh
          PremiumUżytkownik
          • 01-2005
          • 10384

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smakosz_laki Wyświetlenie odpowiedzi
          Z tego co widzę, pakowany jest w 2l butelkę... Coś mi się zdaje, że to typowy "mózgotrzep" dla mas... Ale gdyby znalazł się ktoś, kto próbował...
          Widziałem ale niestety staram się omijać szerokim łukiem pety jakiekolwiek, a 2 litrowe o takim stężeniu w szczególności
          Spożycie jednoosobowe takiej butli grozi niestety zgonem , a mało które piwo o takich % z tego kraju (podobnie Litwa i Estonia) jest smaczne . Pół litra można jeszcze spożyć w celach kolekcjonerskich, ale 2 to już przesada.
          2800 nowe piwa opisałem na forum
          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

          Comment

          • smakosz_laki
            Junior
            • 07-2007
            • 19

            #6
            Chęci chęci

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
            Widziałem ale niestety staram się omijać szerokim łukiem pety jakiekolwiek, a 2 litrowe o takim stężeniu w szczególności
            Spożycie jednoosobowe takiej butli grozi niestety zgonem , a mało które piwo o takich % z tego kraju (podobnie Litwa i Estonia) jest smaczne . Pół litra można jeszcze spożyć w celach kolekcjonerskich, ale 2 to już przesada.
            Ostatecznie można wypić kufel a resztę po prostu wylać Zasadniczo ciekawy jestem smaku. Wielkość butelki faktycznie w tym wypadku nie zachęca. Ale pojawiła się informacja o Rocku, toteż zapytałem o Hard'a... Nadal chcę spróbować... Chociaż wierzę, że spożycie całości może przynieść poważne konsekwencje. Już wysłałem smsa do kumpla, który wybiera się na Litwę, zaliczając po drodze Łotwę. Zamówię parę ichniejszych wynalazków i może do końca wakacji uda mi się zrecenzować coś niecoś - w tym Rock Hard oczywiście. pozdrowienia i dzięki za szybki odzew...

            Comment

            • Sherman
              Senior
              • 09-2005
              • 305

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika smakosz_laki Wyświetlenie odpowiedzi
              wybiera się na Litwę, zaliczając po drodze Łotwę.
              To chyba z Estonii jedzie skoro Łotwę ma po drodze na Litwę

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23792

                #8
                zrobisz to oczywiście w nowym wątku, pod odpowiednim tytułem
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • smakosz_laki
                  Junior
                  • 07-2007
                  • 19

                  #9
                  Hm

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sherman Wyświetlenie odpowiedzi
                  To chyba z Estonii jedzie skoro Łotwę ma po drodze na Litwę
                  Nie wnikajmy w szczegóły geograficzne... Po prostu wiem, że jeżdżąc na Łotwę "zalicza" też Litwę ej...

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎