Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mistrzostwa Świata 2006 - wątpliwości

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Mistrzostwa Świata 2006 - wątpliwości

    Nie doczytałem jeszcze całęgo tematu do konca, ale po przeczytaniu paru komentarzy natrafiłem na tekst Irona:

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
    ... Po opublikowaniu składu pozbyłem się resztek nadziei na przyzwoity występ...
    Zadałem pytanie:

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
    ... Ciekawe, co zrobisz, jak reprezentacja osiągnie przyzwoity wynik...
    I w tym momencie zadaję pytanie do tzw. "prawdziwych kibiców": co zrobicie, jak reprezentacja nie spełni waszych katastroficznych prognoz?

    Dla ułatwienia: nie lubię tej reprezentacji, ani jej trenera, większośc piłkarzy uważam za nadętych błaznów, a tzw. "sukcesy" pobudzają mnie do śmiechu. Ale moim zdaniem Janas po męsku wziął na siebie pełną odpowiedzialność i wypadałoby teraz poczekać na wyniki.
  • ergie
    Senior
    • 05-2004
    • 1041

    #2
    Całą prawdę o naszym występie na MS oddają dwa dowcipy.

    1.
    pytanie: z kim spotka się polska reprezentacja po zakończeniu pierwszej fazy mistrzostw?
    odpowiedź: z kibicami na lotnisku.

    2.
    Polska to taki dziwny kraj, w którym 36 milionów Polsków zna się bardzo dobrze na piłce a do gry w reprezentacji wybierają zawsze tych 11, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia.

    Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
    ------------------------------------------------------------------
    Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

    Comment

    • Wujcio_Shaggy
      Senior
      • 01-2004
      • 4628

      #3
      O ile nie zdobędziemy Mistrzostwa Świata, to zawsze będzie można powiedzieć "...a gdyby wziął Frankowskiego, to byśmy jeszcze dalej zaszli..."
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

      Comment

      • mluk
        Senior
        • 01-2005
        • 778

        #4
        Obiektywnie rzecz biorąc tą ekpię stać na wyjście z grupy z drugiego miejsca.

        I to chyba tyle na co możemy liczyć.

        Jeśli uda się ugrać coś więcej to będzie duża niespodzianka, jeśli mniej - kolejny zawód.
        "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

        Comment

        • babalumek
          Senior
          • 02-2004
          • 1207

          #5
          Odpowiedź jest prosta: jeżeli nie wyjdą z grupy, Janas będzie wyklęty, nikt mu nie wybaczy zabrania Rasiaka, Mili itd. a pominięcia Franka, Kłosa czy Dudka. Jak wyjdą to przyznamy mu rację, że obrał dobry kierunek i postawił na młodych - w końcu to młodzi rezerwowi 4 lata temu rozegrali jedyne dobre spotkania na Mistrzostwach. I tyle. Dalej i tak nie zajdą.
          MRKS Kuźnia Jawor

          WTS Sparta Wrocław

          Comment

          • peter007
            Senior
            • 06-2004
            • 2820

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk
            Obiektywnie rzecz biorąc tą ekpię stać na wyjście z grupy z drugiego miejsca.
            Czyli dokładnie tak jak 4 lata temu (na pocieszenie, dużyna, która miała zająć I miejsce w grupie też odpadła)
            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu


              I w tym momencie zadaję pytanie do tzw. "prawdziwych kibiców": co zrobicie, jak reprezentacja nie spełni waszych katastroficznych prognoz?
              A kogo to obchodzi?
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                #8
                Mnie.

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
                Odpowiedź jest prosta: jeżeli nie wyjdą z grupy, Janas będzie wyklęty, nikt mu nie wybaczy zabrania Rasiaka, Mili itd. a pominięcia Franka, Kłosa czy Dudka. Jak wyjdą to przyznamy mu rację, że obrał dobry kierunek i postawił na młodych...
                Pozwolę to sobie rozwinąć: Jeśli nasza charosza komanda nie wyjdzie z grupy = Janas przegrał. Jeśli wyjdzie i zdobędzie jakieś miejsce = zdobyliśmy jakieś miejsce.

                Proste i przewidywalne. Janas też to wie, powiedział w wywiadzie. Zawsze uważałem go za tłuka, ale tym razem zrobił na mnie wrażenie - zaimponował mi. Bo się nie boi "znawców" sprzed telewizorów.

                Comment

                • babalumek
                  Senior
                  • 02-2004
                  • 1207

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                  Pozwolę to sobie rozwinąć: Jeśli nasza charosza komanda nie wyjdzie z grupy = Janas przegrał. Jeśli wyjdzie i zdobędzie jakieś miejsce = zdobyliśmy jakieś miejsce.
                  Nie. Po prostu jeżeli wyjdą z grupy w dobrym stylu, to każdy przyzna mu racje i się będziemy z tego wszyscy cieszyli i to będzie "my". Jeżeli lipę odstawią, a jego "niespodzianki w kadrze" pokażą to co na co dzień w ligach, to będzie to głównie jego chybiona decyzja i on będzie za to w głównej mierze odpowiedzialny, co zresztą sam mówi w wypodziedziach. Ale to też będziemy my się smucić, i to też my przegramy.
                  MRKS Kuźnia Jawor

                  WTS Sparta Wrocław

                  Comment

                  • dzidek1960
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 1548

                    #10
                    Moje zdanie jest trochę inne. Jak znam życie to jeżeli nie wyjdziemy z grupy, co jest realne, to wszystkiemu będzie winiem Janas "bo miał czelność zostawić pewniaków w domu". Jeżeli natomiast zajdziemy dalej, w co wątpię ale czego reprezentacji życzę, to sukces będzie miał wielu autorów! I to jest pewniak, największy pewniak tych mistrzostw!
                    "Ma jednak kraj polski napój warzony
                    z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                    piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                    do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                    mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                    wybornym smakiem"
                    Jan Długosz, Historie Piwne
                    Moja strona www w początkowym okresie budowy

                    Comment

                    • kibi
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 1875

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
                      Jeżeli lipę odstawią, a jego "niespodzianki w kadrze" pokażą to co na co dzień w ligach, to będzie to głównie jego chybiona decyzja i on będzie za to w głównej mierze odpowiedzialny
                      Niestety, nie jest to takie proste. Nawet jeśli odstawią lipę, nikt nie będzie mógł z całą pewnością powiedzieć, że byłoby lepiej, gdybyśmy w składzie mieli bramkarza, który od roku w zasadzie nie gra, napastnika, który od pół roku nie strzela bramek i obrońcę, który lata świetności ma dawno za sobą, a jego dotychczasowy klub nie zamierza z nim przedłużać kontraktu. Oczywiście wszyscy będą mówić, że gdyby ich wziął to byłoby o niebo lepiej, ale ja wcale nie jestem tego pewien. Możemy przecież wtopić, pomimo tego, że decyzja Janasa o składzie była optymalna.

                      Comment

                      • babalumek
                        Senior
                        • 02-2004
                        • 1207

                        #12
                        Dzidek, ja też tak uważam że ogólny odbiór będzie taki, że jak wyjdziemy to super, wszyscy się cieszymy, a jak przegramy to "ten głupi Janas". Ja tylko napisałem jak ja to odbieram, ale chyba na dobrą sprawę i wszyscy prawdziwi kibice. Każdy będzie na niego psioczył, ale każdy będzie wkurzony i zrezygnowany, czyli gadka gadką, a i tak będzie smutno...
                        Kibi - no fakt, generalnie masz rację, od razu mi przyszła do głowy taka mysl: może przecież się tak zdarzyć że decydującą akcję wyprowadzi Dudka, poda do Mili, a ten przebiegnie pół boiska, pięknie wystawi Rasiakowi, który po minięciu obrońcy efektownym zwodem nie da bramkarzowi szans... Ja bardziej bym jednak wierzył w taką akcję przeprowadzoną Kłos - Burhardt (lub Błaszczykowski) - Franek. Więc małe są szanse, według mnie oczywiście, że jest to skład optymalny. No ale nie mów hop. Koniec dywagacji, trzeba się szykować na mecze. Mam nadzieję, że stypy po nich nie będzie, tak jak 4 lata temu...
                        MRKS Kuźnia Jawor

                        WTS Sparta Wrocław

                        Comment

                        • bury_wilk
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 2655

                          #13
                          Po usłyszeniu składu, miałem ochotę uderzyć Janasa w głowę Rasiakiem, ale po namyśle, to powołał, kogo powołał. To już się stało, a nam zostało kibicować i czekać, co z tego wyjdzie. Wcale nie uważam, że jesteśmy bez szans. Nie takie niespodzianki sie zdażały. Jak Rasiak prezez cały mundial będzie stał jak słup i nie dotknie piłki, a w finale futbolówka sama, przez przypadek odbije mu się od pleców i wpadnie do bramki, to co prawda o Rasiaku zdania nie zmienię, ale Janasowi będę wdzięczny, że go zabrał...
                          A juz tego lata, a już tego lata, Polska będzie Mistrzem Świata!!!
                          Lubię kiedy się zieleni
                          Lubię jak się piwo pieni...

                          ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                          Comment

                          • zythum
                            Kot Makawity
                            • 08-2001
                            • 8305

                            #14
                            Wejdę pod stół i będę szczekał - może być publicznie.
                            To inaczej miało być, przyjaciele,
                            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                            Rządzący światem samowładnie
                            Królowie banków, fabryk, hut
                            Tym mocni są, że każdy kradnie
                            Bogactwa, które stwarza lud.

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19166

                              #15
                              ja lojalnie przyznam, że na piłce nożnej się nie znam i ten czy inny skład jest dla mnie ani dobry, ani zły. Polska i tak jedzie tam statystować, a czy wyjdziemy z grupy czy nie to i tak bez znaczenia.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎